הרחבת רשת אלחוטית ע"י נתב נוסף, כיצד? (siemens sl2-141) - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרחבת רשת אלחוטית ע"י נתב נוסף, כיצד? (siemens sl2-141)

1nstall

Recommended Posts

אני אגיד לך למה שאלתי, כי בשורה התחתונה ברגע שהוא לא על אותו SSID אז איכשהו הוא חייב לדעת לקשר בין ה 2WIRE לבינו? והוא עושה את זה או עם WDS או עם אותו SSID... לפי מה שאני יודע,

הוא לא אמור להכניס את ה של ה2WIRE בתוך ההגדרות תחת WDS? ואז בעצם הוא יודע ל"קבל" את הרשת מה2WIRE ולהעביר את האות?

ז"א אחרת אם לא יוגדר לו שום דבר ולצורך העיניין יש בבית 2 נתבים ראשיים שמוגדרים כנתבים ולא כ REPEATERS איך ה REPEATER יודע מי לבחור?

רק לפי WDS או SSID אני מניח, תקן אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSID זהה לא אומר כלום..

SSID זהה וערוץ זהה גורם למחשב שינסה להתחבר "להתבלבל" ולכן לא יהיה אפשר להתחבר לרשת.

בעקרון אם יש WDS, פשוט שמים את ה- של כל אחד מהראוטרים אצל השני ברשימת WDS וככה הם יודעים לעבוד ביחד.

אני חושב שבגלל שה-2wire לא תומך ב-WDS אפשר פשוט להגדיר בסימנס להיות repeater בלי הגדרה נוספת. אני לא בטוח אם זה עובד.

עד כמה שזכור לי הסימנס מכין לך לבד טבלה של כל ה-AP בסביבה ואתה פשוט מסמן ב-V מה שאתה רוצה שהוא יעשה לי Realy..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות בהגדרות יכולה לחסום ממך גישה לממשק, ואז תהיה חייב לאפס את הראוטר. לא נעים. :-\

ההסברים במדריך כללים אבל מספיק ברורים בישביל לעבור את זה בלי בעיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IP לא תקין, או MASK לא תקין, או כל מיני דברים מוזרים יכולים לגרום לזה.

לא משנה בכל מקרה אנחנו סתם עושים פה ספאם.

שיהיה בהצלחה עם ההגדרות, עדכן אותנו =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול זה הרבה יותר פשוט ... אתה צריך בסך הכול להגדיר את הנתב של שיעבוד כSWITCH , כלומר לבטל DHCP ולהגדיר אותו שיעבוד כBRIDGE רק לפני אתה עושה את זה אתה מגדיר אותו כREPEATER שיעבוד מול הMAC של ה2WIRE שנמצא למעלה.

לגבי הPC PORT שעושה לך בעיות , אם אתה נמצא באיזור חיפה אתה יכול לקפוץ לבזקסטור במערב ולקנות שם אחד חדש ב40 שקל , זה הבזקסטור היחיד שעדיין יש לו משופצים שעובדים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, התפנה לי קצת זמן עכשיו אז אני הולך לשבת על זה שוב..

אני אנסה קודם את מה שshkaf אמר, כי זה ניראה לי יותר פשוט.

במידה וזה לא ילך אני אנסה שוב לפי המדריך הראשון שbuffer הביא.

תודה על כל העזרה עד עכשיו, אני מקווה לעדכן מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...