הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 104 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

טוב הייתי עכשיו ב SKYPC והמצב על הפנים. שום 8800GT אין להם ואת מה שאני רוצה לא יהיה הרבה הרבה זמן.

בקיצורררר אני יחכה ל8800GTS G92 ואיך שהוא יגיע לחנויות אני ישר יקנה אותו שלא יהיה עיקובים וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב הייתי עכשיו ב SKYPC והמצב על הפנים. שום 8800GT אין להם ואת מה שאני רוצה לא יהיה הרבה הרבה זמן.

בקיצורררר אני יחכה ל8800GTS G92 ואיך שהוא יגיע לחנויות אני ישר יקנה אותו שלא יהיה עיקובים וזהו.

דווקא מצחיק חבר שלי רכש ביום חמישי האחרון 8800GT SUperClockd 512MB...

שיטה טובה שעבדה לפחות ב TMS , תגיד להם שמע יש בנועה מחשבים במלאי אני אקנה כבר שם תחזיר לי את הכסף/תוציא לי את המחשב בלי הכרטיס מסך

הוא יגיד לך סבבה

אחרי שעה בדיוק אתה תקבל טלפון , שמע קיבלנו את הכרטיסי מסך בוא תקח את המחשב/כרטיס.

חברות מחשבים מביאות עדיפות להוציא מחשבים שלמים עם כרטיסים שהוזמנו ולא בודדים מהסיבה של מקום , הזמנה לחוצה יותר ולחץ לקוח.

כאשר לקוח לוחץ עד הסוף ומראה סימני "התאבדות" , המוכר מבין שהוא הולך לאבד עיסקה והופך עולמות ובסוף "מוצא" (מה שבתאחלס יש לו אבל הוא עושה לעצמו עדיפויות).

אז תעשה את זה , ותדפוק לקוח אחר ותקבל את הכרטיס שלך מתי שתרצה ,

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי לפני כמה ימים בסייפיסי, היה להם מלאי גדול אבל כולם היו מוזמנים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור מה שאני רוצה אין,ויהיה רק שכבר הGTS יהיה בדרך לצאת ויש לי מספיק כסף אז עדיף פשוט לחכות.

אני יחכה עוד קצת זמן אבל לפחות CRYSIS אחריי זה ירוץ לי חלק לגמריי בהגדרות שאני רוצה לשחק בהם.

אני מניח שמ25FPS אני יעלה ישר ל 35 שזה כבר חלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה אחד מסינגפור 8800GT XXX 512MB OC למהירות של 670MHZ ב-300 דולר...שווה?

האם שווה לי לקנות 2 למערך SLI?

הבנתי שבמערך מהירות ה-PCI מתחלקת (לא מבין בזה)

מה דעתכם?

אני אישית חושב שחבל על הכסף בשביל מערך . ותקנה את הכרטיס אם יש במלאי, בכל מקרה יוצא יותר זול מבישראל. תהנה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שתיהיה איזה גרסא מוגבלת לפניי ה 17?

לדעתי יכול להיות כי גם ה 8800GT היה למכירה בחלק מהחנויות עוד שבוע לפני התאריך שאמרו שהוא יהיה אם אני לא טועה הוא היה צריך להיות ב 29 והיה כבר ב 22 לאוקטובר..

מתי אמור לצאת הגרסה של ה GT עם האחד גיגה זיכרון??

אין מידע אליו ולא בטוח שהוא יצא (לפי מה שידוע לי)בכל מקרה לא כדאי יהיה לקנות אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר איזה ביצועים על הGTX החדש שעומד לצאת ..?

הוא יותר טוב מהאולטרה שעכשיו עולה 3000+ ש"ח .. ???

אני רוצה לקנות כרטיס מסך אני כבר חודשיים בלי כרטיס מסך ואני לא משחק משחקים .... יהיה שווה לקנות את הGTX החדש הזה שייצא ב-4 בדצמבר .. ?

תודה

מצטער התכוונתי פה ל-8800GTS **** לא GTX ... סליחה טעות שלי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...