מחפש המלצות ללוח אם, מעבד וזיכרון... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות ללוח אם, מעבד וזיכרון...

yariminal

Recommended Posts

לא ידעתי איפה לפרסם אבל הנחתי שזה כאן, אם לא... תעבירו..תודה

שלום,

אני צריך המלצה על שלושה דברים

לוח אם:

יש לי לוח אם שלASUS מסוג A8N-SLI

לאחרונה גיליתי שהוא לא תומך בDDR2

אני רוצה לקנות לוח אם חדש של או GIGABYTE

אשר יתמוך בכל מה שהנוכחי תומך בו:

שילוב של כרטיסי מסך (7600 GT מחברת NVIDIA שעובדים בתכנולוגיית SLI)

DDR2 במהירות סבירה (אני לא ממש מבין בזה אז מה שנראה לכם טוב מבחינתי זה בסדר אני חושב ש800...)

וכל הדברים הבסיסיים:

4 סלוטים...

USB 2.0

S\PDIF וRCA

כרטיס קול מובנה

חיבור אטרנט

וכל אלה...

זיכרון:

רצוי של קינגסטון במהירות שתואמת את המהירות של הלוח אם...

אני צריך לפחות 2 ג'יגה

אבל אני לא יודע מה יותר טוב, כרטיס אחד של 2G או שתיים של 1G

והחלק האחרון הוא מעבד...

אני מחפש מעבד של AMD

כפול ... מהיר ומותאם למשחקים שתואם את הלוח אם...

(גם בזה אני לא כלכך מבין...)

אני לא יודע מה המחירים, אבל אני מניח שזה לא אמור לעלות יותר מ2500...

תודה רבה לעוזרים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7600 כרטיס מאוד חלש שגם לא תומך ב- 10 ועוד שנה לא יתמוך כבר ברוב המשחקים בתקציב כמו שלך אפשר להכניס 8800 GT ולוותר על ה- זה לא באמת נותן ביצועים טוב וגם אם תרצה להוסיף בעוד שנה כרטיס אז כבר יהיה לך קשה להשיג כרטיס מסך חדש והוא גם יהיה יקר יחסית יצא לך בעוד שנה יותר זול לקנות כרטיס מהדור החדש

עדיף 2 כרטיסי של 1GIGA

למה KINGSTON?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל את הצעה שלך אבל יש עוד כמה דברים שמפריעים לי...

לגבי הלוח אם:

ומה עם הDDR2?

הלוח אם הנוכחי שלי לא תומך בDDR2 וזה מפריע לי!

בגלל זה אני רוצה להחליף לוח אם ומעבד...

אז לאיזה לוח אם אתה ממליץ?

לגבי המעבד:

המעבד שלי אפילו לא dual core...

בגלל זה אני מחפש המלצות גם למעבד כפול ליבה או מרובע ליבה

ומה טוב יותר למשחקים? או אינטל?

בקיצור על איזה מעבד אתה ממליץ (המטרה העיקרית שלי שהוא יהיה טוב למשחקים)

ועוד שאלה.. ל8800GT אין SLI?

כי אם אחרי שנה המחשב יצטרך שיפור אני אוכל לקנת עוד כרטיס כזה ולחבר אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מערך SLI הוא בד"כ לא משתלם, אלא אם כן אתה עושה אותו לכרטיסי מסך חזקים במיוחד, מה שהופך את העסק ליקר יחסית.

2. למה המחשב הנוכחי שלך לא מספק אותך? זה שאין לך DDR2 לא ממש אמור להפריע לך, מכיוון שהפרש הביצועים בין DDR1 ל DDR2 הוא לא גדול במיוחד.

3. למשחקים חשוב יותר שיהיה כרטיס מסך טוב מאשר מעבד חזק.

4. הכרטיס מסך שלך - 7600GT הוא סביר ביותר, ואם הוא מספיק לך למשחקים כרגע, אתה לא ממש צריך להחליף אותו, אלא אם כן אתה צריך תמיכה ב DX10, או רוצה לקבל ביצועים טובים יותר.

5. האם אתה "נעול" על מעבד של בלבד?

6. האם אתה מתכנן OC?

7. זיכרון - רצוי לקחת לפחות 2GB, בתצורה של 1GBX2, כלומר 2 מודולים של 1GB כל אחד. התדר חייב להיות לפחות 667MHz, ועדיף כבר 800MHz (המחיר שלהם כבר קרוב למחיר זיכרונות בתדר 667MHz).

8. אם אתה צריך רק שילוש (לוח, מעבד, זיכרון), אז תוכל לקנות מעבד אינטל E4500 בסביבות ה 700-800 ש"ח, לוח Gigabyte P35-DS3L בסביבות ה 600 ש"ח, ו 2GB זיכרון -800MHz בסביבות ה 400 ש"ח. בסה"כ זה לא אמור לעלות לך יותר מ 1800 ש"ח (רשמתי מחירים בגבול העליון). אם אתה מוכן להוסיף עוד כ 300 ש"ח, תוכל לקחת מעבד E6750 של , שהוא כמובן עדיף על ה E4500 מבחינת הביצועים הכוללים של המערכת. אפשר גם לנסות להכניס לתקציב מעבד מרובע ליבות, ה Q6600, שעולה כ 1500 ש"ח, וגם אז אפשר לקנות לוח וזיכרון סבירים בטווח המחיר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה המפורטת...

1. הכוונה שלי היא להשתמש בכרטיס אחד חזק.. (נגיד 8800) ואז עוד כמה שנים כשהוא יתחיל לזייף להוסיף לו עוד אחד..(אני מעדיף את זה על לקנות מחשב חדש)

2.המחשב הנוכחי שלי מספק אותי והוא אפילו טוב מאוד... (יש לי 2 כרטיסי 7600...) אבל אני גם ככה מתכנן לקנות עוד מחשב בסביבות 5000 שקל... למטרה מסויימת.. אז חשבתי לקנות לו חלקים טובים ואז לשדרג את המחשב שלי איתם ולשים לו (למחשב החדש) את החלקים הפחות חזקים כי העבודה שלו לא צורכת מחשב חזק... (מקווה שהבנת)

3. אני יודע.. תודה בכל זאת.

4.אני מעדיף כמובן שתיהיה תמיכה בDX10 אבל זה לא קריטי כרגע...

5. אני לא נעל על כלום.. פשוט אמרו לי ש- יותר טוב למשחקים אם תגיד לי אחרת אז אני ישנה את דעתי...

6. לא הבנתי על איזה חלק אתה מדבר אבל באף חלק לא דיברתי על OC... אז כנראה שלא.. חחח

7.תודה..חחח

8.

א. בעיקרון אני קונה מחשב שלם... ומתוכו אני מחליף בין החלקים... כמובן שהתקציב הכולל של המחשב הוא יותר מ2500 אשמח לראות אפשרות להכניס מעבד ארבע ליבות (אפילו עם חריגה בתקציב..)

ב. בדרך כלל ללוחות מבית Gigabyte יש תאומים מבית האם גם ללוח ה-Gigabyte P35-DS3L יש גירסאת כי לפי מה שהבנתי יותר טובים... אם לא אז זה לא קריטי...

מקווה שעכשיו זה הרבה יותר ברור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...