נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי

idofr

Recommended Posts

אנ י מחובר בתשתית של הכבלים הייתי לקוח של זהב במשך כ 10 שנים עברתי מאז המקרה שהם זייפו תעבורה לאתרי טורנט פרטיים בלזק בין לאומי אני על חבילה של 512\1.5 ולא יכול להתלונן אף פעם לא היו לא בעיות מהירות אני מקבל את מלואה החבילה שלי גם באתרים שבודקים מהירות וגם פיזית באינטרנט וטורנטים שפשוט טסים לשתי הכיוונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני בהוט ובזק בינלאומי, חבילה של 3 מגה על 278 אפלוד, לאחרונה אני מרגיש איטיות מעצבנת ברוב שעות היום בגלישה, כמובן שבדיקות מהירות ההורדה תמיד יוצאת טובה יציבה ומהירה, אבל הגלישה מחרידה וזה מעצבןןןןןןןןןןןןןן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, משהו דפוק בבזק בינלאומי ואני בטוח בזה. קודם כל, אין לזה קשר להוט ולבזק. זה לא עניין של תשתית. לפי הניסיון שלי משהו מגביל את שיתוף הקבצים באימיול. קודם כל, אני לא יכול להתנתק מסרבר אחד ולעבור לאחר. יש הודעה שהפורט חסום. לא יעזור שינוי הפורטים או ביטול הפיירוול. רק ניתוק בחייגן וחיבורו שוב עוזר. מעבר לזה לא משנה מה או כמה אני משתף קצב העלאה שלי ברצפה וזה למרות שיש לי מהירות של 1.5/512

התופעה הזו החלה בימים האחרונים. לפני זה זה לא היה אני בטוח בזה. האימיול שלי רץ 24/7

אגב, יש לי חבילת . אין הבדל בחיבור איתה או בלעדיה.

פינגים למשחקים נמוכים אצלי. אבל זה בזכות חבילת הגיימרים. בנושא הזה לא הרגשתי שום שינוי. כנראה שמה שלא יהיה שקורה בבזק בינלאומי לא קשור לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, משהו דפוק בבזק בינלאומי ואני בטוח בזה. קודם כל, אין לזה קשר להוט ולבזק. זה לא עניין של תשתית. לפי הניסיון שלי משהו מגביל את שיתוף הקבצים באימיול. קודם כל, אני לא יכול להתנתק מסרבר אחד ולעבור לאחר. יש הודעה שהפורט חסום. לא יעזור שינוי הפורטים או ביטול הפיירוול. רק ניתוק בחייגן וחיבורו שוב עוזר. מעבר לזה לא משנה מה או כמה אני משתף קצב העלאה שלי ברצפה וזה למרות שיש לי מהירות של 1.5/512

התופעה הזו החלה בימים האחרונים. לפני זה זה לא היה אני בטוח בזה. האימיול שלי רץ 24/7

אגב, יש לי חבילת גיימרים. אין הבדל בחיבור איתה או בלעדיה.

פינגים למשחקים נמוכים אצלי. אבל זה בזכות חבילת הגיימרים. בנושא הזה לא הרגשתי שום שינוי. כנראה שמה שלא יהיה שקורה בבזק בינלאומי לא קשור לזה.

ברור שמשהו כאן לא טוב, אבל אם נרשום את זה כאן ולא נעביר את הטענות אליהם זה לא יעזור.

אני מקודם התקשרתי ואמרו לי שאם הבעייה לא תיפתר עד מחר אז יתאמו לי טכנאי, אבל ממש לא נראה לי שזו בעייה אצלי בקו.

בזק בינלאומי אומרים לי שזאת האחריות של הוט בגלל שאני בחיבור קבוע ללא חייגן, והוט אומרים לי שבגלל שבזק בינלאומי היא הספקית היא אחראית על זה לכן לפנות אליהם, בקיצור אין פיתרון ואני כאן בקושי מוריד על 260 מאתרים של בדיקת מהירות הורדה של הוט בזק בינלאומי ועוד כל מיני ספקיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, יש לי חבילת גיימרים. אין הבדל בחיבור איתה או בלעדיה.

חד משמעי יש בעיה בבזק בין לאומי שאניה קשורה לבזק זו בעיית ספק, פינגים זה עיניין אחד אבל בסהכ סביר כשגבוהה ברור שיש בעיית ניתוב או עומס.

אבלללללללללללל הבעיה היא אחרת והיא מאופיינת באותה איטיות או חוסר זרימה באתרים.

אני מרגיש את הבעיה בתוכנה שאמורה להזרים נתונים בזמן אמת ושוטף ואני מקבל קפיאות של הפיד כל הזמן גם לאחר מעבר לחבילת גיימרים ששם אמור להיות פיקוח על איכות הניתוב.

יש בעיה בלוול אחר של הדברים והחברה שם או לא מבינים על מה מדובר או מנסים להסוות את זה. דיברתי כבר עם כל הדרגים זה פשוט סיוט כי הפינג כביכול תקין ולך תוכיח שמשהו לא בסדר.

