EZcool 1050W PSU - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EZcool 1050W PSU

DSF

Recommended Posts

אכן, בארץ זה לא משנה כי גם ככה מחייבים פרטיים על פי הREAL POWER

זה נחמד מהסיבות שציינתי אבל לא מהווה גורם משמעותי בחירת ספק.

בבתים שמחוברים ברשת תלת פאזית זה יכול אולי קצת לאזן את הרשת אבל לא יותר מזה כי ההספק יחסית נמוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

די כבר

זה ויקוח של בני חמש (אולי שש בלחץ)

מחר נמדוד למי יש לשון יותר חדה

בבדיקה ומנסיון:

א. יש לי ספק ENERMAX INFINITE 720W - בטוח לא ג'אנרי ועלה לי המון

ב. בדקתי בעצמי את הספק שלי ואת ה EZ1050W על המערכת הבאה:

Q6600

2G DDR2 800 OCZ

שני 8800GT OC

2 דיסקים קשיחים ברייד 0

צורב DVD LG SATA

בבדיקה עומס של + OCCT

EZCOOL נותן 12.05 V

מתח יציב מאוד

שלי נותן 12.03 V

שניהם ספקים מצויינים (לאנרמקס יש פונקציות נוספות ומעניינות, אבל הייתי מסתפק ב EZCOOL פשוט לא היה שקניתי את שלי)

חשוב לדעת שהספקים האלו לא מתפקדים טוב עם המערכת לוקחת פחות מ 350W שעה

אחוז היעילות שלהם יורד - והם בכלל לא נחוצים למחשבים "רגילים"

מומלצים לעוסקים ב OC קטלני עם 8800/2900XT וכו'...

יש הבדל משמעותי בין הספקים של EZCOOL

EZ300 - בסיסי 18A ב 12V מאוורר רגיל

EZ400 - יותר טוב 24A ב 12V מאוורר 12 ס"מ SLIVING לכבלים

EZ450 אותו כוח כמו 400 אבל יש לו גם PFC

EZ500 מומלץ לרוב המשתמשים עם שילוב של E6XXX/E8XXX ן 8800GT (לא GTX או GTS)

EZ1050W - 4 מסילות של 12V 80% יעילות, מייצב מתחים PFC, תמיכה ב 3 8800GTX (ולגמרי מיותר למי שאין לו כזה דבר עם Q6600 ומעלה)

נ.ב

עוסק בתחום המחשבים מעל 12 שנה

מתמחה בחומרה (כן אני גם בודק את הדברים)

אני מנהל מכירות סניף ב"ש של אייבורי מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מהנדס או הנדסאי חשמל, אני משתמש קצה של ספקים מזה שנים רבות הן במחשבים והן בציוד מעבדה ובית חולים. בייחוד עבדתי עם הרבה ספקי AC/DC שמשמשים להרצת ג'לים באלקטרופורזיס.

בניגוד למה שנאמר פה על ידי חלק מהמגיבים לעניות דעתי יש קשר בין משקל הספק לאיכותו - בספקים זולים לא טורחים לשים גוף איכותי או סלילים מסיביים. בספקים זולים שמים מאווררים זולים שנוטים להרעיש ולהפסיק לעבוד אחרי שנתיים לכל היותר לפעמים מאוורר מתפגר גורר אחריו את כל המערכת. לספקים זולים אין "אבא" שדואג לשמור על המוניטין שלו.

יוצא לי לעבוד עם ציוד שעולה עשרות אלפי אירו והספק תמיד מסיבי, כבד ועם מאווררים מעולים - חלקם עובדים כבר שנים רבות בלי אף ציוץ, המוצרים האלו נמכרים עם חבילות שירות וגם המוניטין הוא קריטי והיצרן לא יכול להרשות לעצמו שהמכשיר כולו יקרוס בגלל שהוא חסך בסעיף זה. ספק הכוח הוא היסוד שעליו יושב המכשיר כולו. אם אתה רוצה לקנות ספק שאין לו "אבא" אמיתי, זאת הבעיה שלך ושל המחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי עובד בחברה שמרכיבה מחשבים ללקוחה תעשייתית רפואית

ושם אסור שיהיה סטיית מתח כי זה קשור בחיי אדם.ותתפלא הספקים שהם מרכיבים שם הם לא ממותג מוכר אבל כל ספק עולה מעלה 100 דולר והוא

לא מודולרי וניראה ג'נרי לחלוטין !!!!.אז זה לא הכל עניין של הכרות מוצר לפעמים אמינות גם אומרת הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ניתן בהחלט להעריך ספק על ידי הסתכלות עליו. ספק טוב תמיד יכיל גופי מסיביים (פרופיל אלומיניום סביר עולה כ-5.5 דולר לקילו), קבלים מיצרנים איכותיים - וניתן גם לראות תכנון PCB ברמה גבוהה על ידי הקפדה על מספר כללים.

