מידע על הDell 2408WFP החדש! פאנל PVA חדש בלי בעיות גוסטינג + מידע באתר הרישמי! - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע על הDell 2408WFP החדש! פאנל PVA חדש בלי בעיות גוסטינג + מידע באתר הרישמי!

tuvi123

Recommended Posts

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

ואני בדיוק התכוונתי להתקשר לדודה שלי בחו"ל ולהגיד לה לקנות ת 07 .

האם ההבדלים כ"כ משמועתיים ? ואם כן, מהם ?

בהתחשב בכך שהמחיר של ה 07 עולה בסיבבות ה 550$, ו 08 748$, נראה לי הפרש די רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תצפו שהמחיר יהיה יקר - הוא יהיה יקר :) (תרגום - כל הגורמים הרלוונטים תמיד עוקבים ויעקבו אחרי דרישת השוק מה שמכונה בכלכלה "הביקוש", הוא זה שקובע דברים בשוק).

נצלו את הכוח הצרכני שלכם (לפי חוקי הכלכלה הצרכנים הם חצי ממה שקובע את המחיר בשוק - וזה המון).

בארה"ב הצרכנים כבר יודעים את זה וזה בין היתר מה שמוביל לתרבות צריכה ותחרות מאוד טובים שם.

המחיר יהיה מוגזם - פשוט לא לקנות, או לפחות לחשוב טוב טוב לפני.

בסופו של דבר - אם יותר אנשים יקנו בפחות כסף זה יהיה טוב לצרכנים (אנחנו) וגם לא בטוח שיפגע ביצרנים (הגורם המשווק) ולפעמים אפילו זה מצב טוב יותר בשבילהם. אבל כל עוד הצרכן יקנה בעיניים עצומות - הם תמיד יעדיפו למכור ביותר. לכן המודעות של הצרכן היא אלמנט קריטי.

סתם דוגמא מונפצת בשביל להמחיש את העניין ברמה מאוד מקומית וספציפית:

------------------------------------------------------------------------

נגיד שקוראים לי יעקוב (שם בדוי) ונגיד שאני מייבא מסכים ומוכר בארץ (סתם הנחה). אני בודק את כל התנאים והעלויות מבחינתי ואז ישר עובר לבדוק את מצב הביקוש בשוק (דבר שהוא קבוע - אני עושה את זה כל כמה זמן). עכשיו נגיד שאנחנו עושים דוגמה מקומית על הפורום הזה (מה שכמובן מאוד ספציפי ולא מהווה את כלל השוק), ואנחנו רואים כל מיני "חכמולוגים" מוערכים שאומרים לכל מי שמקווה שהמסך יהיה במחיר טוב (או כמה שיותר טוב) שהוא יעלה לפחות 4000 ואולי 5000 ויוצרים אווירה בקרב הצרכנים ששווים כמה עשרות אלפי עד מאות אלפי שקלים (במכירות ברוטו), עכשיו נגיד שמהחישובים שלי החלטתי שכדאי לי למכור לפחות בהתחלה את המסך ב3500 ש"ח, ואחרי שראיתי מה קורה פה לאווירה בקרב שוק הצרכנים אני אומר (אני לא באמת מדבר לעצמי - אבל לשם הדוגמא) : וואלה, תנאי השוק טובים יותר, אנשים מצפים למחיר גבוה ולא יהיו מופתעים לרעה - אני אנסה לשים מחיר של 3650 ש"ח לראות מה קורה (סתם זרקתי מחיר בשביל הדוגמא). כמובן שאם אני עושה דבר כזה זה לא שאני לא בסדר - פשוט ככה עובדים הדברים בשוק וככה זה עובד בכל העולם. אבל בכל זאת אנחנו ישראלים וצריכים להאשים מישהו... אז אם אי אפשר להאשים אותי אז מי אשם ? הצרכנים כמובן - שיוצרים אווירה מצויינת להעלות מחירים (בדיוק מה שקורה כאן בפורום) כמובן בלי שום כוונה לפגוע. ולמה אווירה משפיעה על שוק כלכלי ? זה פשוט המצב, למי שלא מאמין - מוזמן לברר איך עובדים דברים בבורסה, הכל זה השפעה מהאווירה בשוק.

ועכשיו ברצינות - אין לראות בדוגמה זו שום ביקורת או התייחסות ספציפית למקרה זה או אחר שמתרחש אצל יצרן/יבואן זה או אחר במציאות. אני הרי לא עוסק בדיוק בייבוא ואני לא יודע בדיוק מה התנאים הכלכליים בצד השני (לפחות נגיד שאני לא בדיוק יודע). אבל את התנאים בצד של הצרכנים - אני מכיר ורואה היטייב.

וד"א - לפוותח התרד :

איפה ראית שפתרו את בעיית הגוסטינג ? (בלי שום קשר למה שהגיוני שיהיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, רק דיברתי.... :)

בלי שום קשר לטוב לא טוב, כדאי לא כדאי... אתה יכול להסביר מה כזה WOW מהפרטים שידועים עד כה, כלומר - לפרט מה ההבדלים מהמסך הקודם שמצדיקים כזה WOW ? (ושלא תבין לא נכון - אני לא אומר שהמסך הזה הוא :bash:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המסך הבא שלי עם אחד מהכרטיסים מהדור החדש ומחשב חדש.

מה שכן אני רואה שהמחיר של הדגם הקודם רק צולל במחיר בפנדס . (כל פעם הם מורידים כמה שקלים ;D) כרגע הוא 3,198

לדעתי בקרוב הוא יהיה מתחת ל3000 בטח עושים ניקוי אורוות לקראת הדגם החדש.

אני רואה שה 2407 עשה בעיות לחלק מהאנשים

http://www.dellcommunity.com/supportforums/board/message?board.id=dim_monitor&thread.id=81254&view=by_date_ascending&page=74

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה היית בשנה האחרונה?

כל הבעיות האלה ידועות כבר מזמן, ובדיוק זו הסיבה שכולם מצפים ל-2408 למרות שאני עדיין לא ראיתי שום ביקורת עליו בכלל כך שיכול להיות שהוא עדיין יהיה עם אותן בעיות בדיוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן אני רואה שהמחיר של הדגם הקודם רק צולל במחיר בפנדס . (כל פעם הם מורידים כמה שקלים ;D) כרגע הוא 3,198

לדעתי בקרוב הוא יהיה מתחת ל3000 בטח עושים ניקוי אורוות לקראת הדגם החדש.

תיאורטית המחיר יכול לרדת מתחת ל-3000 "בניקויי אורוות",

רק אל תבנה על זה יותר מדי - הן יבריקו עם מלאי אפס לפני שהמחיר יגיע ל-3100.

למי שמעוניין בדגם המדובר הייתי אומר שמשחק ההמתנה על השקלים האחרונים עלול לעלות ביוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיאורטית המחיר יכול לרדת מתחת ל-3000 "בניקויי אורוות",

רק אל תבנה על זה יותר מדי - הן יבריקו עם מלאי אפס לפני שהמחיר יגיע ל-3100.

למי שמעוניין בדגם המדובר הייתי אומר שמשחק ההמתנה על השקלים האחרונים עלול לעלות ביוקר.

זה ברור וגם עכשיו הבנתי למה המשחק הזה של כמה שקלים

זה בשביל להופיע ראשונים ב ZAP ;D

לא הייתי בשנה האחרונה כי לא חיפשתי מחשב חדש

וכתבתי שאני רואה שהוא עשה לא עושה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...