(סורס,קונדישן זירו,1.6) Counter - Strike CS - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(סורס,קונדישן זירו,1.6) Counter - Strike CS - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מתכוון לקאונטר 1.6 שהוא הקלאסי ובו חברים שלי משחקים.

DUST2 וכל אלה קיצר... חחח

הוא 1.6 שהחל כמוד לHL1

רגע אם יש לי HL2 מקורי שקיבלתי במתנה, אני משחק בו עכשיו ברשת והכל.

מה אני צריך לעשות עכשיו כדי לשחק CS 1.6?

מאיפה להוריד אותו\ או לקנות או מה שזה לא יהייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי.

מאז ששידרגתי כרטיס מסך לכרטיס יחסית טוב- x1600pro, כשאני משחק יש כמו לאג בעכבר ובמיקלדת במשחק, במשחקים אחרים זה לא קורה, הפתרון היחידי שעוזר לי לשחק נורמלי זה לשנות את הpriority של המשחק לlow.

חוץ מזה אני לא מצליח לקבל 100fps יציב.. יש דרופים כל רגע, בדרייבר של ati משום מה אין הגדרות של opengl אז אין לי מה לכבות שם את הסינכרון האנכי.

יש לציין שהבעיה הראשונה החלה רק עם שדרוג הכרטיס, המחשב עבר מאז הרבה פירמוטים.. אז אפשר לשלול את האופצייה שקיימת בעייה במחשב.

תודה רבה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אחרי ששיחקתי בו כמה חודשים מצאתי את עצמי בלי חיים.

כמו שההורים אומרים "יש גבול לכל תעלול". המשחק הזה הוא פשוט הרואין נקי ישר לוורידים

אתם פשוט לא יודעים כמה הוא צודק!,

7 חודשים!,7 חודשים!,כל היום רק זה!!!.

עד שהצלחתי להיגמל!,ברוך השם.

תזהרו.

ואני רציני.

רועיץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהתחלתי לשחק... אי שם ברסה 1.1.. הייתי יושב ימים על ימים בין איזה 6-12 שעות רצוף על המשחק(חופש גדול)

זה היה המשחק הכי ממכר שנתקלתי בו עד היום!!

ככה זה הייתי מכור איזה שנה והמשכתי לשחק עוד איזה שנתיים... אחרי זה רק מידי פעם עד היום..

עד היום יש לי כאלה רגשי נוסטלגיה כשאני נזכר במפות, באנשים, באינטנסיביות של המשחק כשעוד לאף אחד לא היה adsl ואם למישהו היה isdn היינו מקנאים בו.

כשהיינו מסתכלים על ה"oldbies" שהתחילו מהבטאות והכירו את המפות הטובות כל כך שיצאו לפני הגרסא הרשמית והיינו אומרים אחח איך הייתי רוצה להיות איתו בclan.

בזמנים שהוודו בנשי שלי והפנטיום 3 450 הריצו את המשחק בצורה שראיתי במפה cbble אנשים בחלון הגבוה למעלה דרך הקיר.

שהייתי משחק עם החברה שלי ופתחנו clan והיינו אוכוסיה קטנה יחסית של שחקנים טובים ומוכרים.

בקיצור שהמשחק היה בשיאו.

אחח היו ימים :'( 8)

היום כבר המשחק מת... פשוט מת! וחבל(טוב נו בכל זאת עברו איזה 8 שנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי.

מאז ששידרגתי כרטיס מסך לכרטיס יחסית טוב- x1600pro, כשאני משחק יש כמו לאג בעכבר ובמיקלדת במשחק, במשחקים אחרים זה לא קורה, הפתרון היחידי שעוזר לי לשחק נורמלי זה לשנות את הpriority של המשחק לlow.

חוץ מזה אני לא מצליח לקבל 100fps יציב.. יש דרופים כל רגע, בדרייבר של ati משום מה אין הגדרות של opengl אז אין לי מה לכבות שם את הסינכרון האנכי.

יש לציין שהבעיה הראשונה החלה רק עם שדרוג הכרטיס, המחשב עבר מאז הרבה פירמוטים.. אז אפשר לשלול את האופצייה שקיימת בעייה במחשב.

תודה רבה. :)

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...