XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

אני לא מבין משו אחד

אנשים אתם חייבים להבין זה שאתם משתמשים בויסטה זה לא אומר שאתם צריכים "להמציא" שהיא המערכת הכי טובה

כי היא לא

אז תעשו טובה , כולנו יודעים שכרגע XP יותר טובה

ואל תנסו לשכנע את עצמכם שאתם בצד הנכון

אני לא ממציא שום דבר. לדעתי ויסטה מערכת הפעלה טובה יותר.[br]פורסם בתאריך: 28.11.2007 בשעה 12:08:07

אתה מסתכל על זה הפוך. זה לא ש XP מספיק טוב, זה ש לא נותן משהו שחסר לי.

ב- סבלתי מחוסר יציבות. בויסטה הבעיה נפתרה. אני קיבלתי משהו ש- לא יכלה לספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחשב אמיתי (CORE 2 DUO 6XXX ומעלה) עם לפחות 2GB זיכרון מוציא מויסטה יכולות טובות מאד,

אל תאמינו לכל דעה שמישהו כותב (כבר הוכח שהרבה בנצמארקים מוטים לטובת המממן).

XP מספיק טוב לכם? תישארו איתו. כשתקנו מחשב אמיתי הוא יאכל את לארוחת בוקר.

מחשב כזה גם יכול לנהל נחיתה על הירח (הוא הרבה יור חזק מהמחשב בשנות ה-60 המאוחרות).

נו אז?

וויסטה כבדה מגושמת וענקית אבל בלי יתרון משמעותי וניכר על אקס פי.

מילא לשלם בביצועים, אבל לפחות לקבל משהו בתמורה, קיבלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב חזק או חלש, XP לוקח את בכל תחום אפשרי להוציא האבטחה, לVISTA אין התבססות בשוק אומנם יש לה עתיד בעיקר לגיימרים בגלל הDX10, אבל עד שNVIDIA וATI לא יבססו שיהיו במינימום תואמים ביצועים לXP, לVISTA פשוט לא יהיה שום ערך כלפי הגיימרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים,

אתם כנראה שחכים שXP בתחילת הדרך שלה הייתה בדיוק במצב של הויסטה היום

אני אישית זוכר כמה בעיות היו לה, אבל כיום לאחר 6 שנים למערכת נפתרו רוב הבעיות

אני כרגע משתמש בויסטה ואין לי איתה שום בעיה חוץ מכמה בעיות שהם לא משהו שמפריע בצורה רצינית

קצת סבלנות יגיעו גם התיקונים לויסטה

לאנשים היום אין סבלנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון מאד, קראת לי את המחשבות.

ועוד דבר: מחשב כזה חזק היום עולה חצי ממה שעלה לפני שנה ו-3000 ש"ח שאנשים משקיעים היום במחשב חדש מעניק מפלצת שמריצה בקלות.

כובד זו לא הבעיה המורגשת, אלא דברים שיתוקנו, כבר ב-SP1 הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה חושב שאנשים שוכחים את זה...

מה אנשים אמרו פה כבר? שבחייםםםםם הם לא יעברו לויסטה גם אם זה אומר שהם לא יתקינו בכלל מערכת הפעלה ויתרמו את המחשב לוריאטי?

סה"כ אמרו שכרגע ל- יש יתרונות רבים על הויסטה שבתקופה הזו אין סיבה מחינת ביצועים וכו' (חוץ מ-DX10) לעבור אליה. זה הכל.

מישהו אמר משהו על פוטנציאל בעוד כמה שנים? זה ברור שבעוד שנים ספורות ואולי לפני כן המערכת תתבסס וכו'..אבל פה מדובר על הצלחה יחסית,ובתור מערכת הפעלה חדשה שהיתה אמורה לסחוף אחריה רבים היא כשלה פה. כנ"ל בעניין הביצועים,וכמו שאנחנו רואים עם SP3 עדיין עדיפה על ויסטה עם SP1 ככה שגם בתחילת 2008 ואולי לא מעט הלאה ה- תהיה המערכת העדיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויסטה כבדה מגושמת וענקית אבל בלי יתרון משמעותי וניכר על אקס פי.

