למה לעזאזל APPLE לא משיקה את המערכת הפעלה שלה גם לPC??? - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לעזאזל APPLE לא משיקה את המערכת הפעלה שלה גם לPC???

arik100

Recommended Posts

מה שאפשר לאמר לטובת המערכת הנ"ל היא היציבות שלה על מחשבי המק, אם הXP הייתה כזאת מצועצעת וגדושה בשטויות, המחשב היה נתקע כל 5 דקות.

הפוך,

אם היתה בנויה לעבוד עם שניים וחצי התקני חומרה,

בלי אלפי חברות צד שלישי שיכתבו ביזיוניים.

ואם היו לה 4.5 תוכנות שעובדות עליה,

היא הייתה מערכת הרבה יותר יציבה ומהירה. (לא שהיא לא כזאת כבר היום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואולי זה בגללכם, כי אתתם לא רוצים. נכון שלמשתמש הישראלי קשה (העברית והאתרים שנכתבו בוורד) אבל אם מסתכלים בכללי, זאת מערכת מצויינת - יש לה את כל התוכנות שצריך - [ולא רק אופן , יש לה גם כתבן או משהו כזה] וגם תוכנות מסנג'ר וכל מה שצריך. נכון שאין יותר מדי משחקים כרגע וגם מה שיהיה בעתיד הוא לא יהיה הכי טוב [זה סתם אימולציה] אבל היא בהחלט עובדת ומספקת את הסחורה, בידיוק כמו לינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא נגיד שמק אוס פשוט בנויה הרבה יותר טוב מקובונטו, חלק מזה בגלל התקציבים והחומרה המוגבלת שלה היא מיועדת.

מה שכן , אני לא מסכים לגבי הקביעה שהיא לא יכולה להחליף WIN .

למשתמש הממוצע שבעיקר גולש , רואה , כותב קצת ומשחק מדי פעם - היא בהחלט תחליף טוב.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יכול לשחק מדי פעם,

את ה3.5 משחקים שמתאימים לOSX.

הוא גם יכול לגלוש, אבל לא יותר מדי באתרים שאין להם תאימות,

מה לעשות שאתרים (בעיקר הרבה ישראלים)עדיין לא הפנימו שיש עוד דפדפנים חוץ מאקספלורר?

OSX היא עדין לא תחליף מספק למערכת ממוצעת,

האמת קשה, תתמודד איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Supergirl את מאמינה לי שכבר חודשיים שלא הדלקתי את ה שלי?

ה כרגע משמש אותי בצורה נפלאה בתור מדף למק מיני שלי.

אין שום סיבה בימינו למשתמש הממוצע לא לקנות חוץ מהמחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמו שאמרתי, למשתמש הישראלי החיים יהיו טיפה יותר קשים אבל עדיין, אם אני עבדתי כמה שנים בלינוקס (וגיל עדיין עובד) אז אין שום סיבה שבעולם שמאק לא יוכל לספק את הסחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי משחקים, זאת נקודה ידועה וכאובה.

אבל, עבור מחשב משרדי גם לינוקס ואני מאמין שגם OSX מספקים את הסחורה.

מבחינת דפדפנים, נדירים האתרים שלא מצליחים לעבוד במנוע KHTML (ש-Safari יורש ממנו), Opera או ועובדים אך ורק ב-IE.

תוכנות האופיס בלינוקס (KOffice, OpenOffice, AbiWord) פחות טובות מהחלופה של (אני לא חושב שיש למישהו ויכוח על כך), אבל לרוב האנשים זה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה בימינו למשתמש הממוצע לא לקנות חוץ מהמחיר.

המשתמש הממוצע הוא זה שרוצה לשחק במשחקים מדי פעם במחשב,

זה שרוצה להוריד תוכן מהאוניברסיטה שלו (מה לעשות שהhighlearn של האוניברסיטאות עובד רק עם אקספלורר בצורה טובה?)

אולי המשתמש ההמוצע הוא זה שרוצה גם מדי פעם להשתמש במחשב שלו כMEDIA CENTER? (כזה שמסתנכרן מול הלוח שידורים ומאפשר הקלטה)

אולי הוא בכלל רוצה להשתמש אחת מאלפי התוכנות צד שלישי שפשוט לא קיימות לMAC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המערכת ההפעלה של אפל יהיה גם ל זה יגרום לה להפסדים משני סיבות

1). לא יקנו מחשבי מאק

2). יפרצו את זה על המקום (שגם כך זה פרוץ היום) אבל ההבדל הוא שזה יהיה פרוץ לכל סוגי החומרות .

לכן הם לא משיקים את זה לפי סי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...