איפה קניתם את המחשב שלכם ?? <אנא ענו לעניין וללא השמצות מיותרות> - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה קניתם את המחשב שלכם ?? <אנא ענו לעניין וללא השמצות מיותרות>

DigMe

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

pc computers (פי-שיא מחשבים) http://pc-4u.com/

החברה של אבא שלי עובדת איתם אז קניתי משם.. החברה זאת נמצאת בת"א והיא מספקת מחשבים למשרד הביטחון ולעוד משרדים וחברות ממשלתיות..

הם גם מוכרים לצרכן הפשוט..

הבעלים מתכתב איתי באי-מילל על כל שאלה שלי והם ממש נחמדים..

מומלץ בחום למרות שאף אחד לא מכיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתערבים ששליש מכם לא קניתם בכלל בחניות שעליהם דיברתם? (אנשים שהמליצו על 3-4 חנויות הכוונה)

ושליש נוסף אני מניח קנה אולי בחנות אחת או שתיים מתוך הכמה שהוא ממליץ...כל השאר סתם משמעות.

בנוסף,איזה מן קטלוג זה?

"X הכי זולים"

"Y הכי אמינים"

"Z הכי פלצנים"

מי בדיוק בדק אמינות?

הלכתם וחיפשתם בכל הארץ מי הכי זול? ובכלל..אני בספק אם מישהו פה מחפש הכי זול - כי כולם יודעים מה ההשלכות של זה.

כנ"ל לגבי "הם הכי מקצועים" בתור מה אתם בכלל אומרים את זה?

חצי ממה שנאמר פה זו שטות גמורה.

אם קניתם בחנות מסוימת ואהבתם,לכו על זה..אבל בלי שטויות והצמדת "תארים" לא רלוונטיים לחנויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע

לדוגמא אמרתי שזיגזג יותר יקרים וזה נכון, אם תרכיב מפרט אצלהם או אם תשווה מחירים של מוצרים בודדים הם ברוב המקרים יהיו יקרים יותר, מנסיון.

ועם KSP, מכל מה שהולך ברשת (בלי קשר גם לנסיון האישי שלי איתם) יודעים שהאחריות שלהם היא "לא מי יודע מה" וגם האדיבות שלהם.

לא צריך לקנות בכל החנויות כדי לדעת להמליץ, יש משתמשים (כמוני) שקנו בחנויות המדוברות מוצרים ואח"כ מדברים על זה בפורומים, וכך שיש הרבה אנשים כאלו נוצרת סטיגמה שלילית או חיובית על החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי אתמול מחשב מי SKYPC

בינתים יתיחסו טוב בטלפון ודברים שהיו חסרים ב"לבנות מחשב" שלהם

ורציתי הוסיפו מהר מאוד

המחשב צריך להיות מוכן במהלך ה10 ימי עסקים הקרובים

ככה שניבדוק אותם בזה

אני קניתי מהם בהמלצת חברי הפורום ומקווה לטוב

גם שלפני זה רציתי כרטיסס 2900פרו ולא היה להם מאיפו ליקנות הם אמרו לי

ולא סיבנו אותי ולקחו סתם הזמנה

אחרי כמה ימים הוסיפו תכרטיס לאתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דורי,

אני לא מבקר דברים מובנים מאיליו כמו KSP ואיבורי וכו'.

אני מדבר על מי לעזעאל יכול לקבוע שחנות sky עדיפה על לודג'יק או נועה ועוד לקטלג ולהיגד שאחת מהם מקצועית יותר מכולן,השניה אמינה יותר..שטויות במיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המחשב בחנות שכונתית (נמצאת בשכונה רחוקה באשדוד, ועוד סניף באשקלון) SUNSPARK שמה.לא אהבתי את היחס אחרי הקניה.חיכיתי חודש שיממשו אחריות על הלוח (אם כי לא ניסו להיתחמק).גם גבו כסף על הבדיקה למרות שהמחשב בתקופת האחריות.

אח"כ קניתי ציוד שונה מכמה חנויות מומלצות כאן.

1. IQPC יחס אישי ואכן חנות משפחתית.ממליץ בחום.(מחשב שלם רק למי שבבעלותו רכב להגיע לאזור התעשיה באשדוד).את המחשב הבא אקנה משם (אם לא אתפתה להרכיב בעצמי משלל החנויות).

2.מלוג'ק(מארז) הגיע תוך יומיים.

3.נעה הגיע תוך 3 ימים לא נזקקתי לאחריות.

4.TMS ספק שהגיע לאחר 5 יום.אהבתי את היחס בטלפון.

5.KSP קניתי שם 2 צורבים וכל מיני שטויות.מאז שראיתי שהם טבעו מישהו שהם דפקו, לא מתקרב ,למרות שהייתי מרוצה מהם.