2. צביקה ידידי, אני קצת בספק באם ספק כח שמחירו 600 ש"ח לצרכן כולל מע"מ, מסוגל לספק 1090 וואט תוך עמידה בתקנים.

אין לי שום בעיה לבוא לבדיקה עם Digital Power Analyser, וציוד העמסה מעבדתי שבעזרתו אפשר לבדוק האם הספק עומד בכתוב או לא.

אם הוא עומד במוצהר, אני מוכן לאכול את הכובע.

אם לא, עלות יום עבודה ועלות ציוד ההעמסה עליך.

מוסכם עליך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ניתן בהחלט להעריך ספק על ידי הסתכלות עליו. ספק טוב תמיד יכיל גופי מסיביים (פרופיל אלומיניום סביר עולה כ-5.5 דולר לקילו), קבלים מיצרנים איכותיים - וניתן גם לראות תכנון PCB ברמה גבוהה על ידי הקפדה על מספר כללים.

2. צביקה ידידי, אני קצת בספק באם ספק כח שמחירו 600 ש"ח לצרכן כולל מע"מ, מסוגל לספק 1090 וואט תוך עמידה בתקנים.

אין לי שום בעיה לבוא לבדיקה עם Digital Power Analyser, וציוד העמסה מעבדתי שבעזרתו אפשר לבדוק האם הספק עומד בכתוב או לא.

אם הוא עומד במוצהר, אני מוכן לאכול את הכובע.

אם לא, עלות יום עבודה ועלות ציוד ההעמסה עליך.

מוסכם עליך?

לגבי מה שרשמת ב1...זה לא כל כך נכון...זה נכון בכלליות שאפשר לבצע הערכה גסה לגבי איכות הספק לפי מה שאמרת אבל לא משהו רציני...בדיקה רצינית לוקחת המון זמן ודורשת המון ידע ....אבל כמו שאמרת השיטה הכי טובה לבדוק ספק זה לבצע לו סידרת מבחנים מול ספק אחר ופשוט לבדוק מה קורה...

אם היה לי זמן הייתי כבר מזמן בודק כמה ספקים ,יש לי גישה לכל הציוד שצריך כדי לבדוק ולהציב תנאים מסויימים לספק ....אולי עוד כמה חודשים אני באמת יבצע איזה בדיקה מקיפה לכמה מהספקים המוכרים בשוק ולבדוק אותם בסביבה מבוקרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

חבר'ס תפרשו, אני יודע שזאת הקפצה הכי גדולה שעשיתי בחיים שלי אבל זה למען מטרה טובה.

הEZCOOL הנ"ל לא החזיק לי את המערכת שבחתימה, הוא החזיק מצוין עד שהחלטתי לעבור מ4850 ל4870, שם הוא כבר עשה המון בעיות ואיתחל את המחשב בכל פעם שהפעלתי את המשחק..

דרשתי מאייבורי תמורה לכסף שהשקעתי בכביכול ספק "איכותי" הזה, שאני מתערב שלא מספק בקושי 400W וקיבלתי את הVX550W ונחשו מה? הכל פעל בסדר ולא הייתה שום בעיה בכרטיס שגרם לאיתחול.. זה היה הספק כל הדרך.

מה גם שהרגשתי יותר ביצועים ויציבות פשוט בכל פעולה שעשיתי והמחשב עשה, כאילו נתנו לו זריקת אדרנלין והוא חזר לחיים.

להבא, לא לקנות EZCOOL בחיים כשיש תחלופות זולות יותר כמו סיסוניק או משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עם כ-25 ספקי EZCOOL 550W.

מתוכם כבר הלכו 2, ובכ-5 מהם הלכו הארדיסקים.

את החשבונות שלך תעשה לבד אם זה הגיוני או לא, הכל במהלך של פחות משנה אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...