הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים?

Yamabushi

Recommended Posts

לא ממש נכון

כי אלה ש"מציקים" לך [מחבלים] נשלחים על ידי משפחותיהם.כלומר אף אחד לא חף מפשע.אם מחבל הולך להתאבד המשפחה שלו מעודדת אותו ולא מנסה

להסית אותו מרצח חפים מפשע.אנחנו בשטחים על בסיס יומי בגלל אותם פסיכופטים שרק רוצים לרצוח ולהתפוצץ.אם לא היה את זה

תאמין לי שלא היה לנו מה לחפש שם וגם אני הייתי אומר יאללה צהל - החוצה.

אבל לא זה המצב כולם שם שותפים לפשע.העידוד לרצח יהודים על ידי התאבדות בפיצץ הוא מחינוך אפסי.אתה רואה ילדים מתחפשים

למחבלים עם פצצות דמה ילדים עם רובים..אלה הם דמויות נערצות.

המטפורה שלי היתה שחור או לבן.לא מעניין אותי שיש כאלה שהם קורבנות המצב.

אני לא מצדיק הרג חפים מפשע מצד אחד אבל יש הפסדים בכל מלחמה - עדיף שיהיה מהצד שלהם..

אם היה שלום איתם תאמין לי שהינו באים בהמונינו לקנות בשטחים אבל לא !!!.

הם רוצים טרור טוב להם בטרור ובעוני.שילכו לעזה כמו שאומרים.

מי אמר שהמשפחה מעודדת אותו?נכון, היא אולי שולחת אותו לגן של חמאס, אבל חשבת על זה שאולי אין לה ברירה? אולי איימו על המשפחה שאם היא לא שתלח את הילד לשם יפגעו בה?

ראית את האמהות של המחבלים אחרי פגוע? בוכות כמו ילדות קטנות, רובן לא ממש רצו שהוא יתפוצץ.

האשמים בזה הם גרעין פנאטי מאוד קטן של דתיים מצד אחד, ושל לאומנים מהצד השני. ד"א, זה דוגמה שגם שמאל קיצוני יכול להיות אלים מאוד. אצל הפלסטינאים הפתח זה השמאל והחמאס זה הימין.

מלחמת העולם השנייה התחילה לא בגלל התוקפנות של גרמניה הנאצית, אלא בגלל הפחדנות והתבוסתניות של צ'רצ'יל ושות' השמאלניים.

תקשיב בשיעורי היסטוריה ואולי גם תבין למה. ד"א, אתה מתבלבל בין צ'מברליין לצ'רצ'יל, שכן צ'רצ'יל נבחר לאחר פרוץ המלחמה בתור שמרן (בדומה לצ'מברליין) - מהימין הפוליטי.

פחחח... שרון ואולמרט ימניים? שרון בתור ראש ממשלה ממש לא היה ימני, ואולמרט יותר שמאלני ממרצ! :screwy:

תקרא את מצע הבחירות שלהם.

אולמרט פחות, אבל שרון נבחר לפי מצע ימני לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקשיב בשיעורי היסטוריה ואולי גם תבין למה. ד"א, אתה מתבלבל בין צ'מברליין לצ'רצ'יל, שכן צ'רצ'יל נבחר לאחר פרוץ המלחמה בתור שמרן (בדומה לצ'מברליין) - מהימין הפוליטי.

התכוונתי למצעד המגבעות של צ'מברלין.

האם אתה טוען שאני טועה?

יכול להיות שמלחמת העולם השנייה הייתה פורצת גם אם צ'מברלין לא היה נותן להיטלר במתנה את חבל הסודטים, אבל אין ספק שהדבר היווה קטליזטור לפרוץ המלחמה ובתנאים גרועים יותר לבעלות הברית.

תקרא את מצע הבחירות שלהם.

אולמרט פחות, אבל שרון נבחר לפי מצע ימני לחלוטין.

מה הקשר בין עגבניה ובלטה?

