בעיה עם זכרונות OCZ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם זכרונות OCZ

Goat17

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי מחשב עם לוח IP-35 PRO של אביט מעבד 6550, כ.מ.8800GTS וספק thermaltake 480 ללא אוברקלוק, במשך 4 חודשים המחשב עבד פיקס עם 2 סטיקים של Platinum 1GB 800Mhz, אתמול החלטתי להוסיף לו עוד שניים כאלה- זהים ב100%. המחשב התחיל להתקע בשלבים שונים של העליה, כשהוא כן הגיע לווינדוס הוא התחיל לזרוק לי בBSODים, ניסיתי כמה ריסטים ואז ניכנתי לביוס וגיליתי שההגדרות הפכו פתאום מעצמן לUSER DEFIEND, אבל אותן הגדרות כמו שהיו קודם.. החזרתי אותן לDEAFULT- לא עזר, אותן בעיות, בסוף הדבר היחיד שעזר לי נכון לעכשיו זה להוריד את התדר ל667... שזה דיי מבאס בהתחשב בזה שהזיכרונות אמורים לעבוד ב800. שוב המחשב עבד פיקס עם 2 סטיקים של אותו הזכרון בתדר 800!

אם למישהו יש רעיון של משהו שאפשר לנסות אני ממש אודה לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כאילו יש לך שם סטיק אחד דפוק.

תשים רק את הסטיקים החדשים במחשב ותריץ את התוכנה memtest לפחות 2-3 הרצות ותדווח אם יש שגיאות (שים לב שאפילו שגיאה אחת זה סימן לזכרון תקול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Memtest לא הספקתי לעשות אתמול כי הייתי צריך את המחשב כל היום, מה גם שלא ציינתי את זה אבל זה זיכרונות שכבר החלפתי פעם אחת.. במקור קניתי אותם יום חמישי זה עשה את הבעיות האלה אז יום שישי על הבוקר הלכתי לKSP והחלפתי אותם על המקום.. אז לא חושב שזה הזיכרונות..

מה שכן..... העלתי את המתח ל1.85 וזה פתר את הבעיה! נכון לכרגע בכל אופן.. הזיכרונות עובדים ב800Mhz כמו שהם אמורים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מציע לבדוק כל בנפרד עם MEMTEST.

במידה וכולם תקינים...תנס לבדוק כל SLOT לזכרון בנפרד.

במידה ואתה לא מוצא בעיות..- שוב להכניס את כל 4 הזכרונות ולהריץ בדיקת PRIME 95 על BLEND - במידה ומופיעה שגיאה כנראה יש צורך להעלות טיפה את המתח לגשר הצפוני.

פעמים רבות שימוש ב 4 מודולים של מחייב העלאה של המתח לגשר הצפוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי אותה בעיה תעלה מתח של זיכרונות ל2V ותגדיר תיזמונים לפי יצרן והכל יסתדר , במידת הצורך עידכון לBIOS

גם במתח 1.8 הזיכרונות לא יציבים , MEMTEST יתן שגיאות , הזיכרונות מוגדרים לעבודה יציבה במתח 1.9-2.1 בשביל 2 סטיקים 1.9 מספיק ו4 צריך לעלות למתח של 2

מבחינת ספק ,הוא יחזיק גם הרבה יותר התעללות מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...