מילא לשלם בביצועים, אבל לפחות לקבל משהו בתמורה, קיבלנו?

בוא נראה מה קיבלתי מויסטה:

א. יציבות. כן, יציבות. כבר שכחתי איך בכלל נראה מסך כחול או קריסה של מערכת הפעלה. ויסטה בלי SP יותר יציבה מ- אחרי SP2.

ב. תמיכה בטכנולוגיה עתידית.

ג. עיצוב מצויין.

דרך אגב, אם אתם כל כך לחוצים על ביצועים אתם תמיד מוזמנים לחזור ל-98. תקבלו כאלה ביצועים שיגרמו ל- להראות כמו עגלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מעולם לא היה לי מסך כחול. מעולם. וגם אם היו לי שניים או שלושה במהלך כמה שנים..אפשר לחשוב עד כמה זה מפריע לי..המעכרכת עדיין יציבה לחלוטין.

ב.בסדר..ברור שזה היתרון הגדול,אבל כרגע הוא לא ממש בא לידי ביטווי אז לא רלוונטי.

ג.פחות מסכים,לדעתי זו מערכת הרבה יותר מצועצת. אם הם היו משקיעים חצי מהזמן שהשקיעו בעיצוב על העצמת הביצועים היה עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הויסטה דרך התוכנה של מחשב וירטואלי ( vm machine יכול להיות? ) והיא ממש סבבה עבדה קצת לאט כי אחרי הכל זה עבד דרך התוכנה וגם רק גיגה זיכרון לא מספיק, ההתקנה עצמה הייתה ממש מהירה וחוץ מכ. רשת שלא מצאתי לו דרייבר המערכת עצמה מעולה, לא היו לי בעיות כל שהן איתה.

לרוב פה שהם אנטי ויסטה או משהו כזה זה פשוט בגלל שהם לא ניסו אותה, או שהם פשוט שמעו שמישהו אמר " סתם ווינדוס " אז זה באמת ככה וזה לא נכון.

כל אחד צריך להתנסות במשהו בשביל לקבוע ולהגיד " זה לא טוב " ולא לקרוא מאמר ולהגיד " אם הוא אומר אז זהו אין על מה להתווכח איתו! "

פשוט תנסו את זה בעצמכם ואז תחליטו .

אני עדין ב מהסיבות של דרייבר בעייתי שהוא הכרחי בשבילי ולא מספיק זיכרון . אבל אם הייתה לי אפשרות אני דיי בטוח שהייתי מתקין ודיי נשאר איתה.

לא מצאתי סיבה שלא להיות איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי שום סיבה לעבור לויסטה

ואני כן ניסיתי את בVM

כרגע אני פשוט לא רואה שום סיבה ללמוד את המערכת הפעלה הזאת

היא לא מביאה לי שום דבר שאין לי בXP

עיצוב ? אני יכול להסתדר בלי זה

מה גם שיש לי כרטיס מסך מובנה כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב פה שהם אנטי ויסטה או משהו כזה זה פשוט בגלל שהם לא ניסו אותה, או שהם פשוט שמעו שמישהו אמר " סתם ווינדוס " אז זה באמת ככה וזה לא נכון.

כל אחד צריך להתנסות במשהו בשביל לקבוע ולהגיד " זה לא טוב " ולא לקרוא מאמר ולהגיד " אם הוא אומר אז זהו אין על מה להתווכח איתו! "

פשוט תנסו את זה בעצמכם ואז תחליטו .

א. יציבות. כן, יציבות. כבר שכחתי איך בכלל נראה מסך כחול או קריסה של מערכת הפעלה. ויסטה בלי SP יותר יציבה מ- אחרי SP2.

ג. עיצוב מצויין.

