שתי שאלות ב-VB - עמוד 4 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות ב-VB

ניר.

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא חייב להגדיר אותו,אתה יכול להשאיר את זה ככה והוא יגידיר אותו ON THE FLY,ואחרי שהוא ישתמש בו הוא פשוט ימחק אותו כלומר זה לא שהוא ישב בזכרון באופן קבוע(עד כמה שיודע לי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כן חייב להגדיר אותו, כיוון שיש Option Explicit בתחילת התכנית.

ניר, זה ממש לא משנה שהוא יתפוס . הזכרון הזה הוא ממש ממש זניח (חוץ מזה, בסוף הפרוצדורה שבה הגדרת אותו הוא ימחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זכרתי שהאופטשן אקספלייט הזה משפיע על משהו.

בכל מקרה כמו שהנחתי בהתחלה וכמו שאמרת הוא ישמיד תמשתנה בשניה שהפרוצדורה תסייתים,מה גם שהמשתנה מכיל בסופו של דבר רק טקסט קצר לא?

אז אני הגדיר את המשתנה בתוך הכפתור ולאחר ביצע ההוראות שנמצאים בכפתור הוא ימחק?

בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זכרתי שהאופטשן אקספלייט הזה משפיע על משהו.

בכל מקרה כמו שהנחתי בהתחלה וכמו שאמרת הוא ישמיד תמשתנה בשניה שהפרוצדורה תסייתים,מה גם שהמשתנה מכיל בסופו של דבר רק טקסט קצר לא?

בדיוק

לא משום שהפונקציה מחזירה מספר....

סבבה עבד...ננסה את זה על פתיחת תוכנות אחרות כמו כמו שאמרתי בהודעות הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שזה מפתיע אותי. הייתי בטוח שפקודת ה-Shell יודעת להריץ קבצים שאינם קבצי הרצה, דרך ה-windows (אם תיכנס ל-cmd ותפעיל משם קובץ טקסט, הוא יידע לפתוח אותו ב-notepad).

אם זה באמת לא אפשרי, אז לכל סוג של קובץ אתה צריך למצוא את התוכנה שיודעת לפתוח אותו (שזה אומר למצוא את הממשק של חלונות לדעת איזה תוכנה פותחת כל טיפוס של קובץ, בהנחה שאתה לא יכול לנחש איפה בדיוק מותקן ה-word או ה-adobe reader).

דווקא הגיוני מאוד שvb לא יודעת עם איזו תוכנה להריץ.

אפילו windows לא תדע, אלא אם כן תגדיר ספציפית שאתה רוצה שכל הקבצים עם סיומת מסוימת יפתחו ע"י תוכנה מסויימת (וזה משהו שהווינדוס לוקח מהרג/יסטרי, בטח אפשר לכתוב קוד שבעזרתו גם הvb ידע לשלוף את הנתונים). אגב, פקודות shell זה לא פקודות דרך הcmd, אלא פקודות דרך start->run, ושם אם אתה פשוט כותב איזה קובץ txt, הוא לא ידע לפתוח אותו.

אגב, לפתוח word בפקודת shell זה אפשרי. start->run->winword.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...