2000 ש"ח LCD 19 המלצה - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2000 ש"ח LCD 19 המלצה

somsomlo

Recommended Posts

אם זה כל כך קריטי לך מהירות התגובה לך על VP930 עם איכות תמונה טובה. אם אתה פרפקציוניסט בעניין של דיוק צבעים וגם מהירות תגובה של TN האיזו הוא הברירה היחידה שלך עם כל העלות שלו. אם אתה מעוניין בשטח עבודה גדול יותר וטקסט חד קטן לא מפוקסל יש לך המסכי 2007 של כש-WFP משתלב טוב עם סרטי פורמט רחב ומשחקים בפורמט רחב ו-FP לעבודה יעילה עם יישומים טקסטואליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי טיפשי לקנות מסך 19' ב2000+ ש"ח , לא רק שלא משתלם אלא גם טיפשי.

ה- 2007WFP , כמו שכבר אמרו לך לא רק שיותר גדול מה-VP930 אלא גם איכותי יותר לכל שימוש.

כמו שציינו לפני הרבה יתרונות לDELL , ואחד מהם ששכחתם להזכיר זה שהוא גם יכול לשמש כ-TV במיחבור ממיר!!

בכל אופן, עד 1600 ש"ח ה- VP930 הוא מעולה,

אבל מעל 2000 ש"ח אין מתחרה ל- 2007WFP .

עכשיו זה כבר ההחלטה (וההיגיון) שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא הגדיר עריכת תמונות ואנימציה מהירה תכופים כאחד השימושים שלו כמו שאני אמרתי קודם, לכן הוא לא זקוק לאיכויות של ה-S1931. ה- 2007 בחירה מצויינת עבור השימושים האחרים שלו ללא ספק בתוספת החיבור האופציונלי שהזכרת והארגונומיה המצויינת שמוכרת לי מה-2407WFP.

דרך אגב, אתה תגיד על גרפיקאי מצוייד בתקציב מתאים, שהוא טיפש אם יבחר לרכוש CG19 בגלל האפשרות לגישה ישירה לטבלאות LUT מובנות במסך דרך כיול חומרתי? אל תגזים. לכל מסך יש התאמה לקהל יעד מוגדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה ממציא את הדברים האלה?

הסמסונג מסתובב לאיזה כיוון שאתה רוצה ודווקא הוא יותר טוב מה VP930 בתחום זה חוץ מההגבהה שהיא יותר קטנה מה גם שהוא אחד המסכים המיוחדים שיש היום.

VP930 > P971

אני מדבר מניסיון, הייתה לי את הסוגייה הזאת לפני חצי שנה שקניתי מסך, ראיתי בתצוגה את ה אני לא הבנתי מה BUZZ ממנו , ה VP930 מסך יותר טוב, הדבר היחיד שיש ל971 זה שהוא יותר יפה. ויש חיסרון גם ביופי הזה, שאחרי שנה בערך הרגל היפה של המסף מתחילה לאבד את הזקיפות שלה וניהיית שפופה ולא ישרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בתצוגה את ה אני לא הבנתי מה BUZZ ממנו

נראה לי שזה די מסביר למה לא הבנת אז מה כל ה buzz ממנו..

אני מקווה שתסלח לי אם אני אעדיף לדבוק בנתונים מהמאמר באתר לגבי היתרונות של ה 971P, במקום להתרשם מתצוגה בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה די מסביר למה לא הבנת אז מה כל ה buzz ממנו..

אני מקווה שתסלח לי אם אני אעדיף לדבוק בנתונים מהמאמר באתר לגבי היתרונות של ה 971P, במקום להתרשם מתצוגה בחנות.

זה יפה שאתה מעדיף נתונים מאשר מה שאתה רואה במו עינך

אם יש לך שתי מסכים עם נתונים דיי זהים , מה עדיף לקרוא מאמר שיסכם לך מה לקנות או שתראה במו עינייך את האיכות ותחליט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה רואה בתצוגה בחנות מטעה כמעט תמיד, ובמיוחד כשמדובר ב 971P. אני איבדתי אמון לחלוטין בתצוגות בחנויות. תסלח לי, אבל זה ממש לא נקרא "לראות במו עיניך".