5.IVORY קניתי HD FLASH ועוד דברים קטנים.שום דבר לא התקלקל כך שמהסניף באשדוד נשארתי מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני את המחשב שלי קניתי בTMS, סך הכל מאוד נחמדים. הזמנתי את המחשב בחלקים והם שכחו להביא לי דיסק קשיח אז התקשרתי והם שלחו הכי מהר שיכלו שליח עם הדיסק... סך הכל מאוד מרוצה... מומלץ..

בין היתר אני קונה חלקים מדי פעם מכל מיני חנויות, והנה כמה חוויות שלי:

KSP: הבעייה היחידה שאני נתקלתי בה היא זמן ההמתנה שם, בשביל חלק מסכן אפשר להמתין שעה ויותר כי יש רק באנדם אחד בסניף וגם הוא בקושי זז...

קניתי שם מארז היה סבבה.. חוץ מזמן ההמתנה, ויש לי אפילו חוויה חיובית איתם... הלכתי לקנות כבל SATA POWER ומשחה AC5... הכבל מפורסם באתר שלהם ב20 שקל שזו גנבה.. אבל כשהגעתי הבנאדם היה ממש נחמד, הביא לי את הכבל בחינם ובגלל שלא היה להם AC5 הוא הביא לי משחה פשוטה גם בחינם.. הופתעתי לטובה...

פעם גם קניתי מהם ספק התקשרתי לבדוק מלאי אז לא רק שלקח להם שנה לבדוק לי בסוף גם ניתקו לי... וזה עיצבן אותי.. סך הכל שירות לא טוב בכלל

איבורי: לא מקצוענים בכלל בקושי מבינים על מה אתה מדבר איתם אבל הבעיה הבאמת גדולה שלהם היא זמן ההמתנה... שוב אותו סיפור כמו KSP יש להם שם באנדם אחד שבוקשי נושם לא זז, המתני המון זמן ואז ביקשתי 3 מוצרים אז הוא הביא לי רק אחד מהם, הוא שכח להכניס את השתיים האחרים בחשבון... וזה עוד המתנה... בקיצור ממש לא התרשמתי, הלכתי רק בגלל שהם זולים וקרובים לי לבית.. כמו כן מעולם לא הזדקקתי לשירות מהם למזלי כנראה

גולדטופ: מגולדטופ הזמנתי 3 פעמים... פעם אחת הייתי צריך למעבד, הזמנתי ואמרו לי שאין במלאי, טוב אז נסיתי לבחור אחרים וכל פעם נאמר לי שאין במלאי בסוף לא קניתי כלום (אני שונא חנויות שאין להם כלום במלאי)

אחר כך הזמנתי כרטיס מסך, הגיע הביתה לאחר כמה ימים, זמן משלוח סביר אבל זה לא היה האחד שהזמנתי, בא שליח לקח אותו והחזירו לי את הכסף, וכמובן מה שרציתי לא היה במלאי. במקרה הזה מצד אחד הם די רשלניים, אין להם שום מוצר במלאי והם שולחים מוצר לא נכון, מצד שני לא הייתה בעייה בהחזרה, בא שליח לקח וזיכו אותי אז היה בסדר...

ופעם שלישית הקטלוג שלהם הטעה אותי, הם פירסמו מארז אבל היה כתוב בקטן שזה רק הדלת צד ולא ראיתי את זה, וכאן שוב לא הייתה לי בעייה לבטל את ההזמנה.

גיבור מחשבים: אותו עניין, אין להם כלוםםם במלאי, רציתי ליסוע לחנות באוטובוס לקנות חלק ולא היה במלאי, וכל חלק אחר שרציתי גם לא היה יותר מזה, הם בקושי מבינים על מה אתה מדבר איתם עד שהם הבינו את הדגם שאני שואל עליו ועד שהם חזרו עם תשובה...

פעם גם קניתי מהם לוח ומעבד והיה בסדר... אבל סך הכל לא התרשמתי לטובה.

נועה מחשבים: אין הרבה מה להרחיב.. קניתי כרטיס מסך וזיכרון, מחירים טובים הגיע בדואר ללא בעיות

G-TECH: דיסק קשיח וצורב, אותו דבר כמו נועה

למיר מחשבים: אותו דבר קניתי למעבד, לא היו שום בעיות

משרדיה: קניתי מהם עכבר ואכן המשלוח מהיר בטירוף! מומלץ....

PC COOL: הזמנתי פאם באס, הגיע בדואר ללא בעיות...

KST: דיסק קשיח חיצוני... הגיע בדואר ללא בעיות...

זה מה שאני זוכר כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מייל שכולל את זה מהחנות

הזמנתך נימצאת בתהליך של ליקוט חלקים חלק מהחלקים נימצאים במלאי וחלק לא ומוזמנים עבורך מהספקים.

בנוסף מי שהזמין הרכבה המחשב יעבור תהליך של הרכבת המחשב ובדיקות קפדניות .

