האם המעבד (P4 3GHZ) לא יהווה צוואר בקבוק לX1950GT ?האם כדאי לי לרכוש אותו? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המעבד (P4 3GHZ) לא יהווה צוואר בקבוק לX1950GT ?האם כדאי לי לרכוש אותו?

sashaefi

Recommended Posts

הממשק שלי AGP לכן אין לי הרבה בחירות.התלבטתי בינו לבין HD 2600PRO או 9600Pro הזול (240 שקל). בסוף החלטתי לקחת X1950GT .

אני יודע שמשחקים חדשים לא יעבדו חלק ,אך זה לא כל כך איכפת לי.אני כמעט ולא משחק בכלל(Q3 פעם בשבועיים).אני מחליף כרטיס מסך רק בגלל שקניתי מסך חדש (200P7ES) ואין לי בגרוטאה שלי חיבור דיגיטלי (9200SE). אם כבר להחליף אז לפחות למשהו נורמלי.

אגב הספק שלי FSP350GLN יחזיק?

תודה ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק אמור להחזיק.

אתה ציינת פה 3 כרטיסים אחד עולה 200 אחד 600 אם אני זוכר נכון ואחד הוא הכרטיס הכי חזק שיש לAGP בארץ (עד שיצא ה3850 לAGP)

אז אחת השאלות - מה התקציב שלך?

ועוד שאלה - אתה צריך כרטיס מסך חזק בשביל משחקים? או כרטיס נחמד.

ה2600 הוא כרטיס סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב איננו מוגבל (נגיד עד אלף ש"ח) אך אינני רוצה לזרוק כסף סתם.2600 יעלה לי 500 שקלים כש"כרטיס הכי חזק לAGP " יעלה 750.אין לי בעיה להוסיף את ה250 שקל רק שאדע שזה היו שווה.עד כמה שאני יודע 2600 תומך בDIRECT X 10 (לעומת X1950GT שתומך בתשיעי) אך אני בספק שהוא נותן תמורה לכסף כמוהו.

לגבי משחקים אני כמעט שלא משחק בטח לא במשחקים החדשים שיוצאים אך יהיה נחמד שהמחשב יעמו בסטנדרטים המינימליים מה גם שאחי גודל ועוד מעט ירצה לשחק במשהו רציני.

אגב אני יודע שAGP נחשב מת ולהשקיע בו זה טיפשי אך אני לא מתכוון לרכוש מחשב חדש בשנה הקרובה.אם זאת אני רוצה להנות מהמסך החדש שרכשתי והבנתי שיש הבדל ניכר בין חיבור אנלוגי לדיגיטלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכום נחמד שאתר TOM'S HARDWARE מוציא כמעט כל חודש... שמו של הסיכום הוא: "הכרטיסים המומלצים לכסף שלך"!

אתה מוזמן להיכנס ולבדוק...

נ.ב.

הסיכום הוא על 2 הממשקים, לא להתבלבל!

http://www.tomshardware.com/2008/01/03/the_best_gaming_graphics/page5.html#best_agp_card_for_under_100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהוא יהיה הרבה יותר טוב אך המעבד שלי יהווה צואר בקבוק.גם כאן אני לא בטוח שזה לא יקרה.מה גם שמחירו בארץ לא יהיה נמוך מ1500 (להערכתי).אני לא מתכוון להשקיע סכום כזה בממשק AGP (גוסס ומוגבל).גם ככה השקעתי יותר מדיי לדעתי.עכשיו המסך החדש מחובר בVGA וזה לא כזה נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...