כמו שהבנתי WD5000AAKS יותר טוב מ-ST3500630AS | אז למה רק 3 שנים אחריות? מה עדיף? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמו שהבנתי WD5000AAKS יותר טוב מ-ST3500630AS | אז למה רק 3 שנים אחריות? מה עדיף?

HiTiT

Recommended Posts

אם שניים ברייד אחד למה שלא תעשה כבר רייד חמש?

אבל זה באמת אחלה דיסק. :)

כי RAID 5 צריך בקר יעודי, אני לא אסתמך על בקר של (שאין לי) ובמיוחד לא על רייד תוכנה

המידע שלי חשוב מדי בשבילי, עדיף לי לאכול אותה כלכלית אבל שהמידע ישמר (הפעם האחרונה שמת לי 500GB כמעט הרגה אותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא הבקרים של בICH9R בכלל לא רעים.

ויש גם בקרים זולים PCI שאפשר לקנות,

חבל על הביצועים. :P

ילדה.... המילים זול והרצון לשמור מידע לא מתחברים בחיים... :nono:

המידע חשוב לי יותר מהביצועים... הרבה יותר

בקר טוב עולה בסביבות ה1000 בקלות... משהו שאני אקנה אבל רק אחרי הצבא (מה לעשות, עם 350 בחודש אי אפשר לעשות הרבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהוא התכוון לשמך בפורום :xyxthumbs:

אל תיעלבי מיעקוב.

לגבי הדיסקים שבכותרת לדעתי העובדה שבברקודה יש רק 2 פלטות משמעותית יותר מהבדלי מהירויות כאלה ואחרים שאינני בטוח שיורגשו אצל משתמש ביתי רגיל.הסיכוי לתקלה (מכנית) קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהוא התכוון לשמך בפורום :xyxthumbs:

אל תיעלבי מיעקוב.

לגבי הדיסקים שבכותרת לדעתי העובדה שבברקודה יש רק 2 פלטות משמעותית יותר מהבדלי מהירויות כאלה ואחרים שאינני בטוח שיורגשו אצל משתמש ביתי רגיל.הסיכוי לתקלה (מכנית) קטן.

עזוב, פתרנו את הנושא הזה כבר בפרטי... מסתבר שלמרות שאני נמצא באתר קרוב ל6 שנים (פאק אני זקן) יש אנשים שאני לא מכיר

ולנושא

דעתי האישית בנושא HDD הייתה תמיד פשוטה, כמה שיותר בכמה שפחות

קח את הדיסק שיתן לך את המחיר הכי טוב לגיגה... אחריות? זה זבל, כונן יכול למות היום ויכול למות מחר אין משהו קבוע (דקת דומייה עבור הWD5000YS שמת לי כעבור 24 שעות) בגלל זה צריך לגבות (כרגע משתמש בRAID 1) את המידע, אלא אם כן הוא לא חשוב לך עד כדי כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל היא צודקת.המהירות שאתה מאבד בכתיבה בRAID 1 היא משמעותית ביותר.אולי עבורך זה לא קריטי אבל אם ממילא יש לך יותר משתי דיסקים זהים יותר הגיוני להשתמש בRAID מתקדם יותר .אם זאת גם חוסר הרצון להשקיע בבקר הוא מובן.רק אתה יודע מה טוב עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל היא צודקת.המהירות שאתה מאבד בכתיבה בRAID 1 היא משמעותית ביותר.אולי עבורך זה לא קריטי אבל אם ממילא יש לך יותר משתי דיסקים זהים יותר הגיוני להשתמש בRAID מתקדם יותר .אם זאת גם חוסר הרצון להשקיע בבקר הוא מובן.רק אתה יודע מה טוב עבורך.

::) אני שם לב להרבה הבדל ::)

כונן בודד

singleqs8.jpg

RAID 1

raid1zh4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים על הפנים,

תראה על כמה עומד הRANDOM ACCESS שלך,

אצלי על דיסק זהה הוא על ~13.

עריכה:אולי הפעלת את הAAM?

מה זה ה AAM ?

לי יש זוג 2500KS (לא ברייד)

יש הגדרה שיכולה לגרום להם להיות יותר מהירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנתיים האחרונות של האחיות של סייגייט אתה לא מקבל הארד דיסק חדש אלא זיכוי לפי שווי של הארד דיסק שלך ביום מימוש האחריות לרכישת הארד דיסק חדש של סייגייט

שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...