נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי

idofr

Recommended Posts

היי שלום וערב טוב,

כבר כמה ימים שאני מרגיש שהגלישה היא פשוט מכה ממש לוקח לדפדפן המון זמן להגיע מאתר לאתר והלעלות אתרים סבירים לא איזה אתר צ'כי שעובר דרך שרתים בארה"ב ואיראן. עכשיו היה לי כמה דקות פנויות אז נכנסתי לcmd ולאתר של בין לאומי והתחלתי לעשות פינגים לכל מיני אתרים שאני גולש אליהם בד"כ. בהתחלה התוצאות היו ארוכות ולא הגיוניות (אם הן בכלל חזרו) אבל אחרי כמה ניסיונות והורדה של הקובץ בדיקה מהספק פתאום יש לי קצב מדהים! הפינגים חוזרים במהירות מטורפת (9 מילי שניות מהbbc באנגליה!) ואפילו HW שהיה לוקח לו לפחות 20 שניות לעלות עולה תוך מספר שניות בודדות.

עכשיו כאילו מה הקטע הם בכוונה נותנים לי קו איטי ואז שהם רואים שאני אשכרה בודק הם מחזירים אותו למה שהוא אמור להיות!? מישהו עוד נתקל בקטע כזה? משו שידוע על זה? זה ממש מרגיז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוזר מאוד =\

התחברתי אליהם אתמול [רק לספק 014] יש פינגים יחסית גבוהים [פעם 90 פעם 20 הכי נמוך שיצא לי היה 15 לוואלה]אבל האתרים טסים ואני מוריד על 580 [אינטרנט 5 מגה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו היה לי כמה דקות פנויות אז נכנסתי לcmd ולאתר של בין לאומי והתחלתי לעשות פינגים לכל מיני אתרים שאני גולש אליהם בד"כ. בהתחלה התוצאות היו ארוכות ולא הגיוניות (אם הן בכלל חזרו) אבל אחרי כמה ניסיונות והורדה של הקובץ בדיקה מהספק פתאום יש לי קצב מדהים! הפינגים חוזרים במהירות מטורפת (9 מילי שניות מהbbc באנגליה!) ואפילו HW שהיה לוקח לו לפחות 20 שניות לעלות עולה תוך מספר שניות בודדות.

את היכול להדריך אותי מה בדיוק עשית ? גם אני נתקל באיטיות אצלהם לאחרונה איטיות לא מוסברת אפילו באתרים ישראליים שפעם טסו.

מה צריך לעשות בCMD? (זה המסך השחור הזה?), ומה לעשות באתר של בזק? ומה בכלל השלבים שעשית? ....

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אוף מזה דווקא עכשיו שאני צריך תמקסימום הוא עושה לי בעיות.

אתמול הכניסה לHW הייתה בכלל סיוט

כנ''ל לגבי!,

זה פשוט סיוט!.

אבל אני עוד חודש עובר לאינטרנט של HOT,

לא צרות,ולא כלום.

;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את היכול להדריך אותי מה בדיוק עשית ? גם אני נתקל באיטיות אצלהם לאחרונה איטיות לא מוסברת אפילו באתרים ישראליים שפעם טסו.

מה צריך לעשות בCMD? (זה המסך השחור הזה?), ומה לעשות באתר של בזק? ומה בכלל השלבים שעשית? ....

תודה.

עשיתי את הדברים הכי בסיסיים שאפשר לעשות בCMD (כן זה המסך השחור) אתה פשוט רושם

ping * כשה"*" זה כתובת של אתר ואז אנטר תעשה את זה כמה פעמים

ובאתר שלהם יש כמה קבצים שאתה יכול להוריד לבדיקת מהירות האינטרנט שלך... תחפש אני לא זוכר איפה זה היה פשוט תוריד אותם... כאילו תתחיל להוריד ותבטל קצת לפני הסוף או שנמאס לך

תגיד אם יש שינוי לטובה/רעה אחרי שאתה מנסה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לי כבר יש שלושה שבועות לפחות פינגים גבוהים, לא יודע מה קרה דווקא היו להם פינגים מאוד נמוכים פעם.

כבר אני לא יכול לשחק מרוב הלאגים שיש. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...