כנל בהורדות בזמן האחרון גם בחבילת הקצבים הם פשוט מכה מהאתרים הכי חזקים שיש להם תשתית חזקה ובדרך כלל מקבלים קצבים מקסימלים, מהם מקבלים קצבים של 10-20Kbps אבסורד.

לגבי הניתוק וההתחברות מחדש זה בדכ יכול לעזור לפעמים בחיבור רגיל ולא בחיבור זה פשוט מחבר אותך דרך ניתוב פנימי אצלהם קצת אחר.

חברה להציף אותם בפניות זה פשוט בלתי סביר, מישהו טכני שם צריך להרים את הכפפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ADSL 1.5MB וגם אני מרגיש את זה כבר איזה חודש לפחות. אני יכול לעשות ריפרס 10 פעמים ואתר לא יעלה, אני ינסה עוד הפעם ובשנייה הוא יעלה.

שכחתי לציין שזה קורה אחרי שימוש ביוטורנט, כשלהורדה יש סימון אדום. אם אני סוגר את היוטורנט ומתנתק אין בעיה, עד שאני חוזר ליוטורנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים 100%

יש לי 2 מגה אני מוריד על 255/266 בשבוע האחרון אני מוריד בקצב איטי נע ונד 64-100 KB עולה מידי פעם ל200 ואז יורד

יש בדיקה הורדה דרך האתר של וגם שם יורד רק ממש ליפעמים מעלה רגיל

פניתי לספק ולתשתית מה לא עשינו וכלום לא עזר ריסט למודם איפוס הגדרות חח אמרו לי לבדוק על מחשב אחר

אם גם לא אמרו ישלחו טכני

היום אני בא להוריד ומוריד מהיר 260KB

סתם ככה חבר שלי יש 5 מגה והוא מוריד על המקסימום (לא קשור למהירות 5 נגה)

קיצר אם ימשיך אני יגיד להם להביא טכני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, צריכים להתקשר כמה שיותר מי שיש לו את הבעייה כדי שבזק בינלאומי באמת יבינו שיש בעייה ושאנחנו לא סתם מקטרים, כנראה יש בעייה שהם לא רואים או שהם מגבילים אותנו בשעות מסויימות, יכול להיות הם מגבילים בשעות מסויימות את הגולשים הכבדים כדי שהמהירות תתחלק שווה בשווה.

אני בכל אופן מוריד ומעלה המון, יכול להיות שגם אתם את זה אני לא יודע, אבל תתקשרו תיידעו אותם שיש בעייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש בעיה רצינית.

מי יודע לאיזה ספק מומלץ לי להחליף אני ללא יתחייבות

בזק בינלאומי הכי טובים כרגע, חוץ מהבעיות האלה של עומסים ואיטיות בשעות העומס כמו למשל עכשיו בשעות 19:00 עד 22:00.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה... ניראה לי הבעיה אצלכם..

בזק בן לאומי מנוהלת עלידי בני אדם (כמו כל חברה למעשה) ולפעמים יש תקלות ויש בעיות שהפתרון שלהם דורש ניתוק או הגבלה של רוחב פס לתקופות קצרות..

לכו תדעו אולי החברה עושה ניסיונות חיבור של תשתית חדשה.. (אולי, לא יודע איך זה עובד) אולי יש ניסיונות לחבילות חדשות.. קיצור יכול להיות מיליון ואחד דברים וזה לא אשמתו של אף אחד.. החברה אולי מנסה להתפתח ולספק למשתמשים שרות אכותי יותר שכתוצאה מזה יש לסבול קצת בעיות איטיות כדי שבעתיד נקבל שרות טוב יותר.

גם אני כמוכם לקוח בבזק (5 מגה, אם זה משנה) ונכון יש האטה מסויימת אבל אני מתאזר בסבלנות כי אני לא יודע מה קורה בחברה ואני יודע שזה קורה פעם ב.. אז לא אכפת לי... כי בסך הכול השרות שאני מקבל הוא ממש טוב ואני מרוצה אז לא משנה לי אם ברגע זה אני לא יכול להכנס לHWZ אז אני יכנס עוד רבע שעה.. 20 דקות.. זה לא משנה כי בסופו של דבר אני נכנס והכול יהייה בסדר... אז לא תורידו עוד פרק של העונה האהובה עליכם.. ביג דיל.. תורידו מחר.. לפי דעתי אנחנו צריכים לשבח את בן לאומי על השרות הטוב שהם מספקים יחסית לחברות האחרות.

זהו.. פה אני מסיים את הדברי.. ואני מקווה שתבינו את זה כי מעצבן שאנשים ישר רצים להתלונן על שטויות... הדברים נפתרים בסופו של דבר, וסבלנות עוד לא הרגה אף אחד.

יאללה ביי.. ולילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...