הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 122 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

וברור שהקירור הזה עדיף על הסטוק הגרוע.

אני בדר"כ לא מתערב, אבל אתה מטעה דניס, תהיה הוגן עם .

נתחיל מהעובדה הפשוטה שהפעם לשם שינוי הקירור STOCK של ה 8800GT מצויין. נחלק זאת לשניים:

למשתמשים הרגילים:

- תופס רק סלוט אחד

- שקט

- מקרר מעולה

- מוצר מוגמר שאפשר לאשר שהם הוציאו אותו לשוק כשהפיתוח הסתיים ואין באגים.

למשתמשים הENTHUSIASTS:

- במהירויות גבוהות הקירור רועש. הגברת המהירות נעשית לשם Overclock/האצה.

- אפשרות להשאיר את הקירור המקורי, רק לא לעבוד עם המאורר המקורי אלא פשוט לכוון על הכרטיס מאורר אחר.

מכאן נובע ש:

א) הקירור הרגיל להבדיל מדורות קודמים מצויין,שקט ומקרר היטב, וסוף סוף גם תופב רק SLOT אחד בלבד.

ב) קירור אחר שווה להחליף רק אם אין שום מאורר אחר שיכול להחליף את המקורי, מוכנים לוותר על שנה אחריות לטובת הכרטיס של ו חייבים להאיץ עד הסוף ולא עד נגיד 70-80 אחוז,שם מהירות נמוכה ושקטה של המאורר המקורי, לא תפריע ועדיין יישמרו טמםפרטורות עבודה נורמליות של כ 80 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בדר"כ לא מתערב, אבל אתה מטעה דניס, תהיה הוגן עם .

נתחיל מהעובדה הפשוטה שהפעם לשם שינוי הקירור STOCK של ה 8800GT מצויין. נחלק זאת לשניים:

למשתמשים הרגילים:

- תופס רק סלוט אחד

- שקט

- מקרר מעולה

- מוצר מוגמר שאשר לאשר שהם הוציאו אותו לשוק כשהפיתוח הסתיים ואין באגים.

למשתמשים הENTHUSIASTS:

- במהירויות גבוהות הקירור רועש. הגברת המהירות נעשית לשם Overclock/האצה.

- אפשרות להשאיר את הקירור המקורי, רק לא לעבוד עם המאורר המקורי אלא פשוט לכוון על הכרטיס מאורר אחר.

מכאן נובע ש:

א) הקירור הרגיל להבדיל מדורות קודמים מצויין,שקט ומקרר היטב, וסוף סוף גם תופב רק SLOT אחד בלבד.

ב) קירור אחר שווה להחליף רק אם אין שום מאורר אחר שיכול להחליף את המקורי, מוכנים לוותר על שנה אחריות לטובת הכרטיס של ו חייבים להאיץ עד הסוף ולא עד נגיד 70-80 אחוז,שם מהירות נמוכה ושקטה של המאורר המקורי, לא תפריע ועדיין יישמרו טמםפרטורות עבודה נורמליות של כ 80 מעלות.

איזה מצוין, אם איתו יש טמפ' של 80 ו במאמץ והוא רועש, אז הוא לא מצוין ועם כל הכבוד לא שווה להקריב שקט וביצועים לטובת ההקטנה לסלוט אחד, לראיה הקירור של ה - GTS G92 שהוא די טוב.

הוא שקט במצב IDLE וזה ממש לא חוכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת להאשיר את הקרור המקורי, רק להחליף את המאוורר שלו..?

כמו שזה נשמע. הרי יש לך גוף קירור ומאורר נכון?

אם תפסיק את המאורר, תצטרך מקור אחר שידחוף אוויר על אותה חתיכת ברזל. אז פשוט שמים מאורר 12 ס"מ וזהו.

בגלל זה אני תמיד משתדל לקנות כרטיסים חזקים עם קירור פאסיבי, כי עליהם אני שם איזה מאורר שאני רוצה, מקבל שקט, לא שקט אלא דממה ועושה כמה OC שאני רוצה עד הגבול כי לכרטיסים שמגיעים מקוררים פאסיבית יש בדר"כ את גוף הקירור הטוב ביותר,גדול ועם יותר HEATPIPES מאשר כרטיסים שמגיעים בגירסאות רגילות עם קירור מסכן יותר שמתבסס על המאורר המובנה שיקרר אותו.

דניס הכרטיס מגיע ל80 במאמץ?! אצלי הוא הגיע הכי גבוה ל64 כשהוא היה במאמץ רצוף 15 דקות.

זה תלוי , ככל שהמשחק חזק יותר (CRYSIS) הוא מתחמם יותר. גם אפשר להשוות רק אם יש לך אותם מהירויות שעון כמו למישהו אחר, לדוגמה STOCK עם STOCK.

איזה מצוין, אם איתו יש טמפ' של 80 ו במאמץ והוא רועש,אז הוא לא מצוין ועם כל הכבוד לא שווה להקריב שקט וביצועים לטובת ההקטנה לסלוט אחד, לראיה הקירור של ה - GTS G92 שהוא די טוב.

הוא שקט במצב IDLE וזה ממש לא חוכמה.

