מוכה וחבול מהביצועים של Crysis, אני מנסה לעשות OC ל-8800GTS בפעם הראשונה - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוכה וחבול מהביצועים של Crysis, אני מנסה לעשות OC ל-8800GTS בפעם הראשונה

nokobik

Recommended Posts

חברה, זה הכל מתחיל ונגמר בכסף....נוידיה רוצה משחק רוצח ובגלל זה השקיעה בנושא בשביל שנרוץ לקנות את הכרטיסים החדשים. התזמון? FLAWLESS - ממש לפני החגים (הנוצרים).

בסופו של יום, עם 30FPS בממוצע, אני נהנה מהמשחק...אל תשכחו ש1680X1050 זה לא MAIN STREAM עדיין אבל יהיה בשנה הקרובה אולי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאני שמה מדיום המשחק נראה בכלל לא טוב.

זה לא נכון מה שאתה אומר, המדיום של CRYSIS הוא לא ה VERY HIGH של משחק אחר.

כשאני שמה מדיום בקרייסיס הוא לא נראה בכלל טוב.

ויותר מזה-

אני לא יודע אם התיקונים שייכנסו למלא יתקנו את הביצועים פלאים,

אבל למה החבר'ה של כן יכולים להכין מנוע משחק בצורה שתרצה את הלקוחות?

שימו לב לגרפיקה הנפלאה ב-HL2: episode 2, שפועלת בצורה חלקה על הגדרות גבוהות ונראית מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מציע יגרום לשוק להכנס למצב עמידה, ללא חידושים...תוסיף לזה את החסרון בתחרות ותקבל 8800GTX גם עוד שנתיים.

מה שדוחף את השוק זה משחקים כבדים, אין מה לעשות, אחרת כולנו היינו משחקים PACMAN וזהו.

תשמע, במחשב הקודם שלי היו שני 7900GTX בSLI שעלו 3.5 כל אחד! תאר לך את מפח הנפש כשלאחר מעט יותר משנה ה8800GTX יותר מהיר מהם... אין מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק זו הנקודה- בעוד תקופה מסוימת גם ה-8800GTX שלנו לא יהיה שווה כבר כלום- אני אישית לא שיחקתי עם הכרטיס הזה יותר מ-2 משחקים אולי שבאמת היו זקוקים לכרטיס חזק והזמן שלו הולך ונגמר.

אז התסכול שאני מביע הוא כנגד יצרנית משחקים שמייצרת הייפ סביב המשחק שלה כבר כ"כ הרבה זמן בשביל לגרום לי לגלות שהוא פועל אצלי בקושי.

טוב אני לא אתווכח אתכם, כי אפשר לראות את זה תמיד מנקודת מבט אחרת ואני מוצא צדק במה שאתם אומרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, זה הכל מתחיל ונגמר בכסף....נוידיה רוצה משחק רוצח ובגלל זה השקיעה בנושא בשביל שנרוץ לקנות את הכרטיסים החדשים. התזמון? FLAWLESS - ממש לפני החגים (הנוצרים).

בסופו של יום, עם 30FPS בממוצע, אני נהנה מהמשחק...אל תשכחו ש1680X1050 זה לא MAIN STREAM עדיין אבל יהיה בשנה הקרובה אולי...

אבל ככה מאבדים אמון של לקוחות.

כי אנשים שקנו כרטיסים כמו שלך ושלי לפני כחצי באמת מצפים להנות מהם קצת לפני שהם "מתיישנים".

ולא יעזור כלום, כרטיסי ה-HE, הם הכרטיסים האחרונים שמשתלם לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שהם ירשמו ויגידו בראיונות שהם עשו את האמת ולא יגידו וירשמו דברים לא נכונים.

מה שהם אמרו בראיונות שהמשחק ירוץ בצורה טובה כרטיסים ומחשבים ישנים שלפני 3 שנים בערך לא היה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי על 64

זה רץ חלק על 1680X1050 ב HIGH (לא VERY HIGH)

בלי (חוץ מזה שהכרטיס מגיע מומהר מהמפעל)

נ.ב

האימיול תמיד עובד ברקע וגם האנטי וירוס

שוב נ.ב

:cool2:

א. חלק לא אומר כלום לגבי מספר הפריימים שאתה מקבל לשניה.

ב. מה אתה מצפה?

יש לך QUAD+GTX.

לכמה אנשים פה יש מערכת כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו חברים, הרעיון של מכתב יכול להיות טוב כל עוד הוא מנוסח נכון.

אנחנו יכולים לזעום כמה שנרצה- אבל זכותם לתכנן את המוצר כפי שהם רוצים וגם הדרישות המומלצות, בסופו של דבר הן המלצה.

מה שכן אפשר- זה לפנות אליהם כדי לקבל הבהרות,

למשל האם אתם צופים שיפור בתמיכה בריבוי ליבות? האם המצב הנוכחי הוא עקב בעיה שתתוקן או שמא זאת יכולת החומרה שלנו להפעיל את מנוע המשחק.

כמובן שלמרות ההצהרות של תמיכה בריבוי ליבות- אם המצב הנוכחי הוא שיא הניצול של ריבוי הליבות שהמנוע שלהם מסוגל להציג, לא הייתי מוציא שום הודעה לציבור לגבי העניין. זה רק יכול לפגוע במכירות.

אולי זה מסביר את השתיקה סביב כל ההשערות בפורום הראשי שלהם? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...