איבוד צביון יהודי במדינת ישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבוד צביון יהודי במדינת ישראל

avidan28

Recommended Posts

שלום

לאחרונה אני עד בכמה מקומות בארץ לאיבוד צביון יהודי מובהק.עד עכשיו כולנו ראינו את העליות וקיבלנו בברכה את העולים (כן כמובן כשותפים במלחמה המטופשת

בדמוגרפיה הערבית).אבל נהפוך הוא קיבלנו גיס חמישי (אויב מפנים למי שלא מכיר את המושג).גרתי בדרום תקופה ארוכה וחזרתי לצפון בהלם תרבות.עולי אתיופיה

אכן מתאקלמים בשפה בתרבות בסחבקיות הכה ישראלית ואילו הרוסים מסוגרים בשפה ובמנטליות שלהם.שכונות שלמות ערים שלמות הם מקבלים בהקלות ובתנאי

שרק יבואו לפה.ואני שואל האם אנו לא מוכרים את מדינת שמיטב בנינו אבותינו נלחמו עליה לטובת אותה אוכלוסיה שלא רואה בשפה שלנו בתרבות שלנו שום

ערך!!!!.ראו את הנאו נאצים.עבדתי עם רוסים ועם אתיופים הבדל שמים וארץ.למה מביאים אותם??? הם הרי לא יהודים יותר מזה חלקם נוצרים מוצהרים וכידוע

לרוסיה יש מספיק שטח מחייה בערך פי 40 מישראל אז למה אנו חייבים לקלוט את אותם רוסים???

RK עומריJ

אין פה גזענות אלה המציאות טופחת על פנינו

אני מזועזע מהקלות שבה אנו נותנים את המדינה שלנו לזרים ועוד כאלה שאינם מזוהים איתה בכלום !!!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המממ

יתנו לי באן על מה ???

שאני רואה את המציאות שחושב שזה דבר לא נכון ???

ששאבנו לתוכנו אוכלוסיה שכלל לא מזוהה עם היהדות ויותר מזה מסכנת את הדמוגרפיה שלנו מבפנים.

אוקי.אז כניראה רובכם נאיביים.תאמין לי שגרתי ליד רוסים וזה לא חוויה זכורה לטוב.אלימות ושכרות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד היסטוריה :lol:

בגלל אותם אנשים שאתה קורא להם "רוסים" יש מקום כזה "מדינת ."

למה אתה חושב שזו לא גזענות? אני בטוח שאם צרפתי היה כותב "היהודים האלו הם בוגדים מנובלים יש לגרש אותם מיד לצפון קוריאה" הייתה קופץ וצועק "אנטישמים!".

יש לי כמה רוסים בבניין וכמה כמה "מעדות המזרח" אלו שלא אוהבים שקוראים להם בשם ערבים והם ערבים לכל דבר.

אותם אנשי עדות המזרח מבשלים אוכל מסריח שמסריח חצי בית,צעקות כל היום,אין נימוס,מלכלכים כל דבר ועוד. הרוסים בבניין דווקא נחמדים הרבה יותר והם לא סובלים בשום דבר ממה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם משחקים אותה ראש קטן? פותח התרד לא צריך להכליל, כי בהחלט יש הרבה מאוד רוסים מוכשרים, אוהבי , שמצליחים להשתלב מעולה בחרה.

אבל.

נתונים מראים שיש 200-300 אלף רוסים נוצרים במדינה, ורובם לא מזוהה עם המדינה. יצא לי לשמוע ולראות הרבה רוסים שמאדירים את "רוסיה הגדולה", מדברים על כמה שהישראלים הם זבל, טוענים שהתרבות הרוסית היא עליונה. מצד שני ראיתי הרבה רוסים מאוד ציוניים שבאמת תורמים למדינה.

יש לי כמה רוסים בבניין וכמה כמה "מעדות המזרח" אלו שלא אוהבים שקוראים להם בשם ערבים והם ערבים לכל דבר.

עוד טיפש שמושפע מסמי שטרית. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי קצת מטייל בארץ ורואה לאיזה מצב היגענו היית מבין את דבריי.

אכן בזכות העליות הראשונות מרוסיה הייתה ציונות וקמה מדינת (גם סבא שלי רוסי ).אבל פה מדובר על אוכלוסיה שכלל אינה ציונית וכלל אינה אוהבת את

ישראל.אני מדבר על אותם עולים שבאים לפה אך ורק מתוך שיפור רמת החיים שלהם.אני מדבר על זה שאולמרט "מכר" את מחצית מהמדינה לעם שכלל לא מדבר

עברית ולא רוצה ללמוד עברית ומשמר את התרבות של אמא רוסיה ואת המנטליות הקרה שלה.תחשוב על זה שהרוסים תומכים במדינות האויב שלנו ואי אלו צאצאים

של מהנדסי נשק אירני עלו לארץ זה לא אבסורד?????????????.

