מפרט למחשב תותח ב4200 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב תותח ב4200 ש"ח

ElectricRain

Recommended Posts

תסתכלו על המפרט הבא - מחשב תותח ובעל יכולת עצומה...

MEM : 512MB Samsung 670

VID : RADEON 9100 TV,DVI 128MB 590

CPU : P4 2.4GHz 1090

H.D : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD 674.5

FANz : FAN For Hard Disk 40

Smart Case Fan 65

CASE : ATX MIDI 400W ,window 270

MOBO : 8SQ800-SIS655,HiperTr,DualDDR 660

=>4059.5

מה אתם אומרים ? יש מקום לשיפורים (צריך לשמור על מחיר נמוך) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס הקול הOnBoard שעל גבי הלוח יספיק בהחלט והLive של יהיה מיותר לגמריי. כונן הקשיח יהיה בחירה לא חכמה. באותו איזור של ביצועים, תקבל את הWD800JB עם 3שנים של אחריות. בשביל שאני אדע להמליץ על חלקים אחרים ולהסביר לך, תצטרך לציין את מטרת המפרט. 'תותח' זה לא מספיק. ומה לגבי OC? מתוכנן אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-live value אכן מעפן וביזבוז של כסף

חוץ מזה אני לא ממליץ על ה-SF1 כי הוא מבוקר טמפרטורה והוא עלול לעשות לך הרבה מאד רעש בקיץ

זיכרון עדיף winbord

זהו בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשה, מחשב יותר חזק עם אפשורת חזק ל oc

CPU : Athlon XP 2400+ Tray CPU [ ¤ 959.01 ] 1

Motherboards for : Epox 8RDA+ NVIDIA nForce2 (DDR400, AGP8X, 5.1 Dolby Sound, ATA133, 1394, LAN, USB 2.0) [ ¤ 751.59 ] 1

Memory : -RAM 256MB 3200 WinBond Memory [ ¤ 369.86 ] 2

Hard Discs : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 674.5 ] 1

Video Cards : Sapphire Atlantis Radeon 9100LE 128MB DVI Video Card [ ¤ 725.97 ] 1

Cases : Simbadda C750L-B 400W Case [ ¤ 279.52 ] 1

Total Price ¤ 4047.69

שים לב מדובר בשתי סטיקים של 256 כדי לנצל את ה dual , ה HD עם ה 8 MB buffer נותן הבדל משמעותי בביצועים.

מטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אזכיר שהמארזים של סימבאדה מאווררים בצורה מזעזעת, אלא אציין כי הוא מגיע עם ספק ג'נרי שיספק מתחים לא יציבים, דבר רע בשביל אוברקלוקרים. המעבד, כמו כן, גם הוא לא יתאים לOC- המעבדים בעלי הפוטנציאלים הכבדים יותר הם הAXP1700+ בעל הסטפינג הספציפי JIUHB והAXP2100+ בעל הסטפינג AIUHB. ההמלצה נופלת על הAXP1700+ בחום רב. זול יותר ובעל פוטנציאל עקרוני גבוה יותר.

שני סטיקים של יהרסו את היציבות. אחד יהיה טוב. שניים יהרסו את פוטנציאל שאר הרכיבים לOC, למרות שבמפרט שלך לא קיים פוטנציאל כ"כ גדול. אלא אם כן המעבד היה מאוורר בצורה טובה יותר (וכי שכחת ..), אבל זה לא הדבר היחיד שיתכן ויעשה בעיות. כרטיס המסך יקר ויציג ביצועים שממש לא יהיו שוים את העלות שלו- הגרסא של ה64MB תהיה בסדר. היא עולה רק 500ש"ח.

אחרון חביב, לוח האם. אני משער שרוכש המחשב לא יבצע את מוד צ'יפ-הVDD ולכן הלוח לא ממש מומלץ, ביחס לתמורה שלו לפחות.

אני לא מנסה להעביר מפרט טוב יותר, אני רק מעביר ביקורת על המפרט שלך ומחכה לתשובה של פותח האשכול. מהו השימוש שלו והאם מתוכנן OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Electric Rain, there is no need to use three exclamation marks in the title, please change the title and refrain from doing this again in the future.

Also try to be more specific about the goals of the computer so people could recommend fitting components.

Thanks, HWzone Staff.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם ההערה על הדיסק הקשיח - אני אשנה את זה ל WD...

אחי iceman : תשכח מ - אני לא מתכוון לעשות OC למחשב (למרות זאת אני מסכים הם NIKE - ה1700 הוא OCer טוב יותר)...

המחשב נועד לשימוש כבד - כלומר אני הולך להשתמש בו כדי לעשות RENDERING לגראפיקה 3D ולכן אני חייב לקנות מעבד INTEL כי הוא נותן שעון BUS חזק יותר - אני גם זקוק להרבה זכרון אבל יש לי שאלה כאן לNIKE - אם אני לא מתכוון לעשות OC , מה טוב יותר - 2 סטיקים של 256 כדי לנצל את ה DUAL או סטיק אחד של 512...?

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיתלו אותי אם אני טועה.....

אבל, כמה שהמספר של הרדיאון (דגם) יותר נמוך ככה הוא יותר ישן, לא? אז... 9100 זה אמור להיות כמו GF2 לא?

לדעתי כדי להחליף כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...