איפה קניתם את המחשב שלכם ?? <אנא ענו לעניין וללא השמצות מיותרות> - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה קניתם את המחשב שלכם ?? <אנא ענו לעניין וללא השמצות מיותרות>

DigMe

Recommended Posts

שלום,

אני קניתי את המחשב שמופיע במפרט האישי שלי ב TMS. הייעוץ בטלפון והרכישה האתר היו שניהם יעילים. ההרכבה + OC בחינם היו זריזים והמחשב הגיע במצב מעולה ועד היום לא עשה לי בעיות. אני מאוד מרוצה מהמחיר והשירות.

דבר אחד שיש לי לומר זה שהיה אפשר להשקיע יותר בסידור של החייוט הפנימי במחשב כדי למקסם את זרימת האוויר.

ההודעה צונזרה שכן היא נכתבה לבקשת אנשי TMS אשר הפנו את לקוחותיהם באמצעות דוא"ל להגיב בדיון זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אנשי חברת TMS החליטו לנצל את הדיון הזה על מנת לבקש מלקוחותיהם להגיב פה.

אננו רואים זאת בחומרה רבה ועל כן החלטנו לצנזר את ההודעות ולשים הודעה בולטת על מנת שהקוראים יבינו שהתגובה המדוברת אינו אובייקטיבית לחלוטין.

חברת TMS התבקשה לפנות ללקוחותיה במייל ולבקש מהם שלא להגיב כאן יותר.

כל התגובות הנוספות שיופיעו כאן מעתה ואילך, בהקשר של TMS, יימחקו. שימו לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל הגולשים,

המייל המדובר נשלח בכוונה לתת ללקוחות שקנו אצלינו מחשבים וציוד בזמן האחרון אפשרות להגיב ולציין דברים טובים ורעים שנוכל לשפר.

לצערי התוצאה הפוכה שכן הדבר נראה כתגובה כפויה וזה לא היתה הכוונה.

לכן אנו מבקשים מלקוחותינו שקיבלנו את המייל המדובר, לא להגיב בדיון זה יותר

אנו מבינים את גישת הנהלת האתר HWZONE שכן השתלשלות האירועים גרמה לתחושה של פרסום במקום חו"ד לגיטימי של לקוחות

אנו נשמח לקבל תגובות לקוחות באופן פרטי כפי שצויין במייל.

שוב אני מבקש, לא לשלוח תגובות פומביות בדיון זה או בדיונים דומים שיפתחו בעתיד הקרוב אלא אם הן אינן קשורות למייל ששלחנו

גיא גרניט

מנהל טי.אם.אס שירותי מחשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשי חברת TMS החליטו לנצל את הדיון הזה על מנת לבקש מלקוחותיהם להגיב פה.

אננו רואים זאת בחומרה רבה ועל כן החלטנו לצנזר את ההודעות ולשים הודעה בולטת על מנת שהקוראים יבינו שהתגובה המדוברת אינו אובייקטיבית לחלוטין.

חברת TMS התבקשה לפנות ללקוחותיה במייל ולבקש מהם שלא להגיב כאן יותר.

כל התגובות הנוספות שיופיעו כאן מעתה ואילך, בהקשר של TMS, יימחקו. שימו לב.

ההודעה צונזרה שכן היא נכתבה לבקשת אנשי TMS אשר הפנו את לקוחותיהם באמצעות דוא"ל להגיב בדיון זה.

אז מה שTMS ביקשו מאיתנו להגיב!

מי שהגיב ואמר כמה מילה על החבר'ה אמר מרצונו האישי בלבד! TMS לא הכריחו להמליץ!

מי שלא רצה להגיב ולהמליץ, לא המליץ!

כל אחד יכול לבוא ולבקש ממישהו שימליץ עליו ואין בזה שום דבר רע, שזה בדיוק מה שTMS עשו.

הם לא הכריחו, לא כתבו הודעה מוכנה, הם רק ביקשו בבקשה אם מי שרוצה.

כך שהקטע של הצינזור אבסורדי לחלוטין! מה רע שהרבה אנשים ממליצים על חבר'ה אחת? מה שכותבים זאת אמת לאמיתה!

והנה המכתב המלא שהתקבל מTMSבע"מ

שלום רב,

לאחרונה רכשת מחשב\רכיבים דרכיכו, נשמח אם תמצא\י מספר דקות להגיב בדיון הנ"ל על חווית הרכישה, שכן אם ההית מרוצה או לא נשמח לדעת ע"מ לשפר דברים דרושים בעתיד.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=295268.0

הנושאים החשובים לנו הינם נוחות הרכישה באתר (למרות שאתר חדש צפוי לעלות בשבוע הקרוב), מגוון המוצרים, יחס ומקצועיות התשובות שקיבלתם טלפונית ו\או בדוא"ל, ושירות לקוחות במידה צורך בשירות לאחר רכישה.

במידה ואינך מעוניין\ת להגיב בפומבי, נשמח לקבל תגובתך ישירות לדוא"ל החברה (מענה לדואר זה) בצירוף מספר ההזמנה עם ניתן.

סופ"ש נעים

צוות טי.אם.אס שירותי מחשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הלפני אחרון קניתי מLogicPc לשעבר(לא זוכר את שמם הקודם) לפני 5 שנים..באותה תקופה לא היו לי איתם שום בעיות וכל המוצרים שקיבלתי היו תקינים ושירתו אותי נאמנה כל הזמן הזה.

המחשב החדש קניתי מזיגזג (כמה חלקים מK.S.P) שכנ"ל לא היו לי איתם שום בעיות..אני כבר קונה שנים רק מזיגזג בגלל שהם תמי מספקים את המוצר בלי בעיות ובלי עיכובים מיותרים והשרות שלהם רמה אחת מעל חנויות אחרות..יש רק מה ללמוד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב החדש קניתי מזיגזג (כמה חלקים מK.S.P) שכנ"ל לא היו לי איתם שום בעיות..אני כבר קונה שנים רק מזיגזג בגלל שהם תמי מספקים את המוצר בלי בעיות ובלי עיכובים מיותרים והשרות שלהם רמה אחת מעל חנויות אחרות..יש רק מה ללמוד מהם.

גם אני. הוצאת לי את המילים מהפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמייל אחד קטן יכול לעשות לחנות גדולה..

K.S.P - גול עצמי.

אני הזמנתי את המחשב שלי ב-IQPC, המחשב יגיע בחמישי הבא.

הוא היה צריך להגיע רביעי הזה, אבל מנחם אמר שהוא מפחד על הטיוניק שהוא שביר ושהוא בחמישי הבא באיזור שלי ושיביא לי אז את הטיוניק אם אני רוצה..

בסוף הוא יביא לי את כל המחשב כבר. (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אני קניתי מ-"גמא פיסי" .. ?

אף אחד לא מכיר ?

www.gamapc.co.il

דווקא חנות קטנה וטובה (לפחות אני מקווה בנתיים לא היה לי בעיות במחשב)

ראיתי כאן תגובות לא משו' עליה אבל בZAP יש ביקורות בסדר גמור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שקנית בגאמה פי סי.

מניסיוני המר, דעתי על החנות אינה חיובית בלשון המעטה. בתור מקורב לגורמים בתעשייה אני יכול לומר שבשירות גרוע כמו זה לא נתקלתי בשום מקום, פרט לאולי KSP.

ובזאפ יש המוני שתולים.

זוהי דעתי המלומדת, לשיקולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...