בעיה קשה לאחר החלפת כרטיס מסך.... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קשה לאחר החלפת כרטיס מסך....

X-BLADE

Recommended Posts

כן יש לי הרבה בעיות בשדרוג האחרון...=\

מפרט:

intel q6600

gskill 2048

enermax liberty 500

gigabyte 965p-ds3.

geforce 6600.

קניתי היום את הגרסא oc2 של BFG. החלפתי את ה6600 בכרטיס הנ"ל חיברתי למסך ו...כלום המסך לא נדלק! בדקתי את המסך במחשב אחר והוא תקין לחלוטין.

חיברתי את ה6600 בחזרה ושוב המחשב טוען שהוא אינו מחובר למחשב!!!! המחשב נדלק כל המאווררים [כולל המאוורר של הכרטיס מסך] פועלים! הדיסקים קשיחים רוטטים... בקיצור אין לי מושג מה הבעיה...החלפתי גם כמה סוגי וזה לא עבד.... מפתה לומר שהבעיה בלוח אם אבל אם כן למה כל שאר הדברים פועלים? קיצר אין לי מושג מה הבעיה מה שמוזר שהלוח עבד לפני שחיברתי את הכרטיס החדש....

למשהו יש מושג מה באפשרותי לעשות???

תודה ענקית לכל מי שיעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תבדוק אם הוא מקבל מספיק חשמל מהספק ואם הואמחובר ותבדוק שהוא יושב טוב טוב אבל טוב טוב בחריץ! ;)

איך אני אמור לבדוק את זה עם מד זרם??? מה שאני יודע זה שהמאוורר של ה8800GT חוץ מזה שהוא עושה רעש כמו בית חרושת זה שהוא נדלק....

בדקתי שהוא יושב טוב אולי 700 פעם וכמעט שברתי את הבורד מרוב שהדקתי אותו....

קיצור אני ממש מתוסכל.....למשהו יש רעיון אולי מה הבעיה????

שוב תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזיר את הכרטיס הישן, תאפס את הביוס, תבדוק שהכבלי חשמל יושבים טוב, תנסה לנתק רכיבים לא הכרחיים לעליית המחשב לראות שהם לא מגבילים אותך.

אם אין ברירה ושום דבר לא עוזר, תתחיל לחשוד בלוח-אם ותשלח אותו לבדיקה בחנות שממנה קנית אותו (אני מתאר לעצמי שעדיין יש לו אחריות).

שיהיה בהצלחה

ותערוך את הכותרת שתיהיה אינפורמטיבית ונוחה לקריאה והבנה, כותרות לא מפורטות ולחוצות כמו שרשמת ממש לא מקובלות כאן בפורום ותמנע משימוש בהם בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזרתי כרטיס ישן ו..כלום המסך "לא מחובר"...

לאפס את הביוס זה להוציא את הבטרייה? הוצאתי לא עזר.... כל כבלי החשמל יושבים טוב ושאבתי אבק מהסלוט של הPCI-E בקיצור עדיין לא עובד....

ניתקתי\החלפתי - לא עובד.

הסרתי את כל הדיסקים הקשיחים - לא עוזר.

עכשיו אני אנסה להחליף מעבד לישן שלי P4 ואם אז זה לא עובד אז זהו? הלך הלוח????ואם כן ג'גיגה בייט זוהי החברה הכי מעפנה שניתקלתי בה!!!!

אם הלוח הזה אכן נשרף שלושה לוחות נהרסו בפחות [כל אחד מהם] משנה!!!וכמו כן הכרטיס הישן שלי גם כן הוא של ג'יגהבייט והוא גם כן נשרף פעם אחת! מזל שיש אחריות! בקיצור אם הלוח הוחלף לי לפני שנה ואת המחשב קניתי לפני כ2.9 שנים האם עדיין תחול האחריות?

שוב תודה ואם יש למשהו רעיון אולי איך לגרום לזה לעבוד אני ממש אודה לו...

שובה תודה רבה.,...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש לי הרבה בעיות בשדרוג האחרון...=\

מפרט:

intel q6600

gskill 2048

enermax liberty 500

gigabyte 965p-ds3.

geforce 6600.

קניתי היום את הגרסא oc2 של BFG. החלפתי את ה6600 בכרטיס הנ"ל חיברתי למסך ו...כלום המסך לא נדלק! בדקתי את המסך במחשב אחר והוא תקין לחלוטין.

חיברתי את ה6600 בחזרה ושוב המחשב טוען שהוא אינו מחובר למחשב!!!! המחשב נדלק כל המאווררים [כולל המאוורר של הכרטיס מסך] פועלים! הדיסקים קשיחים רוטטים... בקיצור אין לי מושג מה הבעיה...החלפתי גם כמה סוגי וזה לא עבד.... מפתה לומר שהבעיה בלוח אם אבל אם כן למה כל שאר הדברים פועלים? קיצר אין לי מושג מה הבעיה מה שמוזר שהלוח עבד לפני שחיברתי את הכרטיס החדש....

למשהו יש מושג מה באפשרותי לעשות???

תודה ענקית לכל מי שיעזור...

חחחח זה אתה לא יאמין עניתי לך בפורום iopanel... בכל זאת אני חושב שכרטיס מסך שלך באמת פגום תחזיר אותו מייד לחנות ותביא חדש הכי טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאני לא יודע לאיזה חנות ללכת..הכרטיס מפוקספיסי הלוח מממוריפיסי והמעבד מקייאספי.

