מפרט שהרכבתי למחשב למשחקים ב8500-9000 שח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט שהרכבתי למחשב למשחקים ב8500-9000 שח

Levyshachar2

Recommended Posts

הפרמטרים שעל-פיהם יבחן מארז פשוטים. הרכיבים, גודל ועיצוב. ישנם עוד שכמו משקל, פוטנציאל לModding ושאר דברים, אך אלו מקרים ולא כאלו שיכולים לעמוד כפרמטרים עקרוניים. המארז שהבאתי לך הוא דיי טוב- דיי גדול (MidiTower), יקרר בצורה ממוצעת+ את הרכיבים ויהיה יפה יחסית, לדעתי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד מפרט מצויין גם ל O/C:

¤ 844.00 EPOX 8RGA+ NVIDIA nForce2לוח אם

¤ 1,190.00 Barton XP 2500+(512k 333) copper fanמעבד

¤ 156.00 Thermalright SK-7 גוף קירור למעבד

¤ 80.00 Thermaltake 80mm SMART CASE FAN 2מאוורר

¤ 616.00 Winbond 512MB 3200/400Mhz זיכרון פנימי

¤ 668.00 WD 80GB 7200RPM 8Mb Buffer SEדיסק קשיח

¤ 1,614.00 Connect3D 9700 128Mb כרטיס מסך

¤ 74.00 Vantec IceBerq 3CCB-A1C קירור לכרטיס מסך

¤ 2,000.00 19'' VIEWSONIC P90F מסך

¤ 413.00 Compucase Super Midi Tower CI 6919 Black מארז

¤ - (כלול במארז) Heroichi 300AR-T Power Supplyספק כוח

¤ 270.00 LITE-ON 16*48 Retail Black כונן תקליטורים

¤ 51.00 PANASONIC FLOPPY 1.44 כונן דיסקטים

¤ 130.00 Logitech Navigatorמקלדת

¤ 583.00 Altec lansing ATP-3 רמקולים

¤ 8,689.00 סה"כ

תחכה עוד כמה שבועות עד לירידת מחירים בכרטיסי מסך עד שה 2500+ יגיע לדובים ואולי עם סטפינג טוב ואם אתה רוצה אתה יכול גם לקחת את ה 9800+ מתי שהוא יצא בארץ במחיר נורמאלי או לקנות את הכרטיס שהצעתי במחיר יותר זול (הכרטיסים החדשים יגרמו להורדת מחירים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלך לא כ"כ שונה משלי. מה שכן, יכלת לקחת מארז אשר יהיה מקורר בצורה טובה יותר. של BenQ ו.. זהו. זהו המפרט שלי. פרט כמובן למעבד ולקירור של כרטיס המסך שחשבתי שיהיו דיי מיותרים כשהם באמת יהיו כאלו. אם כבר, אז מחכים וצופים סטפינגים טוב למעבד ולא סתם רוכשים אחד שביצועי הOC שלו לא ידועים נטו. כמו כן, יכלת לקחת מסך טוב יותר עם הכסף הנותר שבתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך מצויין ולא חובה לבזבז את כל התקציב. וד"א יש כזה דבר שנקרא "הבנת הקריאה" כתבתי גם לחכות שהוא יגיע לדובים עם סטפינג יותר טוב ועכשיו אני מוסיף שכדאי שהוא יעבור כמה בחינות כדי לראות עד כמה הוא טוב. בנוגע לקירור לכרטיס מסך- הוא נחוץ וכך הוא יגיע לתוצאות O/C ***הרבה*** יותר גבוהות והוא לא יראה את ה R9700 PRO

עריכה: לא ידעתי שהמארז כל כך עלוב ולא מאוורר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לחכות שהוא יגיע לדובים עם סטפינג טוב? הנקודה היא לחכות שיהיה לאנשים יותר נסיון עם ערכות הסטפינגים שלו בכדי לדעת אם הוא כזה טוב ואיזה סטפינג בדיוק למכור. וגם זה לא אומר שום דבר, כי לא יהיה חכם לשמש כעכבר נסיונות ולבחור בAXP2100+ יהיה מעשה טוב יותר אם הוא אינו מתכוון לחכות. אני לא אמרתי שום דבר רע לגבי הקירור, אבל אחרי OC הכרטיס בטח שיראה את הR9700P. אתה לא צריך להגזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה רואה אני כן צודק בקשר למארז ולמסך - שניהם מצויינים ואין שום סיבה לקחת את ה IIYAMA 19 PRO 454 NEW שסתם עולה עוד 400 שקל ולא מוסיף כמעט כלום. בקשר למעבד אני מציע לחכות קצת עד שיהיו כמה מבחנים שיבדקו את יכולות ה O/C וגם את היכולות הכלליות כנגד אחרים שידועים כמצטייני O/C כמו ה 1700+ וה 2100+. אני מניח שזה לא יקח הרבה זמן, אולי כמה ימין או מקסימום חודש וגם זה מוגזם ולפי מה שהבנתי הוא לא קונה את המחשב מחר.