עכשיו אני מאוד מרוצה שאומרים תאמת ולא נותנים לי לחיות בערפל אם ההזמנה

יש חנויות שסוחבים לקוח חודש ואפילו יותר למרות שאין להם מוצר במדף

אני מעדיף כמו עכשיו שחנויות יגידו לי יש או אין והאם ידוע באיזה זמן המוצר צפוי להגיע

ככה הלקוח יכול לתכנן תזמן שלו יותר טוב בלי טלפונים או ביקורים בחנות מיותרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המחשב הישן שלי רכשתי מנעה - הייתה טעות שלי, חנות לא אמינה, ועשו לי המון בעיות עם כ.מסך שהתקלקל לי, חשבתי ללכת עם זה אפילו לתביעות קטנות, אבל בסופו של עניין סידרו לי אותו (הלחמת חלקים) ללא תשלום.

מאייבורי רכשתי 2 מוצרים - כ.מסך שעד עכשיו יש לי אותו ולא עושה שום בעייה.

HD - אחרי שבוע התחיל לתקתק לי- ניגשתי לסניף והחליפו לי על המקום. כמו כן אני יכול להעיד ששני האחים שלי רכשו מחשבים שלמים משם ( אייבורי) ועד עכשיו אין שום תלונות. אז הנה דילמה לכל הסולדים מאייבורי. יש ויש...אין מה לעשות.

את המחשב הנוכחי שלי רכשתי מIQPC- ושירות שקיבלתי משם לא קיבלתי מאף חנות. :xyxthumbs::yelclap:

חלקים - הכל במלאי, ורק שלא היה להם, מנחם - בעל החנות שידרג לי לזכרונות מהירים יותר ללא כל תוספת מחיר. שירות מעולה, מראים לך את החלקים שאתה קונה, וחברה במעבדה די חביבים ונראים מקצועיים. אני אישית מחפש אנשים שמדברים תכלס לעניין ולא מוכרים לי שטויות!

המחשב שלי די חדש, ולעת עתה אין תלונות!.

לסיכום, מהחוויה שלי מחשב רוכשים אך ורק בעיר שבה אתה גר (ראה מקרה שלי עם נעה מחשבים , אני אשדודי), וחנות שהיא לא וירטואלית. ככה שאם חלילה נתקלת בבעיה עם רכיבים, תמיד תוכל לדעת למי לפנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אני רענני ואני לא מכיר אף חנות נורמלית באזור

הדבר היחיד הנורמלי שיש פה זה באג

אבל הם גם יקרים יותר וגם לא מיתעסקים בהרכבת מחשבים

והמחשבים המותגים בארץ גרועים

כמו מחשב אם Q6600 אבל אם 8500 ורק גיגה :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

ככה שלא היתי לי ברירה נורמלית אלה לקנות מחנות די רחוקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מT.M.S (למרות שהחנות ממוקמת בצפון - אני גר במרכז) אני חייב לציין שאני מאד מרוצה מהשירות , חשבתי שהיה לי בעיה בלוח אם , הם באו עד לכאן עוד ביום של ההספקה של המחשב , ניסו לסדר את זה ולא הצליחו , באותו יום הוא כבר ניסה להשיג חלופי אך לא היה במעבדה בת"א אז הוא שלח לי את זה למחרת .מוצקין וזה הגיע לת"א יום אחרי החליפו לי את הלוח אם הראו לי שהכל עובד, אפילו התקשרו אחרי שחזרתי הביתה לשאול אם הכל בסדר , אומנם זה שירות רגיל שמקבלים באירופה אך בישראל כולנו יודעים שזה נדיר ולכן חשבתי לציין זאת , עוד דבר זה שהם שדרגו לי את הזכרון כי מה שהזמנתי אזל להם וזאת ללא תוספת תשלום. בכל מקרה כבר זמן רב לא ניתקלתי בכזה שירות מהלב וכדאי שתדעו זאת.

כמו כן גם זיגזג 2000 הם אחלה רק הבעיה שהם יקרים.

ההודעה צונזרה שכן היא נכתבה לבקשת אנשי TMS אשר הפנו את לקוחותיהם באמצעות דוא"ל להגיב בדיון זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכרטיס מסך קניתי מ SKYPC, השירות היה טוב, הכרטיס הגיע בזמן, המחיר היה בין ההכי זולים שמצאתי. האתר נוח מאוד אבל חסר להם הרבה דברים, לא בדיוק חנות גדולה.

את שאר המחשב קניתי בחנות בשם "אפי מחשבים", הוא בדרך כלל עובד רק עם מפעלים וכאלה אבל אבא שלי עובד במפעל שליד החנות אז קנינו משם, המחיר היה טוב, המחשב היה מוכן בזמן, כל החלקים היו מחברות ידועות והוא גם סידרו את המארז בצורה טובה כך שלא תיהיה בעיה של זרימת אוויר וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...