הקירור נועד לעבוד ב עומס של מהירויות רגילות. כזכור לי מאז שהוא ייצא, ב50 העמודים הראשונים, כולם הסכימו (מי שקנה) שבלי OC הקירור שלו מספיק בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GeForce 9800 GTX (G100) Specs

*לא יודע אם המידע אמיתי או לא אמיתי? :nixweiss:

GDDR5?!?!? ??? בחדשות של אתר אחר, לפני איזה חודש, ראיתי שלא יהיה עד 2009 בטוח!?!? :nixweiss:

קצת קשה להאמין... :-\

בכל מקרה זה המידע היחיד שיש בנתיים;

Codenamed G100

- 65nm process

- 256 shader processors

- 780MHz clock

- 3200MHz memory clock

- 512-bit memory width

- 2048MB (256X8) chips

- @ 0.25-0.5ns

- Dual DVI-out

- Supports DX 10.1, VP3

- 15-25% lower TDP than 8800GTS

http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=218890

http://bbs.chiphell.com/viewthread.php?tid=14253&extra=page%3D1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

someone?

אני מבין שאתה מדבר על 2 X מולקס(חיבור מתח, כמו של הרדיסק רגיל- IDE ) -> ל 1X PCI-E ... אם כן, אז אתה חייב לחבר את שתי המולקסים לספק כח ואת ה PCI-E לכרטיס מסך... במקרה שיש לך PCI-E מהספק עצמו, חבר אותו ונגמר הסיפור! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה כל כך מפנק אותך? אנחנו אלה שצריכים לשפוך המון כספים ואנחנו אלה שהכרטיס 8800GT יהפוך לישן-נושן כשיצא ה-9800GTX.

בכל אופן, מן הסתם יצאו גרסאות נוספות של ה-9800 עם מפרט פחות מרשים כי ה-GTX הזה אינו מיועד לרובינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מפנקת אותנו. 2008 תהיה שנה נפלאה ליצרני המשחקים. בתוספת הדור השני (כנראה) של כרטיס ה PHYSX מבית AGEIA . . .

מפתחי המשחקים רובם הפכו למולטיפלטפורם

ובגלל זה יש המון שימוש במנועי משחק כמו של U3

ככה שכרטיס חזק יותר מה8800GT לא אמור לעזור יותר ברוב המשחקים

רק במשחקים כמו קריסיס שאין הרבה ועדיין אפשר להריץ אותו סבבה על ה8800GT

(לא הכי גבוה אבל בסדר גמור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתחי המשחקים רובם הפכו למולטיפלטפורם

ובגלל זה יש המון שימוש במנועי משחק כמו של U3

ככה שכרטיס חזק יותר מה8800GT לא אמור לעזור יותר ברוב המשחקים

רק במשחקים כמו קריסיס שאין הרבה ועדיין אפשר להריץ אותו סבבה על ה8800GT

(לא הכי גבוה אבל בסדר גמור)

אני מאמין שאתה מדבר מתוך נקודת הנחה שאנחנו בישראל...! כי ברב העולם (בשבילם כרטיס ברמה כזאת מושק), אנחנו מדברים על סטנדרט של מסך 22-24 אינצ' ומעלה! GT בוודאות לא מספיק כדי להריץ משחקים כבדים ברזולוציה כזאת!!!

GT טוב ברזולוציות עד 1680X1050... אבל עד כאן! מעבר לזה, הביצועים שלו יורדים דרסטית, כמו גם בהפעלת פילטרים...

ואני לא מדבר רק על CRYSIS!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה כל כך מפנק אותך? אנחנו אלה שצריכים לשפוך המון כספים ואנחנו אלה שהכרטיס 8800GT יהפוך לישן-נושן כשיצא ה-9800GTX.

ואתה בוכה כי . . . עשית החלטה לא לחכות לסדרה 9? טוב, אתה קיבלת החלטה מסויימת אז תחיה איתה כי ב200 ההודעות האלה אמרו ששווה לחכות עוד כמה חודשים למי שרוצה להשקיע חכם ולא לשחק עכשיו וימות העולם. ואם זה מתאים לרבים שעשו כמוך, אני שמח בשבילך ובשבילם. כל מה שאמרת מיותר מעבר לזה. כבר 100 הודעות שבודדים פה שמחכים יחד איתי לא מחכים כי "סתם בא להם לא לשחק כרגע בשום משחק שייצא לאחרונה שאני מת לשחק בו כמו CAL OF DUTY4 או MEDAL OF HONOR AIRBORN או CRYSIS רק בגלל שאין לו עם מה להריץ אותו" אלא בגלל שעשינו חושבים והחלטנו לחכות לאחד מהכרטיסים של סדרה 9, לאוו דווקא ה9800GTX שאם יימכר במחיר של 3 אלף אז גם אני לא אגע בו. אמנם אני אולי צרכן כבד של חומרה, אבל גם אני שפוי.

מלבד זאת למקרה שאתה לא יודע או ששכחת nVODOA ע"פ מודל עיסקי, כבר משנת 1999 בו הביסה את 3DFX עובדת במצב שבו כל שנה עגולה בערך היא מוציאה טכנולוגייה חדש, נגיד מעבר מסדרה 8 ל 9, וזה קורה כל קיץ ומשפרת , נגיד מעבר מ8800GTX G90 ל 8800GT ו GTS 512מגהבייט בשבב G92 וזה קורה כל חורף לקראת הקריסמס ועונת המכירות. מה שמניע את התעשייה זה עונות הקנייה והרווח האדיר שהם מקבלים מכך, אז פשוט לעתיד, מי שלא יודע, בדצמבר 2008 תצא 8900 ULTRA או משהו כזה ובקיץ 2009 תצא סדרה 10 עם שמות מונפצים בטח כמו 10900GTX, אבל אני בטוח שהם יישנו את השמות עד אז שוב פעם כי 10900 לא קביל כשם שיווקי של כרטיס (כמו שזמרים משנים את שמם לשם "קול" כדי להצליח).

הנתונים שפורסמו על ה 9800GTX מזוייפים.

כמו שאמרתי, מספיק שנתונים בודדים מהטבלה הנ"ל נכונים זה יספיק . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...