על זה אני מדבר.אני לא מדבר על עליות ראשונות.אני מדבר על המצב הנוכחי על זה שאנו מלקטים כל מיני חצאי שלישי יהודים וזה פסול ובזוי.תיראה את הערים

בדרום אשדוד בת ים יבנה מחצית מהן מאוכלסות ברוסים.חנויות לא כשרות נוער פרוע.למה זה צריך להיות ככה??

אנחנו לא צריכים לקלוט את האוכלוסיות הבעיתיות שלהם..ויותר מזה גם הנוער לא לומד עברית אז גדלים פה בישראל דורות שלמים של רוסים.

איפה ההגיון??

בסופו של דבר תיהיה מחולקת לפרובינציות כמו באימפריה הרומית לפי אוכלוסיות - יהודית (חילונית דתית חרדית) ערבית ורוסית

לזה אנחנו נגיע בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד טיפש שמושפע מסמי שטרית. ::)

נכון בן אדם שחי בסוריה הוא ערבי אבל אחד שהגיע משם הוא לא ערבי :kopfpatsch:

לא מבין גם על מה אתה מדבר רוסיה באמת גדולה ויש בה הרבה יתרונות על פני . בזמנו כשהמשפחה שלי עלתה לארץ שיקרו לנו במצב נחושב על הכל פה. אין שום סיבה שאדם שהגיע מרוסיה ואיבד נכסים והרבה כסף לא יהיה ממורמר. אתה יודע כמה פרופסורים ודוקטורטים ובכלל אנשים מאוד איכותיים הגיעו באותה רוסיה שעובדים בנקיון,זבל וכל שאר הlow rank עבודות? המון בזמן שאחרים בלי אותם כישורים מקצועים עושים עבודות ברמה גבוהה יותר.

במקום לקפוץ עליהם שהם ממורמרים אתה צריך להבין למה הם כאלו ובמידת הצורך לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה לי טובה רמת החיים (לפי מדדים כלכליים) בישראל הרבה יותר גבוהה.

ועם המגאלומן פוטין הזה בשלטון נראית כמו דמוקרטיה צחורה לעומת רוסיה.

ברור לחלוטין למה רוסיים לא יהודים נמצאים פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הוכחת שאתה בור בעל לוגיקה מפגרת. אין טעם להתדיין איתך.

דבר שהצלחתי להוכיח או יותר נכון לאתר זה כמה בורים שמסתובבים בפורום בחופשי.

אתה אחד מהם אם אינך מבין את הקשר או לא רוצה להבין לצורך העניין.

זה שאתה מנסה לתקוף אישית ולא להתייחס לגופו של עניין מראה עד כמה המצב פה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה לי טובה רמת החיים (לפי מדדים כלכליים) בישראל הרבה יותר גבוהה.

ועם המגאלומן פוטין הזה בשלטון נראית כמו דמוקרטיה צחורה לעומת רוסיה.

ברור לחלוטין למה רוסיים לא יהודים נמצאים פה...

סליחה?????????????????????.

אני חייב להם משהו????????????????????

שיעופו חזרה הביתה הרי הם בחרו בו.לא רוצה אותם ואת התרבות שלהם פה.יש להם מספיק שטחים לחיות בהם.אני לא צריך לחלוק מדינה קטנה וציונית עם ציבור

שונא רק כי "לא טוב להם בבית" אז הם באים לפה עם החזיר עם השכרות האלימות והורסים את המדינה.ויותר מזה מבדלים את עצמם פה מאיתנו.

אז יאללה שיחזרו לשם אנחנו לא חייבים להם כלום.ואני לא מדבר על העולים היהודים שלנו אני מדבר על אותם חארות שתפסו טרמפ על פתיחת הדלתות שלנו

לכלל העליה הרוסית.רע להם שם שיעשו משהו שישנו שילטון אבל שלא יתעלקו עלינו עם כל הצרות שלהם.לא רוצים אותם פה ולא צריכים אותם פה יש לנו

קודם כל צורך לעזור למקומיים לפני שנהפוך ללשכת סעד של מזרח אירופה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם הוא אדם ויש לכבד אותו "איזהו מכובד ? המכבד את הבריות "

בהדי כבשי רחמנא למה לך ?

פירוש גס : בחשבונות שמים , מה לך ?

מה זה עינינך אם הבן אדם הוא יהודי או לא ? מה זה קשור אליך ? אתה ראש ממשלה ? שר הבטחון ?

למה כל הטענה הזאת מופנית דווקא לרוסים ? אתה חושב שאין מאות אלפי אמריקאים\צרפתים\.... שהם חצאי\רבע יהודים. ... ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...