מדיות לצריבה? SilverLine? Verbatim? אחר? (גם בDVD וגם בCD) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות לצריבה? SilverLine? Verbatim? אחר? (גם בDVD וגם בCD)

ofirr

Recommended Posts

חיפשתי בפורום ולא מצאתי תשובה.

עד עכשיו הייתי משתמש רק בדיסקים של Silver Line שידועים באיכות הדיסקים הגבוהה וזאת ע"פ הניסיון הארוך שיש לי איתם.

לא הייתה לי אף בעיה עם הדיסקים שלהם, והמחיר גם זול מאוד. מה שעושה אותם למשתלמים ביותר.

אבל מקריאה של כמה אשכולות כאן ראיתי שהVerbatim מומלצים לא פחות.

אשמח לראות כאן הבהרבה איזו מדיות עדיפות. סילבר ליין? וורבטים? או שמא חברה אחרת?

אם יש התייחסות שונה למדיות לצריבה CD ומדיות לצריבה אז תפרידו ותאמרו איזו חברה עדיף בכל אחת מן המדיות וCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"י חיפוש היית כבר מוצא תשובה.

מדיות סילברליין הן מדיות ג'נריות זולות שעשויות מחומרים זולים, מאוד לא מומלצים כגיבוי לזמן ארוך.

אי אפשר בכלל להגיד סילברליין ו-וורבטים באותו משפט, זה כמו שאני אגיד פורשה וסוסיטה.

אי אפשר לטעות עם וורבטים, אילו מדיות שמוכיחות את עצמן כבר שנים, לא משנה מאיזה ארץ (למרות שמזמן כבר ידוע שטאיוואן הכי טובים) סריקות מוכיחות שלכולם איכות מעולה.

ישנה רק TY שהיא מעט יותר טובה מוורבטים אבל העלות שלה לא משתלמת, עדיף לקנות איכות מעולה בכסף זול מאשר איכות מעולה בכסף יקר.

ההתייחסות פה היא למדייות , ל- CD זה ממש לא משנה, אפשרי להשתמש בסילברליין ל-CD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיות -

רק Verbatim אמרת, אבל בקשר לארץ ייצור של מדיות של Verbtim מאיפה אני אמור לדעת מה הארץ ייצור? טיוואן או יפן?

כמו שאני הבנתי אם לא כתוב כלום - טיוואן. היקרים יותר מיוצרים ביפן וכתוב עליהם TY. אמת?

ובקשר לשאלה איזה פורמט עדיף -R או DVD+R גם כאן עדיף DVD+R או שזה לא משנה?

מדיות CD -

אין כלל הבדל? האיכות תקפה רק לדיסקים של DVD? איך זה שכאן לא משנה? כי הVerbatim יקרים מהSilverLine.

ושאלה נוספת, מה ההבדל בין:

Verbatim CD-R 700MB x52 Extra Protection 50 יחידות - 65 ש"ח.

Verbatim CD-R 700MB x52 Azo Crystal 50 יחידות - 82 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שלישית שאני שואל ואין תגובה מאף אחד

ומה לגבי השאלה הזו:

Verbatim CD-R 700MB x52 Extra Protection 50 יחידות - 65 ש"ח.

Verbatim CD-R 700MB x52 Azo Crystal 50 יחידות - 82 ש"ח.

ידוע לך מה ההבדלים?

אף אחד לא יודע את התשובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...