שרון הציג מצע ימני ופעל לפי מצע שמאלני.

אולמרט הציג את עצמו כ"מרכז", למרות שהוא בעצם שמאלני בכל רמ"ח אבריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמהות בוכות?? אולי רק למצלמות....תראה חדשות.כל משפחה מתגאה בשהיד שלה.אצלם זה כבוד שיש להם מתאבד ברזומה.

"כן את יודעת פאטמה אתמול שלחתי את סאלח להתאבד ולהרוג את היהוד...את יודעת הוא התפוצץ כל כך יפה אני כל כך גאה..הוא הביא גאווה

לכל המשפחה..מחר אנחנו נקבל את הקצבה שלו מהחמאס"

דיאלוג בין אמהות פלסטיניות..אין גרעין פאנטי קטן מאד.כולם גרעין פאנטי ג ד ו ל מאד.פתח קרא חדשות.מנהרות להברחת טילים ומה לא.

אפילו מדינות ערב כבר מוקיעות את הפלסטינים ורק אנחנו מוכנים לרחם עליהם..ממה לא ברור לי למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, לאחר קריאה מעמיקה (כן בטח...) של הדיון הזה, הגעתי למסקנה

שרוב האנשים חושבים שבעולם הימין רוצה מלחמות והשמאל בעד שלום.

צר לי לנפץ את זה, אבל בישראל המושגים האלו קיבלו את המשמעות הזו (הנ"ל),

לעומת זאת בעולם:

השמאל: פלג סוציאלסיטי.

הימין: פלג קפיטליסטי וליברלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים, וזה ממש מעצבן שכל הישראלים חושבים שימין זה "בואו נזיין את הערבים ה @$#@#$ האלה" ושמאל זה "איך אני חולה על ערבים, בואו ננשק אותם כל היום". ::) ::) ::)

וד"א, יש לך טעות בהגדרת הימין. הימין הוא שמרן- השמאל ליברלי.

עוד עריכה:

בכלל, כל ההגדרה מפגרת. אני לא מבין מה הקשר בין שמרנות דתית להשקפה מדינית להשקפה כלכלית.

דבר מפגר לחלוטין. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בעולם הימין הוא העשיר הקפיטליסטי והשמאל העני הסוציאליסטי ופה זה ההפך.

הויכוח פה הוא על האלמנט המדיני של השמאל לעומת הימין - לאומנות מול אנשי העולם הגדול.

קצת תמוה בעיניי הפנטזיה של הימין הקיצוני של "למה אנחנו לא זורקים פצצת מימן ומעלימים את הערבים ?"

מעבר לעניין ההומני (למרות שמוות מהיר הוא הומני משהו...), מישהו באמת חושב שזה אפשרי ?

אין ולא היה ולא יהיה זבנג וגמרנו, אחרת אנחנו היינו הראשונים לקבל בראש.

תנו פתרון אפשרי, אמיתי, כיוון ולא רק מה לא טוב.

העולם הערבי/מוסלמי לא משמיד אותנו כי הוא יודע שזה לא אפשרי ומאותה הסיבה אנחנו לא עושים את אותו הדבר. רק נוח לאותם אופוזציונרים ימניים להתלהם ולהציע זאת כאופציה בכדי למשוך את האמוציונאלים.

עובדה ששני האופוזציונרים הימניים הגדולים והקיצוניים ביותר בהיסטוריה הקצרה שלנו נהיו שניהם אהובי השמאל כשהגיעו לדרגת מקבלי ההחלטות (שרון ובגין)

אפילו שמיר שנשאר ימין גם בערוב ימיו עבר מקו קיצוני מאד לקו פרגמטי משהו.ואני רק אזכיר את הזיגזוגים בדיעות של ביבי במעברים שלו בין שלטון לאופוזיציה.

עריכה :

דת ושמרנות - דת היא תוצר של חשיבה ישנה - זו שמרנות

כמו כן מטעמים דתיים הסטורים יש קשר חזק בין המקום לאל - אלוהי המקום.

