ביקורת/מדריך - SanDisk Cruzer Titanium 4G - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת/מדריך - SanDisk Cruzer Titanium 4G

iakovl

Recommended Posts

אוקי חברה

לפני שבוע החלטתי לקנות DOK חדש אחרי שה Cruzer Micro 1G שלי עבר כביסה (עדיין עובד אבל אני מעדיף לחיות בלי סיכון) הלכתי היום לסיבוב עבודה בתוך תל אביב וקניתי את הDOK הנחמד הזה במחיר סביר לדעתי.

הקופסא:

boxhq4.th.jpg

השוואה:

sidebysideclosekh0.th.jpgsidebysideopenzp5.th.jpg

מה ההבדל בינהם?

MICRO - עשוי מפלסטיק, זול בבערך 10 ש"ח לגיגה... איטי יותר מהTITANIUM, קריאה 10M/s כתיבה 5M/s, לד כתום.

TITANIUM - מתכתי וכבד (הבדל ענקי לדעתי) קריאה 15M/s כתיבה 9M/s, לד כחול, תואם לReadyBoost. מתחמם תוך כדי עבודה (אני מניח שמתכת מוליכה חופ יותר טוב מהפלסטיק)

עמוד מוצר של Cruzer Titanium

עמוד מוצר של Cruzer Micro

השוואה של sandisk בינהם

אוקי, בזה נגמרה ההתחלה של הביקורת מדריך שלי (רק הגעתי היום לבית אחרי שבועיים בצבא, תנו לנוח קצת)

מה בהמשך?

1. ביקור וסיור קצר במערכת הU3 של הDOK

2. בדיקת מהירות

3. איך לקבל יותר מהDOK שלך, מדריך קצר לתוכנות PORTABLE + חבילת התוכנות שלי להתקנה מהירה

בדיקת מהירות

hdtachlonghj6.th.jpghdtachshortxa7.th.jpg

הבדיקות בוצעו על HDtach 3.0.4.0, בדיקה קצרה וארוכה. אחרי ריסט למחשב וכיבוי כל התוכנות הלא נחוצות.

התוצאות? פשוט תראו את התמונות

לא בדיוק מה שהביטחו אבל לא רע, ואני שוקל אפשרות שזה שהשתמשתי בכבל מאריך הורידה קצת ביצועים + אני בכל מקרה רוצה להריץ בדיקה נוספת על מחשב אחר בשביל לקבל ממוצע אמין

U3

wikipeida

מה זה?

U3 היא פלטפורמה להרצת ישומים שהמציאה . הפלטפורמה נראת כמו עוד תפריט התחל.

fullscreencapkm2.th.jpg

מה מיוחד בישומים האלו בדיוק?

הם רצים ישירות מהDOK ואינם זקוקים להתקנה כמו כן הם נוצרו על מנת להשאיר כמה שפחות אם בכלל עקבות על המחשב שמארח אותם.

מה שזה נותן לאדם הפשוט הוא להתאים כל מחשב שהוא בא אליו לצרכים ולטעם שלו בלי להסתבך יותר מדי

האם זה טוב לנו?

האמת... לא. חד משמעית

הרעיון מאחורי הU3 חזק וטוב אבל הביצוע צולע, התוכנה מייצרת דיסק נוסף שהוא בעצם הU3 והתוכנה למרות העדכונים שיש עושה בעיות למחשבים. כמו כן זה לא משהו שאפשר להתקין על כל DOK, זה חייב לבוא מהחברה עצמה שמשלמת כסף על זה (רע, רע).

המגוון תוכנות שמיוצרות לU3 קטן ממה שהחברה רצתה, הכל כרוך בזה שזה לא בא חינם והרבה חברות מעדיפות פיתרון שיכול לשרת גם אנשים בלי U3.

כמו גם להסיר את הU3 היה סיפור שלם עד לא מזמן, אח"כ החליטו לתת לנו אפשרות לבחור

האם יש לזה פיתרון?

כן, אבל בזה נדון בחלק אחר שיכלול גם חבילת תוכנות שאני אכין בשביל התקנה מהירה אצל אנשים

U3 בטיטניום

ככה המסך נראה בהפעלה רגילה redbuttenbx8.th.jpg מופיע ריבוע אדום של הCRUZER שאם לוחצים עליו מפעיל את הסרגל כלים של ה lunchpadgm3.th.jpgU3

אתם גם יכולים לראות את האיקון של U3 למטרה שמאפשר לנו לנתק את הDOK, להפעיל את המערת U3 או לצאת ממנה.

מה בא עם הטיטניום?