אני רואה ששוב יש בעיות בהבנת הקריאה - אתה לא אמרת שום דבר רע על הקירור? תקרא שוב את מה שרשמת:

פרט כמובן למעבד ולקירור של כרטיס המסך שחשבתי שיהיו דיי מיותרים כשהם באמת יהיו כאלו.

אז אני לא מתכוון להמשיך להתווכח איתך עכשיו ולהאריך את הת'רד' אז אם אין לך הערות אמיתיות על המפרט שלי אתה לא חייב לנסות לריב איתי.

אז Levyshachar2 - המפרט שלי הוא הטוב ביותר שהוצג פה ומנצל את הכסף בצורה משתלמת מאוד לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בא בגישה שכזו של 'טענות לא אמיתיות', אז תאמין לי שעדיף לא להגיב לך. בכל זאת הבן-אדם צריך עזרה ואני לא אסכים שהוא יקח את המפרט שלך כשהוא יכול להוציא יותר ביצועים מהכסף הזה. נתחיל בכך שאני לא אמרתי שאתה צודק בקשר למפרט ולמארז, כי אני לא הבנתי את הציניות שלך. המארז שלך יהיה מקורר בצורה מזעזעת ביחס לAX-01BD שהגשתי לו כשהוא גם בפירוש לא יזדקק למארז ענק שכזה. זה יהיה מאוד מיותר.

אני יודע שניתן להשיג את הביצועים של R9700P בעזרת OC של הR9700, אבל זה מאוד לא רלוונטי כשבאותה מידה אתה יכול להאיץ את הR9700P למהירויות גבוהות יותר. הקירור לכרטיס המסך שלך ו-הכרטיס מסך שלך גם יחד יהיו בחירה לא נכונה. הHercules שאני הגשתי יציע OC טוב גם-כן ויהיה בעל ביצועים (אחרי ולפני OC) טובים יותר.

דרך אגב, במפרט המקורי של פותח הת'רד ישנו עכבר וצורב ואני חושב שיהיה מאוד לא חכם לוותר על השניים הללו. באותה נקודה, הבן-אדם ביקש מפרט שלא יהיה לOC, אך בנוסף לזה הוא מציין שאולי יהיה אחד בעתיד. המטרה כאן היא לתת מפרט פשוט עם פוטנציאל ממוצע+ לOC ולא לתת מפרט לOC. מה שאני מנסה לומר זה שה8RDA+ יהיה מספק.

שוב, המסך שהגשתי לו יציג ביצועים נפלאים והוא ממש לא יבוא בטענות לגביו. הוא יספק אותו לגמריי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) בינתיים אין המון פרטים לגבי ה-Barton והסטפינגים שלה, כך ששווה לחכות ולראות.

ב) אם אתה מוצא 100שקלים פנויים בתקציב ואתה נהנה מהרגשה טובה, אז לך עליו, כי תוספת הביצועים באמת שלא תהיה מורגשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בא בגישה שכזו של 'טענות לא אמיתיות', אז תאמין לי שעדיף לא להגיב לך. בכל זאת הבן-אדם צריך עזרה ואני לא אסכים שהוא יקח את המפרט שלך כשהוא יכול להוציא יותר ביצועים מהכסף הזה. נתחיל בכך שאני לא אמרתי שאתה צודק בקשר למפרט ולמארז, כי אני לא הבנתי את הציניות שלך. המארז שלך יהיה מקורר בצורה מזעזעת ביחס לAX-01BD שהגשתי לו כשהוא גם בפירוש לא יזדקק למארז ענק שכזה. זה יהיה מאוד מיותר.

אני יודע שניתן להשיג את הביצועים של R9700P בעזרת OC של הR9700, אבל זה מאוד לא רלוונטי כשבאותה מידה אתה יכול להאיץ את הR9700P למהירויות גבוהות יותר. הקירור לכרטיס המסך שלך ו-הכרטיס מסך שלך גם יחד יהיו בחירה לא נכונה. הHercules שאני הגשתי יציע OC טוב גם-כן ויהיה בעל ביצועים (אחרי ולפני OC) טובים יותר.[b/]

דרך אגב, במפרט המקורי של פותח הת'רד ישנו עכבר וצורב ואני חושב שיהיה מאוד לא חכם לוותר על השניים הללו. באותה נקודה, הבן-אדם ביקש מפרט שלא יהיה לOC, אך בנוסף לזה הוא מציין שאולי יהיה אחד בעתיד. המטרה כאן היא לתת מפרט פשוט עם פוטנציאל ממוצע+ לOC ולא לתת מפרט לOC. מה שאני מנסה לומר זה שה8RDA+ יהיה מספק.

