(סורס,קונדישן זירו,1.6) Counter - Strike CS - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(סורס,קונדישן זירו,1.6) Counter - Strike CS - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחזק :xyxthumbs:

התמכרויות באופן כללי זה ענין אינדיבידואלי.

לי יש את המשחק שנתיים בערך ואני משחק מדי פעם,נהנה קצת ועובר הלאה.

סף ההתמכרות של כל אחד ואחד מאיתנו הוא שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם היתי חורש על זה כל יום כל היום, אחרי זה נגמלתי ולא מזמן חזרתי כי יש לי קצת יותר זמן פנוי אז קצת מפות FUN פה ושם

בכל מקרה אחד המשחקים הממקרים, גם מפני שאפשר להמשיך ולפתח פה מיומנות עד אינסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי משחק CS מגרסה 1.5 ואחרי זה גם ב1.6... אבל אף פעם לא בקטע רציני. כמה שעות בשבוע.

כשיצא סורס בזמנו, כשהייתי בכיתה י', זה היה משהו ענק לא הבנתי איך הפכו את CS למשחק כל כך יפה גראפית חחח.

לפני שבוע בערך התקנתי את המשחק, והוא פשוט נראה לי מיושן ומשעמם (אין מה לעשות ברגע שמתרגלים לCOD 4 שאר המשחקים הופכים לבעיה רצינית)

אבל מה שכן באמת גורם לי להנאה זה day of defeat source. עם כמה שהמשחק הזה נראה עקום, ברגע שמשתפרים קצת הוא ניהיה כיף ברמות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי לך את השם של התוכנה בפרטי

סבבה אחי תודה הורדתי את התוכנה ופתחתי את הקובץ ראר שירד עכשיו נפתחו לי כמה קבצים אחד מהם קובץ הפעלה פתחתי אותו אבל מה עושים? ואיך מפעילים את הצ'יטים? תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפעיל את התוכנה תיכנס למשחק בזמן שאתה משחק תלחץf12 ואז תלחץ עעל הפתור insert ואז תפעיל שם הכול .

דרך אגב חבר שלי השתמש בתוכנה אחרת שיש speedheak ועשו לו באן וואק עכשיו זה יעבור לו הבאן או שהוא צריך לקנות משתמש חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...