למה לעזאזל APPLE לא משיקה את המערכת הפעלה שלה גם לPC??? - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לעזאזל APPLE לא משיקה את המערכת הפעלה שלה גם לPC???

arik100

Recommended Posts

המשתמש הממוצע הוא זה שרוצה לשחק במשחקים מדי פעם במחשב,

זה שרוצה להוריד תוכן מהאוניברסיטה שלו (מה לעשות שהhighlearn של האוניברסיטאות עובד רק עם אקספלורר בצורה טובה?)

אולי המשתמש ההמוצע הוא זה שרוצה גם מדי פעם להשתמש במחשב שלו כMEDIA CENTER? (כזה שמסתנכרן מול הלוח שידורים ומאפשר הקלטה)

אולי הוא בכלל רוצה להשתמש אחת מאלפי התוכנות צד שלישי שפשוט לא קיימות לMAC?

המצב בארץ באמת קשה אבל עובדה שבחול להרבה מאד אנשים יש מאק וזה עובד להם נפלא ואף אחד לא בוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאיפה אתה יודע שאף אחד לא בוכה? ממה שהבנתי גם בחו"ל אחוז משתמשי הPC גדול יותר ממשתמשי הMAC

וגם הOSX לא מתאים לארץ, כמו שאמרו הספארי לא מתאים לאתרים בארץ, גם הIchat מתאים לAOL ולכל מיני שירותים שלא נפוצים בארץ, החשבון id מתאים רק למי שגר בUSA ועוד כל מיני דברים שאני עוד לא יודע עליהם, כדי שהמערכת תצליח בארץ יש להתאים אותה למשתמש הישראלי ולהוזיל את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער מאוד להגיד שמשחקים אין הכל אבל יש כמה

לדוגמא החברה כל המשחקים שלה תומכים בMAC ! באופן גורף מה שמעיד על האיכויות שלה

אני חושב שיש רק שני סוגיות שמונעות מהמשתמש הביתי לעבור למק באופן גורף כמו שקרה בארה"ב לאחרונה , שהמכירות של מחשבי קפצו פי 3 !!

והם :

1. בעיית תאימות לעברית , למרות שלי ולהרבה אנשים פה זה לא יפריע , המשתמש הביתי לא תמיד יכול להסתדר טוב עם אנגלית

2. ולפי דעתי זו הבעיה בה' הידיעה שפשוט המחיר של ה יקר בטרוף , יקר מדיי יחסית ל PC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק (או כל)הייחודיות של המאק לדעתי היא שילוב של חומרה+תוכנה, כך שהמרת הOS לפיסי לא נשמעת לי הגיונית.

ובעולם מושלם (ופחות יקר בארץ) המחשב שלי היה ולמשחקים יש לי PS3. האמת, נראה לי שאשקול ברצינות בתור המחשב הבא שלי - אבל עד אז יש עוד זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...