XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

זהו הדיון הרשמי והיחידי על XP SP3/Vista SP1, כל דיון אחר בנושא ינעל.

מיקרוסופט פרסמו רשימה של תוכנות שלא עובדות עם SP1

http://support.microsoft.com/kb/935796

להורדת XP SP3 RC1 לחצו פה (שוקל 336MB)

שימו לב שזוהי גרסאת RC, והגירסא האחרונה תצא בחצי הראשון של 2008, ללא תאריך מוגדר.

להורדת VISTA SP1 RC לחצו פה(שוקל 348KB לתוכנת ההורדה)

שימו שגם זאתי גירסת RC, ותאריך היציאה של הגרסא האחרונה לא ידוע.

אם יש לכם לינק להוסיף אפשר לשלוח בפרטי או בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין למה נפתחים על זה 20 דיונים בשבוע,

בוא נגיד שמיקרוסופט כשלו עם ויסטה, אז?... פשוט תשאר עם ה- אם זה מה שנוח לך או מה שאתה חושב שעדיף.

זה לא שיש לך מניות אצלהם ואתה מפסיד על הכשלונות שלהם כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה היא מערכת בינונית עם מחלות ילדות, קצת סבלנות ונפסיק לסבול כולנו. על מחשבים חזקים מאד היא גם רצה מעולה. SP3 זה אוסף תיקונים שוליים למערכת הפעלה בוגרת ודי זקנה אפילו. לא תרגיש הבדל משמעותי, SP1 של ויסטה לעומת זאת היא חבילה רצינית עם שיפור יכולות שמשאיר את ה- במקומה הטבעי מאחור, כמערכת ישנה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין משו אחד

אנשים אתם חייבים להבין זה שאתם משתמשים בויסטה זה לא אומר שאתם צריכים "להמציא" שהיא המערכת הכי טובה

כי היא לא

אז תעשו טובה , כולנו יודעים שכרגע יותר טובה

ואל תנסו לשכנע את עצמכם שאתם בצד הנכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה היא מערכת בינונית עם מחלות ילדות, קצת סבלנות ונפסיק לסבול כולנו. על מחשבים חזקים מאד היא גם רצה מעולה. SP3 זה אוסף תיקונים שוליים למערכת הפעלה בוגרת ודי זקנה אפילו. לא תרגיש הבדל משמעותי, SP1 של ויסטה לעומת זאת היא חבילה רצינית עם שיפור יכולות שמשאיר את ה- במקומה הטבעי מאחור, כמערכת ישנה יותר.

אם היית טורח לפתוח את הלינקים

היית משנה את דעתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תעזור השינאה למיקרוסופט ועל הנייר ויסטה מערכת מתקדמת יותר (רמז: היא חדשה יותר), ה-SP1 בא לפתור דברים נוראיים שקורים איתה, למשל העתקת קבצים של 20MB שלוקחת רבע שעה, תמיכה משופרת בחומרה חדשה ובמיוחד כרטיסים גרפיים (DX10.1) וכולי. אחרי ה-SP1 ויסטה תהיה מערכת טובה יותר מ-, אבל מה לעשות שאנשים הם בנאליים ומקובעים. יקח לכם זמן, וגם כל חובבי ה- יגיעו לויסטה, לא לדאוג, כבר ימצאו את הדרך לכך שתעברו לויסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, להגיד שמשהו חדש יותר (יצא לפני פחות זמן), לא אומר בהכרח שהוא יותר מתקדם...

מיקרוסופט חייבת להוציא מערכת הפעלה חדשה כל כמה זמן בשביל להרוויח כסף (היא לא ממש מרוויחה כסף מ Service Pack ישירות). אבל, יש להם בעיה, כי היתה די טובה ואם מסתכלים עליה נטו מבחינת מישהו שמבין במחשבים, היא עושה את העבודה באופן מספיק טוב כדי להישאר איתה. אבל מה, חייבים להוציא, אז מנסים להמציא את הגלגל בכל מני דרכים (לשכתב כל מני דברים וכו') וזה נחמד, ואולי בעתיד יהיה לזה צורך / השפעה, אבל כרגע בפועל, זה חרא.

ד"א נראה לי משום מה שהכתבות האלו משוחדות ע"י אנשים שהם פשוט אנטי-. למי איכפת מבדיקת officebench :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב אמיתי (CORE 2 DUO 6XXX ומעלה) עם לפחות 2GB זיכרון מוציא מויסטה יכולות טובות מאד,

אל תאמינו לכל דעה שמישהו כותב (כבר הוכח שהרבה בנצמארקים מוטים לטובת המממן).

XP מספיק טוב לכם? תישארו איתו. כשתקנו מחשב אמיתי הוא יאכל את לארוחת בוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אנטיויסטה

אני עם SERVER 2008 זה כמו רק עם הרבה פחות ג'אנק

ואני מבסוט

יש לי את הדברים שבויסטה יש

הכל סבבה

מדובר במערכת הפעלה שנוצרה מביט הראשון היית מצפה עם הנסיון של MS עם מערכות הפעלה ליצור באמת משהו מהיר יותר מדורות קודמים של המערכת הפעלה שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב חלש מאוד ואני נהנה יותר מויסטה מאשר בXP.

מאז העדכונים האחרונים עובדת מעולה, היום העתקתי תיקייה עם עשרות קבצי התקנה בנפח כולל של 7GB מדיסק SATA לדיסק IDE וזה לקח פחות מ5 דקות.

ובכללי, המערכת לא נתקעת ולא קורסת.

אני מרוצה :xyxthumbs:

יש לציין שזו הפעם השלישית שהתקנתי בפעמיים הקודמות (פעם אחת כשהיא רק יצאה ופעם שניה בסביבות אפריל) מחרתי לאחר שבוע כי עבדה לאט ועוד הרבה סיבות, היום זה כבר ממש לא כך, ואני לא מרגיש שהיא איטית מXP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...