ולא, אני לא מעדיף נתונים, גם בהם אין לי שום אמון. אני מעדיף סקירה מפורטת ודקדקנית של אנשים כמו ארז, שכוללת אמצעי בדיקה שאין ברשותי, כמו חישוב מידת כיול צבעים מהמפעל ומדידת ניגודיות אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספציפית לגבי ,971P אני אצטט את דבריו של man of orleans, שהייתי עד להם בעצמי כל פעם מחדש:

אם ניקח לדוגמה את ה-971P; מסך מעולה גם לשימושי גרפיקה ובמיוחד משרדיים. ברוב החנויות שבהן הוא מוצג לראווה פשוט משאירים אותו כבוי (ורוב האנשים שלא מכירים את מיקום כפתור ההדלקה הלא שיגרתי שלו לא יטרחו לחקור ולבדוק אותו). אח שלי כבר ראה אותו, ולא יכל להתרשם ממנו בשל העובדה, שהבהירות שלו כוונה לכה נמוכה, שהוא נראה עמום וקודר בהשוואה ל-931C הגרוע שמוקם לצידו. לא ניתן לכוון את הבהירות, אלא רק דרך התוכנה הנלווית לו, ומכיוון שרוב הלקוחות לא יודעים על כך, הם מדלגים למסכים עם פנל TN ולא יודעים כי יש איכויות שונות. זאת דוגמה טובה לתיעדוף מכירות.

בנוסף, קח בחשבון שיש עוד אנשים שבאים, בודקים, משחקים עם ה OSD, ובמקומות רבים כל המסכים מחוברים ביחד עם מפצל לאותו כרטיס מסך מה שגורע מהתצוגה (מלבד המסכים שהמוכרים רוצים שימשכו את העין והם מחוברים לכרטיס מסך משלהם), או שפשוט מחוברים ב VGA ולא ב DVI.

מעבר לכך, אני לא יודע אם בכל המקרים שראיתי זה היה כתוצאה ממשחקי לקוחות עם OSD או שהמוכרים התכוונו לכך, אבל ראיתי יותר מדי מקרים בהם כיוונו מסכים מסויימים וגרועים כך שיבלטו לעומת אחרים מבחינת רוויית צבע ("וואו! אילו צבעים חיים" :kopfpatsch:) או לשים אותם על sRGB ואת כל השאר על 6500K עם בהירות נמוכה ("וואו! איזה קונטראסט" :kopfpatsch: ), והכל כדי ליצור אשלייה.

אני עד היום זוכר את מסכי ה TN הזבליים שקניתי והחזרתי מיד כתוצאה מההטעיות האלה: 1932TQ, 1970HR, 931B.

אז לא תודה, אני כבר לא מסתמך על תצוגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הלכתי לראות את המסך בתצוגה ושיניתי והגדרתי ועשיתי מה שאני רוצה ולומרות הכול העדפת את ה VP930 הוא לדעתי עדיף בכל מקרה.

שלא תחשוב לרגע שבכלל טרחתי להתסכל על מסכי TN לעומתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הלכתי לראות את המסך בתצוגה ושיניתי והגדרתי ועשיתי מה שאני רוצה ולומרות הכול העדפת את ה VP930 הוא לדעתי עדיף בכל מקרה.

שלא תחשוב לרגע שבכלל טרחתי להתסכל על מסכי TN לעומתו

סבבה. מי שלא מכיר את הבדלי הפאנלים (כמו שאני לא הכרתי לפני שנתיים וחצי כשהתצוגות הטעו אותי) ולא מכיר את העובדה של 971P אין OSD נורמאלי, לא יכול להסתמך על תצוגה, לא משנה כמה ישחק עם המסכים.

ובאותם המקרים שתתקל ב 971P שמחובר ב VGA, לא יעזור כמה תשחק בו.

ה VP930 עדיף בהרבה מובנים, אבל ל 971P יש יתרונות עליו לצרכים אחרים. אני גם מעולם לא שמעתי על מקום בו ניתן לראות את ה VP930 בתצוגה יחד עם ה 971P.

אם אני רוצה לבדוק מסך כמו שצריך, אני אתרשם ממנו אך ורק מתוך שימוש בבית. אם אני לא מרוצה, אני מחזיר את המסך. זו הסיבה שלפני שאני קונה מסך אני מחתים את המוכר בכתב שהוא יכבד את הנוהל של החזרת המסך תוך 14 יום וקבלת החזר כספי מלא.

somsomlo, תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...