ולכן דת נחשבת לימנית שמרנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל לא מקבל את התיקון שלך.

1. בשביל אנרגיה גרעינית לא צריך לבצע העשרת אוראניום.

2. ארה"ב כבר הציעה כפשרה שיספקו לאיראן את כל מה שצריך כדי להקים כור גרעיני רק שיפסיקו להעשיר והם סירבו לזה. כלומר, הם רוצים את את התוצאות של ההעשרה ולא את הכור הגרעיני עצמו.

אתה יכול לא לקבל, אבל דו"ח המודיעין האמריקאי אומר שאתה טועה והסוכנות לאנרגיה אטומית אומרת שאתה טועה. ולא קיים שום ארגון מודיעין בעולם שהביא איזהשהיא הוכחה אחרת.

1. אורניום מועשר הוא הדלק של כור גרעיני, למעשה הרשות להעשיר אורניום מובטחת לפי האמנה לאי הפצת גרעיני שאיראן חתומה עליה, לפי האמנה לא רק שמותר להעשיר אורניום - אלה שמעצמות הגרעין הקיימות צריכות לסייע לה בכך.

2. אלה אם הם רוצים שלא תיהיה להם תלות במדינות זרות.

סקוט ריטר - לשעבר בכיר פקחי האו"ם בעיראק (שגם התנגד למלחמה), מדבר על התוכנית הגרעינית של איראן:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שאני אקצין??

דעותי תמיד היו רדיקליות.אני אף פעם לא הייתי אדם סבלני למישהו שרוצה להרע לי.

אני לא דוגל במשפט "ערבי טוב זה ערבי מת" זה סתם סלוגן.

אני דוגל בכך שמי שרוצה להרוג\לרצוח עדיף להקדים מכה אחת אפיים.ולא משנה מהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש נכון

כי אלה ש"מציקים" לך [מחבלים] נשלחים על ידי משפחותיהם.כלומר אף אחד לא חף מפשע.אם מחבל הולך להתאבד המשפחה שלו מעודדת אותו ולא מנסה

להסית אותו מרצח חפים מפשע.אנחנו בשטחים על בסיס יומי בגלל אותם פסיכופטים שרק רוצים לרצוח ולהתפוצץ.אם לא היה את זה

תאמין לי שלא היה לנו מה לחפש שם וגם אני הייתי אומר יאללה צהל - החוצה.

אבל לא זה המצב כולם שם שותפים לפשע.העידוד לרצח יהודים על ידי התאבדות בפיצץ הוא מחינוך אפסי.אתה רואה ילדים מתחפשים

למחבלים עם פצצות דמה ילדים עם רובים..אלה הם דמויות נערצות.

המטפורה שלי היתה שחור או לבן.לא מעניין אותי שיש כאלה שהם קורבנות המצב.

אני לא מצדיק הרג חפים מפשע מצד אחד אבל יש הפסדים בכל מלחמה - עדיף שיהיה מהצד שלהם..

אם היה שלום איתם תאמין לי שהינו באים בהמונינו לקנות בשטחים אבל לא !!!.

הם רוצים טרור טוב להם בטרור ובעוני.שילכו לעזה כמו שאומרים.

אבידן צודק ב100%...

אגב, האינדיאנים אומרים

אם אתה רוצה לנצח את הרשע, תציג לו רשע גדול משלו.

:]]]]]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רון ובגין לא היו ימנים קיצונים-הם בהחלט היו ימניים בדעותם אבל לא קיצוניים.

קהנה היה ימני קיצוני.

ביילין הוא דוגמא לשמאלן קיצוני (ק*****ל א**ל ב***ת, אבל זה רק דעותיי על השמאל הקיצוני)

אגב זה שאתה ימני לא אומר שאתה לא רוצה לעשות שלום, אתה רק תיהיה מוכן לעשות מינימום וויתורים בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...