אני כמעט בטוח ב100 אחוז שזה הלוח....

וכן,פתחתי הודעה בפורום דומה מה זה אסור? אני פשוט חייב תשובה כמה שיותר מהר.....

למה אתם חושבים שזה הכרטיס מסך???זה יכול להיות ה8800GT בדיוק כמו שזה יכול להיות ה6600GT. אם שניהם נשרפו במכה אחת אז אתם צודקים אבל נראה לי שסביר יותר שזה הלוח. אני מקווה שעדיין נשראה לי אחריות......לעזאזל אני עומד לבכות!מה כבר בקשתי ? חג חנוכה אחד שמייח עם קרייסיס!!!!

תודה בכל מקרה לעוזרים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנתק את הלוח מהחשמל, ותנסה לעשות CMOS ריסט בעזרת הג'מפר לא ע"י הוצאת הסוללה, תקרא בספר של הלוח שלך איך עושים את זה.. עוד משהו שאולי לא ניסיתה- לחבר את המסך ליציאה השניה של הכרטיס. תנסה בהתחלה להגיע למצב עובד עם הכרטיס הישן ואחר כך תנסה להתקין את החדש שוב.. מניסיון לא חושב שמשהו אצלך נישרף.. אמנם יכול להיות שהכרטיס 8800GT לא תקין ותצטרך להחזיר אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנתק את הלוח מהחשמל, ותנסה לעשות CMOS ריסט בעזרת הג'מפר לא ע"י הוצאת הסוללה, תקרא בספר של הלוח שלך איך עושים את זה.. עוד משהו שאולי לא ניסיתה- לחבר את המסך ליציאה השניה של הכרטיס. תנסה בהתחלה להגיע למצב עובד עם הכרטיס הישן ואחר כך תנסה להתקין את החדש שוב.. מניסיון לא חושב שמשהו אצלך נישרף.. אמנם יכול להיות שהכרטיס 8800GT לא תקין ותצטרך להחזיר אותו..

אם הוא לא תקין אז למה ה6600 גם כן לא עובד????מוזר מאוד. אתה יכול לתת לי קצת מידע בעברית איך עושים את הריסט הזה? אני לא מבין מילה ממה שכתוב לי בחוברת.....

חברתי את המסך לכל היציאות וגם שיניתי לVGA [ב6600] קיצר עדיין לא עובד...גם אני לא נראה לי שמשהו נשרף לא היה ריח ולא היה כלום ובזמן שנגעתי בלוח אם הוא היה מנותק לחלוטין מהחשמל....וגם כל שאר הדברים מקבלים חשמל. [מאוורר שמחובר ללוח אם,דיסקים קשיחים,כוננים] קיצור משהו מוזר קורה. אם משהו יוכל לתת לי מעט מידע איך לעשות את הריסט הזה אני אודה לו מאוד.

תודה רבה לכל מי שעזר לי עד כהתטוב שיש אנשים כמוכם בעולם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך 100 אחוז לפי מה שאתה מתאר.

יש לו No signal! איך הכרטיס לא טוב? ברגע שהמסך מחובר לכרטיס מסך, אפילו שהכרטיס לא מחובר למחשב, המסך ישר מזהה ונכנס ל stand by.

בקיצור תבדוק את המסך והכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כן הוא נכנס למצב של הלד הכתום...

ומשהו יכול לעזור לי עם הריסט לביוס? לא הבנתי מה אני אמור לעשות...יש לי את שני הפינים האלה של CMOS הם ריקים!!! אין לי מושג מה לעשות בחוברת כתוב:

"to clear the cmos temporarily short the two pins." מה זה אומר לקצר את שני הפינים זמנית? איך לקצר אותם באמצעות פלייר???

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תנסה לבדוק את הכבל שמתחבר למסך עצמו.

בנוגע לאיפוס ביוס, בד"כ יש ליד הסוללה שלוש פינים כאלה שיש ג'מפר על הפין הראשון והשני, תעביר את הג'מפר ככה שהוא יהיה על הפינים השני והשלישי לכמה שניות, ואז תחזיר אותו למקום שלו על הפין הראשון והשני, אני מקווה שהייתי מובן.

בהצלחה אחי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תנסה לבדוק את הכבל שמתחבר למסך עצמו.

בנוגע לאיפוס ביוס, בד"כ יש ליד הסוללה שלוש פינים כאלה שיש ג'מפר על הפין הראשון והשני, תעביר את הג'מפר ככה שהוא יהיה על הפינים השני והשלישי לכמה שניות, ואז תחזיר אותו למקום שלו על הפין הראשון והשני, אני מקווה שהייתי מובן.

בהצלחה אחי ;)

אחי תודה רבה והיית מובן, אבל לי יש שם רק שני פינים וללא "ג'מפר"!

ולגבי הכבל שמתחבר למסך עתמו אין שום בעיה כי בדקתי את המסך במחשב אחר והוא עובד [עם אותו כבל....].

אז מה עושים לגבי הביוס?

ואם שום דבר לא עוזר אז בטוח זה הלוח אם? או שאולי יכולים להיות רכיבים אחרים שגרמו לכך?

שוב תודה רבה לכולם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא את הכרטיס מסך מהמחשב ותדליק אותו.

אתה מקבל "ביפ" קצר קצת אחרי שהמחשב נדלק?

אם כן, או שהבעיה בסלוט (אולי פינים התעקמו או נשרף הסלוט בלוח) או שטיגנת את שני הכרטיסים עם חשמל סטטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...