שוב, המסך שהגשתי לו יציג ביצועים נפלאים והוא ממש לא יבוא בטענות לגביו. הוא יספק אותו לגמריי.

גם אם הוא יעשה O/C לא כל כך רצחני עדיין בתקציב כזה הוא יכול להרשות לעצמו לקחת את ה 8RGA+ שבא עם VDD מוד מובנה ואני מניח שהוא לא יתחיל להתעסק במודים שהוא ירצה לעשות את הO/C.

המארז שהצעתי לו מקורר בצורה סבירה ומספיקה בהחלט בשבילו וגם יותר זול מהמארז שהצעת שבא ללא ספק.

בקשר לכרטיס מסך, אני שוב מציע שתקרא את ההודעות שלך לפני שאתה שולח אותן! בהתחלה כתבת של ניתן להשיג את הביצועים של ה R9700P ולבסוף כתבת שההרקולס יותר טוב לפני ואחרי! זה לא ניגוד?!

במקרה הזה הטענה הראשונה שלך צודקת בהחלט ואפילו שיש תקציב גבוה לא צריך לבזבז את הכסף סתם. אפשר לקחת R9700 ולעבור בהרבה את ה R9700P עם ה ICEBERG. זה O/C קטן של 50/40 אם אני לא טועה כדי להגיע מ R9700 ל R9700 PRO שזה דבר קל ולפי דעתי הוא יכול להגיע עם ה R9700+ICEBERG אחרי לביצועים של ה HERCULES R9700 PRO אחרי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא יעשה O/C לא כל כך רצחני עדיין בתקציב כזה הוא יכול להרשות לעצמו לקחת את ה 8RGA+ שבא עם VDD מוד מובנה ואני מניח שהוא לא יתחיל להתעסק במודים שהוא ירצה לעשות את הO/C. -למה? אני לא מבין למה לבזבז את הכסף הזה בשביל OC שהרוב מצביע שלא יתבצע, בעוד כשהבזבוז יכל ליפול על מסך או רכיבים אחרים טובים יותר.

המארז. אתה בעצמך אמרת שיש לו תקציב שיכול להרשות לו רכיבים טובים יותר, אז אל תבלבל לי בשכל על שהמארז מגיע ללא ספק כי זה ממש שולי כשהוא מציג ביצועים כ"כ טובים- הספק יגיע לחוד ויציג ביצועים טובים. חוץ משגם הספק שלך יגיע לחוד, המארז שלי מצוין כתמורה לעלות שלו- הוא זול מאוד ותאמין לי ששווה כל אגורה.

כרטיס המסך. אתה ממש לא הבנת אותי כאן. אתה ערבבת שני נקודות שונות לגמרי שאני הצגתי. אמרתי ואתה מסכים איתי שעם הR9700 תוכל להשיג את הביצועים של הR9700P- כאן הבחירה נופלת על הR9700 של הרקולס כי הוא כבר יגיע עם טוב ויחסוך את הקירור לצ'יפסט שהוספת. זהו. אתה מסכים איתי שיהיה חכם יותר לקחת כרטיס מקורר מראש? יופי. ולנקודה הבאה שיהיה חכם לקנות עם תקציב שכזה (כאן המצב הוא אחר) R9700P כי באותה מידה שניתן להמהיר את הR9700 ולקבל תוספת של 10% ביצועים, כך ניתן לבצע בR9700P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכזה תקציב חובה רמקולים עצבניים, אם אתה לא מוכן להשקיע יותר מ-1000ש"ח

ברמקולים תיקח את ה- Inspire 5300, הם עולים 850ש"ח והצליל

שהם מספקים הוא הרבה יותר אמיתי וחזק ונקי מהצליל של ה-Logitech Z640.

אני במקומך הייתי משקיע ב-Logitech Z560 4.1 THX, רמקולים עצבניים במיוחד,

הספק מדהים, עומדים בסטנדרטיים הגבוהים ביותר לרמקולים, פשוט חוויה לשמוע אותם,

לי יש תקציב של 8200ש"ח בערך למחשב ואני לוקח אותם, זה פשוט חובה, אבל המחיר

קצת גבוה, הם עולים 1800ש"ח בערך, הם רק 4.1 אבל הם הרבה הרבה הרבה

יותר טובים מכל מערכת 5.1, אבל אם מתוכנן הרבה DVD במחשב אז אולי יספיקו 5.1

של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...