1. lanchpad tour - סיור ברחבי מערכת הU3 שלכם, מסביר די טוב את הסיפור. שווה צפיה פעם אחת ואחרי זה למחוק

2. - אם אני צריך להסביר מה זה אז אנחנו במצב עגום. בעיקרון מערכת VOIP לשיחות באינטרנט

3. CruzerSync U3 edition - תוכנת גיבוי למחשב מבית היוצר של סאן, די נוחה לדעתי. היא מתחילה אשף קל למדי

4. PhotoMaster - תוכנה של בשביל התעסקות בהדפסת וניהולן פחות או יותר - מיותר לגמרי

5. AVAST antivirus - אנטי וירוס של AVAST, אין פה יותר מדי מה לדעת, זה לא אנטי וירוס לשימוש קבוע אלא לבדיקות של קבצים והU3 עצמו. אין הגנת זמן אמת.

6. SignupShield passwords - מנהל סיסמאות

7. big fish games sudoku - משחק, לא שווה אפילו פתיחה

8. mahjong tawers - ראה סעיף קודם

בקיצור

U3 היא לא פלטפורמה שאני הייתי ממליץ להשתמש בה כי היא מוגבלת ולא הכי טובה לדעתי מבחינת נוחות, אבל בגלל שמדובר על כונן 4 גיגה, ניתן לה לחיות בנתיים אבל רק תוכנות 3 ו- 5 נשארות. השאר עף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התוצאות האלה תקינות (שלי ושלך), אני שמח מאוד שקניתי את הרגיל לפני כשבוע ( Cruzer Micro 4G )

אני מקבל תוצאות יותר טובות משלך. מה שמוזר, זה שה Brust speed אצלי נמוך מ Averege Reed speed. איך זה אפשרי ?

אבל נראה לי שהמספרים הם פחות או יותר תקינים. בחישוב, זהו הזמן שלוקח לי להעתיק קבצים גדולים מהמיקרו.

האם המחשב שלך הוא USB2 ? תחבר ישירות ללוח, בחלק האחורי של המחשב ותבדוק שוב. (לחבר מקדימה זה גם להשתמש במאריך)

איך בודקים Write speed אגב ?

המחיר הטוב ביותר לטיטניום כיום הוא 215 ש"ח. את המיקרו קניתי ב 164 ש"ח.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ... Kalen תוצאות מעניינות

אני באמת בטוח כמעט שהתוצאות שלי לא טובות ואולי זה בגלל החיבורים שלי בלוח אם נעשה עוד כמה בדיקות ואני בכל מקרה רוצה הרצה של הDOK שלי על מחשב אחר להשוואה טובה

אין מצב שבו המיקרו מהיר יותר מהטיטניום... זה לא אמור להיות ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שבו המיקרו מהיר יותר מהטיטניום... זה לא אמור להיות ככה...

עקרונית אתה צודק. זה לא אמור להיות ככה.

אבל יש מצב ש Sundisk שידרגו את הצ'יפים בגירסאות המיקרו במהירים יותר עקב התקדמות טכנולוגית.

ואילו בטיטניום, מדובר באחד ממלאי קודם שהגיע לידך. או שעדיין לא הספיקו לשדרג את כל הליין של הטיטניום.

אבל כל זה ספקולציות. נסה לבדוק במחשב חדיש מהשנה האחרונה עם צ'יפסט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם אחד כזה(הרגיל אבל 2GB)

תוכנות שימושיות שאני הייתי ממליץ:

- כי זה נוח להסתובב בין כל מחשב ומחשב ועדיין לקבל גישה לכל המועדפים שלך ולכל ההגדרות שלך

-GAIM תוכנה מסרים, תואמת מסנג'ר ואיסיקיו ועוד..

+נוח לשימוש ממחשבים אחרים(במקרה ונתקעים אצל הדודה ואין לה איסיקיו/מסנג'ר או שאתה לא רוצה להשאיר הסטוריות שלך במחשב שלה)

-חיסרונות שלה: עברית-תמיכה צולעת, מיקרופון/מצלמה לא נתמכים

וטיפונת OFF TOPIC:

קיימת תוכנה PortableApps שבעצם מאפשרת להתקין ממשק דומה לU3 על כל מדיה ניידת :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl, התוצאות הנמוכות שקיבלת הן, סביר להניח, כתוצאה משימוש בכבל מאריך / מפצל.

בדקתי את הנושא עם ה Titanium 2GB שיש לי והנה התוצאות:

חיבור עם מפצל:

-בדיקה קצרה

hubshorten2.th.jpg

-בדיקה ארוכה

hublongwd3.th.jpg

מהירות ממוצעת עם מפצל: 15.9MB/s

חיבור ישיר:

-בדיקה קצרה

directshortkv7.th.jpg

-בדיקה ארוכה

directlongov4.th.jpg

מהירות ממוצעת בחיבור ישיר: 20.8MB/s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...