אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש...

bezangeloo

Recommended Posts

• תגובות 216
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאתה מתעצבן שמישהו משחק לך במחשב אפילו כשאתה לא רציתה להיות עליו. :P

קורה לי הרבה, אני מרגיש כאילו המחשב בוגד בי :'(

או כשחברים שלך באים לראות איזה משחק מגניב במחשב (CRYSIS) ומבקשים שתצרוב להם אותו, ואתה מנסה להסביר להם שאין מצב שזה יעבוד להם במחשב. (כמובן אחרי שהבהרתה שאתה לא צורב משחקים, כי זה לא חוקי וממליץ להם לקנות את המשחק). :-X

או כשאתה מגיב בפורום מחשבים ב1:30 בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תגידו על 2:52!?!?! :smile1:

אני באמת פיתחתי התמכרות למחשב, והלוואי והייתי יכול להפתר מזה.

אני אוכל ליד המחשב, אני ישן לידו, אני עושה הכל, ואם אני לא ליד המחשב אני חייב שהסימביאני שלי יהיה צמוד אלי.

והייתי שמח אם לפחות הייתי לומד משהו שיעזור לי בחיים כמו תכנות או עיצוב גרפי, אבל כל מה שאני עושה זה להעביר תזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה עייף רצח, מת ללכת לישון אבל מבלה דקות ארוכות בבהייה במהירות ההורדה של הטורנטים (החוקיים כמובן) ומתבאס על הספקית.

אחד הדברים הנכונים ביותר שקראתי פה

אמשיך עוד...

כש.. אתה כבר מכיר את החיבורים מאחורי המחשב ובפנוכו בע"פ כך שאתה לא צריך להסתכל מה אתה עושה

כש.. אתה זוכר CDKEY בע"פ של וינדוסים ותוכנות נוספות..

כש.. נמצאים לידך ומתחילים לדבר איתך, כמעט בכל שיחה משהו שקשור למחשבים

אתה רושם באנגלית U R 2 במקום You ARE TOO

כשאתה מגיב בפאקינג 3:17

כשיש לך בחדר לפחות 2 מחשבים שמחוברים למקלדת ועכבר אחד

כשחדר שלך נראה יותר מעבדה מאשר מעבדה ממוצעת בחנות המחשבים השכונתית

לשבת מול מחשב 18 שעות רצוף זה לא נחשב חריג מבחינתך :P

כשאתה מת מעייפות ואומר שחייב כיבוי מה שקורה לי עכשיו... אז לילה טוב :sleep::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פועל לך האינטרנט ואין לך מה לעשות על המחשב וכל המשחקים שיש לך הם משחקי ואין לך כוח לשחק נגד בוטים אז אתה מתחיל להשתעמם ומנסה לא ליהיות על המחשב ואתה מוצא את עצמך מסתובב בחדר בלי לעשות כלום. פתאום אתה מגלה את המשחק סוליטר ואף פעם לא ידעת שהוא כזה טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה חוזר ממסיבה ומגיב ב5:19 ..

אבל הנה עוד אחד ...

שאתה מסתכל על המהירות הורדה של התכנים החוקיים באימיול ואתה מיואש שהוא מוריד לך רק על 100 ואז מתחילות לך מחשבות על העבר ונאפסטר שהיית מוריד על מקסימום 4 והיית מאושר כמו ילד בן 3 בחנות ממתקים

לא פועל לך האינטרנט ואין לך מה לעשות על המחשב וכל המשחקים שיש לך הם משחקי ואין לך כוח לשחק נגד בוטים אז אתה מתחיל להשתעמם ומנסה לא ליהיות על המחשב ואתה מוצא את עצמך מסתובב בחדר בלי לעשות כלום. פתאום אתה מגלה את המשחק סוליטר ואף פעם לא ידעת שהוא כזה טוב!

חח מה שנכון נכון...אצלי זה קרה עם שולה המוקשים נראה לי שנים הייתי סתם מקליק על ריבועים ולא מבין למה עד שלפני כמה שנים הייתה תקלה באינטרנט לאיזה שבוע ולא מצאתי את זה ואמרתי לעצמי זהו עכשיו אתה הולך להראות מה זה למשחק,מתחיל ללמוד ולא עזבתי אותו עד שסיימתי אותו על מומחה...

אבל מבחינתי פריסל זאת עדיין תעלומה..נחכה לתקלה הבאה באינטרנט

מה שכן בעיניי פריסל עדיין תעלומה מבחינתי...נחכה לתקלה הרצינית הבאה באינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...