8 דרכים להרוג את yoav9! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8 דרכים להרוג את yoav9!

OmEr8

מהי הדרך המועדפת?  

148 הצבעות

1. 1. מהי הדרך המועדפת?

• עם ShotGun
    • לעשות לו אוברקלוקינג עד שירתח למוות
    • להרוג את שיר קנר ובכך לגרום לו לשברון לב
    • לעשות לו כוויות מדרגה שלישית עם ה-TI500 הרותח שלו
    • לטנף אותו עד מוות
      0
    • להאכיל אותו שבוע שלם במילקי TOP
    • למרוט אותו למוות
      0
    • להשמיע לו במשך חודש רצוף את הרעשים האיומים שה-ATP3 שלו עושים ובכך לגרום לו למוות כרוני

Recommended Posts

עכשיו, אחרי מה שיואב כתב, שתי תגובות מעליי אני מבין את כל העניין!!!

יואב פשוט מתעניין באוברקלוקינג ומודינג סלסג, ולא אכפת לו מכל השטויות היבשות האלה של חומרה...

לכן זה מה שהוא כותב עליו- Overclocking, Moding, Ti500, חנקן נוזלי, מקפיא פטל (?!), מים, Crystal Orb, קרח יבש ושוב Overclocking.

יואב, בזאת אנ חייב לך את התנצלותי על כל הפעמים שירדתי עלייך על השטויות שכתבת בפורומים, כעת שאני מבין את תפיסת העולם שלך-

בזאת אני מבטיח לך שלא תשמע ממני עוד התלוננות אחת על ת'רד כלשהו שאתה פותח (טוב, אלא אם כן זה ממש ממש אידיוטי, בסגנון של המקפיא פטל ;D).

יואב- סליחה!!!

(ובלי שום קשר, אני אישית בחרתי באפשרות של לעשות ליואב כוויות מדרגה שלישית... :asthanos:)

(ובלי שום קשר 2- YuvYuv- אם לא ראית את מה שכתבתי לך בפיסיפרו- אז אני אכתוב את זה כאן שוב- נהנתי לשחק איתך היום ב-Counter Strike... ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

gkpl עם רוצים לדייק ;)

דייי דייי דיייי אני שונא אמרות SATH!!!!!! יואב שתוק כבר!!!! :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא כזאת משהו מיוחד!

היא נחמדה...

גם לי היה קראש עלייה במשך שנה שלמה בכיתה ז'.

נ.ב

מי שאני עכשיו מכוון עליה היא פי 10 יותר כוסית, וגם לי יש סיכוי איתה בניגוד ליואב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא כזאת משהו מיוחד!

היא נחמדה...

גם לי היה קראש עלייה במשך שנה שלמה בכיתה ז'.

נ.ב

מי שאני עכשיו מכוון עליה היא פי 10 יותר כוסית, וגם לי יש סיכוי איתה בניגוד ליואב...

::)

שרמוטה

והיא לא חצי ברמה של שיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה טמבל?! יש לה גוף פי 10 יותר יפה, תחת אותו הדבר וציצים די קטנים. אבל בסה"כ היא יותר סקסית ומושכת. חוץ מזה, כמו שאמרת, גל היא שרמוטה ושיר היא ילדה טובה... לכל הרוחות, רק בשיעור האחרון דיברנו על מציצות ועשייה ביד כל השיעור!!! למי יש יותר סיכוי? לי עם השרמוטה או לך עם שיר שמאוהבת בכלל בזיו?!

נ.ב

גל רדפה אחרי כל שנה שעברה ורצתה לנשק אותי כדי להרגיש את השפתיים העבות שלי, ועדיי יעידו שהן אכן עבות, והיא גם כל הזמן קוראת לי כוסי.

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...