תחתית הבאר - AMD/NFORCE2 הזול ביותר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחתית הבאר - AMD/NFORCE2 הזול ביותר

DAX

Recommended Posts

למי שזוכר את השרשורים הקודמים שלי, נאלצתי למרבה הצער להקטין בהרבה את התקציב...

מי מכם יכול להגיד לי כל דבר שהוא על השלישיה הבאה:

Athlon XP 1700+ JIUHB0302 - מחירו 412 ש"ח בפנדה. פנדה טורחים להוסיף את השורה הזו מהמעבד. אני מסופק אם זה באמת יהיה הדגם המדויק שאקבל וממילא אני לא יודע לפרש אות-אות את הקוד הזה, אני רק זוכר שקראתי במדריך OC כלשהוא שהדגם הספציפי הזה מתאים במיוחד. (בפנדה כנראה קראו את אותו המדריך...)

Leadtek WinFast K7NCR18G-Pro - בפנדה עולה 733 ש"ח. אחרי חיפושים רבים ונואשים, הגעתי למסקנה שזהו הלוח היחידי שמיובא לארץ עם NForce2 IGP.

Kingston 256MB 333MhZ CL 2.5 - KVR333X64C25/256 - מחירו 286 ש"ח בפנדה, 572 לשני מקלות.

בסה"כ שלושתם ביחד יעלו 1431 ש"ח.

בחנויות פנדה וPCH יש מארז של Compucase, נוח, זול מאוורר, שכולל גם ספק 300W של HEC.

הוא עולה כ 350.

במחשבי הנוכחי כבר מסתובב לו במהירות של 7200 סיבובים בדקה הרדיסק IBM 120GXP, שישלים את המפרט הנ"ל למחשב חזק למדי וכן זול מאוד.

האם הספק כח הזה צריך להספיק, אם אחבר גם צורב , , ועוד הרדיסק?

האם אתם מכירים לוחות אם עם IGP אחרים, הנמכרים באופן סדיר בארץ?

האם כדאי לדעתכם לחכות ל VIA KT400A? מישו יודע מתי הוא צריך להגיע, וכמה יעלה כשיגיע?

האם הלוח הזה מתאים לOC? אני חסר נסיון לחלוטין בOC וגם לא מבין בזה הרבה, אבל אשמח לשמוע התנסויות חיוביות מהלוח הזה, וגם מהזכרון.

אם יש למישו כל דבר שהוא להגיד על המפרט הזה, אשמח לשמוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ? אכן. זהו הלוח היחיד בעל סוג הצ'יפסט הספציפי והמצליח. אתה מודע לכך שיש בלוח כרטיס מסך מובנה, נכון? אם כן, אני אמשיך.

ספק הכח הוא מבית Heroichi והוא יספיק לכל הרכיבים שהזכרת. בקשר לצ'יפסטים- אל תחכה ל-KT400A. הפרשי הביצועים יהיו לא מורגשים, אם כי בין כה וכה לטובת הלוחות מבוססי ה-nForce2. אם מתוכנן OC, בעיקרון ה8RGA+ של יהיה בעל פוטנציאל לבאס גבוה יותר, אבל בכל אופן יהיה קשה להגיע אליו והזכרונות יהוו לצוואר בקבוק. אגב הזכרונות, הייתי ממליץ לעבור לWinbond. הם יותר משתלמים.

נ.ב. - זהו לא ההארדיסק שמסתובב ב7200RPM, אלא הפלטות שבתוכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yot,

מחיר 8RGA+ בארץ עומד על כ170$ ללא מע"מ,

עם מע"מ- סביבות ה960 ש"ח.

ה8RGA+ נמצא כבר בארץ?! אם כן, אז זו הערכה לא נכונה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב הזכרונות, הייתי ממליץ לעבור לWinbond. הם יותר משתלמים.

נ.ב. - זהו לא ההארדיסק שמסתובב ב7200RPM, אלא הפלטות שבתוכו.

למה היית ממליץ לעבור לWINBOND, מעבר לזה שהם זולים יותר (לא בהפרש משמעותי)? בחרתי מראש את כי אני מכיר אותם כבר שנים רבות מאוד בתור *ה*חברה לזיכרון. מבחינתי יציבות ואורח חיים חשובים יותר במחשב מאשר ביצועים, ובכל מקרה, ראיתי מספק נסיונות להמהרה של המקלות האלה שעלו יפה מאוד.

ובקשר להרדיסק - ההערה הזאת היתה ממש ממש מיותרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Winbond היא חברה יוקרתית מאוד שכרגע יש לה את הצ'יפים הכי טובים לאוברקלוק. בקשר לאורך חיים, משתמשים בצ'יפים של ווינבונד ככה שאפשר לבטוח בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yot,

מחיר 8RGA+ בארץ עומד על כ170$ ללא מע"מ,

עם מע"מ- סביבות ה960 ש"ח.

ה8RGA+ נמצא כבר בארץ?! אם כן, אז זו הערכה לא נכונה שלי.

לא, הוא עדיין לא הגיע לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משתמשים בצ'יפים של WINBOND אז למה הם יקרים פי שתיים?

האם הצ'יפים ש WINBOND שמים על המקלות שלהם יהיו טובים באותה מידה?

בכל אופן, כבר שמעתי הרבה המלצות עליהם, אז כנראה שבאמת אקח אותם.

מה לגבי ה 8RGA+ ? איפה ראית אותו נמכר בארץ? אני לא חושב שאקנה אותו ב200 שקל יותר מה LEADTEK, מכיוון שOC לא כלכך מעניין אותי כרגע והפיצ'רים הנוספים שיש עליו גם לא, אבל בכל זאת, בדקתי פחות או יותר בכל מקום שאני מכיר ולא מצאתי שום דבר אחר חוץ מה LEADTEK...

אתה יודע על לוחות אחרים עם IGP שצריכים להגיע לארץ? גם בחו"ל הם לא כלכך נפוצים לפי מה שאני רואה ברשת.

מה לגבי ה ONBOARD של INTEL, ה GRAPHICS? קשה מאוד למצוא ברשת השוואות לדברים האלה, אבל לפחות יש בארץ יותר לוחות עם 845GE. מישו יכול להגיד משו עליו ועל הביצועים שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הNF2 קנה KD7 של אביט ,זול בהרבה ולוח מעולה !

לגבי המעבד - קנה 1700+ במקום שיכבד את האחריות כמו שצריך.

זכרונות - ברור שהקורסייר הרבה יותר טובים , הBH5 שכל כך מתלהבים מהם הם יחסית פשוטים וכן מחירם ככה .

אני לא אומר שהם לא יספיקו לך אבל שתדע שיש סיבה למה הקורסייר וכו יקרים מאד והBH5 זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...