תתקיעות במחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תתקיעות במחשב

RDS

Recommended Posts

טוב תראו... אז המפרט שלי:

AMD 3800X2

1G 667

1950P

זה פחות או יותר... עכשיו בזמן האחרון החלו תקיעות במחשב... אני לא יכול להגדיר שינוי מיוחד שקרה, רק אני יכול להגיד בתקופה הזאת היו הפסקות חשמל רבות (ספק ג'נרי)... אז ככה, התקיעות קורות באינטרנט, בקטעי (אני משער גם במשחקים)... כאשר זה בקטעי יש מין צליל כזה של טרררררר, ואז כלום לא מתפקד. כאשר זה באינטרנט העכבר לא זז... מה בדרך כלל גורם לכאלה מצבים? שאדע לאיפה להתחיל לפנות...

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות הרבה דברים שונים ולא רק ספק כח....

אבל ספק כח ג'נרי בלי אל פסק עם הרבה הפסקות חשמל זה בהחלט לא בריא לכל המערכת זה מה שבטוח ::)

תבדוק אם הקבלים בלוח אם וכרטיס המסך לא נפוחים.

לפני הרבה שנים היה לי וכרטיס מסך שהלכו בגלל מקרה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הסטיקי של פתרון בעיות חומרה, תתחיל להריץ בדיקות וסריקות.

גם אני ממליץ כמו אלו שהגיבו מעלי, קודם כל להחליף את הספק כוח לאחד נורמלי ורק אז להתחיל לטפל בבעיות, בלי שום קשר לתקיעות שיש לך, שימוש בספק ג'נרי ממש לא החלטה נבונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להריץ סריקות אבל המחשב נתקע לפני שאני מספיק לפעול... מה הכוונה כרטיס מסך וכבלים נפוחים?

בנוסף, כאשר אני מפעיל את המחשב, יש ציפצוף אחד ארוך... לפי מה שהבנתי זאת בעיית ... הגיוני? לפעמים אני שומע את הצפצוף האחרון, עם צפצוף קצר באמצע, וארוך אחר כך (אני לא בטוח בפענוח הצפצוף כי ההפסקות היו נשמעות לא מבוקרות כל כך...).. מזה אומר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס לסטיקי ושם תמצא על הצפצופים , כי כל חברה שמיצרת ביוס יש לה את הסטנדרטים שלה

אם המחשב נתקע גם יש אפשרות שיהיה הHD יש בו משהו , אולי תוריד תוכנת דיאגנוסטיקה מהאתר של היצרן של הHD ותבדוק אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה לHD בHDTUNE, אבל לא עלתה איזושהי שגיאה... הסתכלתי בסטיקי, ועדין לא הבנתי מה הכוונה בקבלים נפוחים... בדקתי והקבלים לא נראים פגומים... הבעיה לדעתי יכולה להיות בספק\בכרטיס מסך\בכרטיס ...

בנוסף לכך, כאשר אני מכבה את המחשב, ומנסה להדליקו, המחשב נדלק, אך לא עולה ואין תצוגה... לאחר מספר נסיונות ומשחק עם ההדלקה המחשב נדלק... כמו כן התקיעות קורות גם כאשר המחשב עולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשללו כל כך מהר בעיית תוכנה

במידה ויש לך מערכת הפעלה נוספת על הדיסק הקשיח נסה אותה. יכול להיות שיש משהו במערכת ההפעלה שתוקע את המחשב.

דבר נוסף - מעבדים של בעלי כפולה חייבים דרייבר מתאים. במידה ואין המחשב יכול להתקע כמו שאתה מתאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...