דרך אגב, אם אתם כל כך לחוצים על ביצועים אתם תמיד מוזמנים לחזור ל-98. תקבלו כאלה ביצועים שיגרמו ל- להראות כמו עגלה.

ועוד פעם אני אספר פה, שבדקתי את הויסטה בעצמי, על המחשב שלי, והמסקנות?

היה לי סבבה, נחמד עם כמה בעיות בתוכנות כנראה בגלל שהתקמתי את ה-64 ביט.

אבל מה?

אינדיקציה לכמה שהויסטה צורכת יותר משאבי מחשב יכלתי לקבל מהשוואה של הטמפ' של המחשב בשימוש קל לעומת ה-.

ההבדל ניכר בהחלט.

לגבי ה-HD, פשוט רחמים, או לחץ, איך שלא תקראו לזה. פשוט לא נעים לראות/לשמוע את ה-HD עובד כל כך קשה המסכן ולחשב את הסוף שלו שנשמע שמגיע מהר מהצפוי עם עבודה קשה שכזאת.

בסופו של דבר למרות שלא היה לי רע, התקנתי חזרה את ה-, וממש הרגשתי שמהחשב אומר לי תודה.

פשוט קשה להבין כמה הויסטה כבדה, עד שלא חוזרים ל-XP.

אז כן, ויסטה היא מערכת הפעלה נחמדה.

ונחמדה היא מילת המפתח פה.

כי תמיכה בטכנולוגיות עתידיות לא נותנת לנו כלום, אלא אם כן יש לכם מכונת זמן פרטית משלכם.

שיצאו משחקים/תוכנות שתומכות בטכנלוגויות האלה נדבר.

עיצוב מצויין?

לכו תראה מק.

והמסכים הכחולים היחידים שאי פעם קיבלתי ב-XP היו בגלל לא תואמים של VOODOO3, כן זה כל כך מזמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו מסך כחול לא ראיתי מאז 98

XP מערכת יציבה בלי שטויות

לויסטה יש מראה נחמד אבל אחרי חודש אתה מתרגל ולא ממש שם לב לזה והיא עדיין כבדה בהרבה

ובקשר ך- SERVER 2008 המערכת הזאת מתאימה בכלל למשתמש הביתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מרגיש ניסוני, אתה יכול ללכת על זה...

-----------

"התקנתי את הויסטה דרך התוכנה של מחשב וירטואלי ( vm machine יכול להיות? ) והיא ממש סבבה עבדה קצת לאט כי אחרי הכל זה עבד דרך התוכנה וגם רק גיגה לא מספיק, ההתקנה עצמה הייתה ממש מהירה וחוץ מכ. שלא מצאתי לו דרייבר המערכת עצמה מעולה, לא היו לי בעיות כל שהן איתה."

כל החומרה תחת virtual machine היא לא החומרה האמיתית של המחשב אלא חומרה מדומה, ככה שזה לא בהכרח משקף את המצב האמיתי (מבחינת תמיכת התקנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג. עיצוב מצויין.

אני לא מדבר על ביצועים.

לעולם מערכת הפעלה חדשה על חומרה זהה תרוץ לאט יותר מאשר מערכת דור קודם.

לרוב האיטיות הזו היא בשל יכולות ופיצ'רים חדשים שהלקוחות מקבלים.

כגון ממשקים אינטואיטיביים, ניהול מידע, מערכת קבצים וכו'...

וויסטה, מלבד עיצוב לא נותנת בשורה.

וגם העיצוב יש עליו מחלוקת, רבים אומרים שהיא אינטואיטבית הרבה פחות מ- .

הבשורה הגדולה שלה - DX10 היא יותר עיקור של מאשר תוספת אמיתית לוויסטה.

בעבר הוצמדה לה מערכת חדישה של קבצים, שנגנזה.

איתה אולי היה לויסטה מספיק סוכר לבלוע את הגלולה המרה של הביצועים.

בלעדיה, אין שום סיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...