אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש...

bezangeloo

Recommended Posts

• תגובות 216
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח כשאני משחק בCOD4 אני מוזיז את הראש לצד של המסך כדי לראות מעבד לפינה, חחח מקרה אמיתי :silly: :silly:

או שביום נח"ל שהביאו לנו לירות בM16 אני יורה 4-5 כדורים במטרות ואז ישר רוצה לחליף מחסנית, התשובה למדריך הייתה ש"ניטען עכשיו שיהיה עוד כדורים כשיהיו יותר מטרות, שלא ייגמר לי" חחחחחחחחח הוא נפל על הריצפה!

הראשון קורה גם לי (באופן כללי במשחקי FPS), בטח קורה להרבה אנשים.

השני באמת די הזוי.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כש..מעל 60% מתוכן התגובות בפוסט הזה נכונות לגביך

כש..אתה מוציא בשנתיים כ20K רק על חומרת מחשבים(שידרוגים/מודים וכו...)

כש..כל בני והקרובי המשפחה שואלים אותך 20K שאלות מפגרות כי אתה נחשב אצלם ל"איש המחשבים של המשפחה" וכל מה שרק אתה עונה להם- בשבילם זה יהיה נכון וקדוש כמעט כמו התנ"ך לחרדים:P

כש..אתה לא נזקק אף פעם לעזרה ממישהו כדי לפתור בעיות חומרה/תוכנה

כש..יכול "להרגיש" שמשהו זר(יישום/וירוס/SPYWARE) עובד אצלך בתהליכים ללא צורך בתוכנות סריקה מיוחדת בשביל הגילוי

כש..בחופש גדול אתה יכול לחפור משחק מחשב שלם שבוע רצוף עם הפסקות לאוכל פעם ב20 ומשהו שעות...

כש..אתה הולך לישון ב3 לפנות בוקר ויכול לקום לבד ב7 בבוקר לפני השעון המעורר כדי להספיק לראות את הסרט האחרון שלהאוייב שבפנים(ההשמדה)

כש..אתה יושב 18 שעות רצוף במחשב(דבר לגיטימי) ומכריחים אותך לקום לאכול/לעשות משהו, פתאום אתה מתחיל להרגיש את העייפות, הצימאון, הרעב והכי גרווע אתה מת לזוז לשירותים לחירבון של הנשמה כי כבר 10 שעות אתה מתאפק ולא שם לב בגלל שמרותק למשחק... ואף אחד מהסביבה לא מבין מה לעזאזל קרה לך :screwy:

*נ.ב

בטייואן היה פסיכי אחד ששיחק שמונים ומשהו שעות בUT3 והתמוטט למוות בגלל עייפות והתייבשות, מצאו אותו מת בשירותים כשעשה הפסקה פעם שניה, אז זהרו עם הישיבה הממושכת הזאת! זה יכול גם להרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*נ.ב

בטייואן היה פסיכי אחד ששיחק שמונים ומשהו שעות בUT3 והתמוטט למוות בגלל עייפות והתייבשות, מצאו אותו מת בשירותים כשעשה הפסקה פעם שניה, אז זהרו עם הישיבה הממושכת הזאת! זה יכול גם להרוג

אה, זה בסדר. הוא אסיאתי, לנו זה לא יקרה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*נ.ב

זה קרה באנריל 99 לפני המון שנים

(בעצם אולי זה גם קרה גם בU3,יש הרבה אסיאתים :s05:)

אה ו:

כשאתה כותב משהו באנגלית ובא לעשות אלט שיפט לעבור לעברית (קרה לי פעם בבית ספר לול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מכין לעצמך מחזיק מפתחות מליבה של כרטיס מסך / מעבד / רכיב אחר

;D

אח שלי ניסה לא מזמן לחבר כבל למעבד 3 ישן בשביל לעשות מחמם ספלי קפה שמתחבר נUSB... :kopfpatsch:

הצעתי לו לעשות גם פלטת שבת מלוח אם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

soooo true!!!

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... אתה דוחה את הפירמוט של המחשב שלך בבערך שנתיים כי אתה לא יכול לשרוד שעה בלעדיו :P

אז אני אכן לא היחיד, כמה מנחם... :silly:

כש... יש לך לפחות 3 DOK, כולם מ-2 ג'יגה ומעלה כי אתה מגבה מסמכים כל שבוע מחדש

כש... אתה מעביר תוכנות שלמות לכונן הקשיח ואז ל-DOK כי זה חוסך לך את החלפת כל ההתקנים שצריך לעשות אחרי פירמוט

כש...שואלים אותך על אוסף אתה ישר עונה פורנו

כש...אתה משנן מונולוגים ממשחקים

כש...אתה אומר כל הזמן שה - MANY שרים לך ומנסה לחקות את הקול שלהם.

כש...אתה מבין במשחקי מחשב יותר מהמוכר בחנות ולקוחות פונים אלייך, גם אחרי שאתה מסביר שאתה סך הכל לקוח.

כש...אתה חולם על משחקים שאתה מת לקנות

כש...החברה מתפשטת מולך ואתה אומר שללארה יש גדולים יותר... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...