דחוף: חנות מחשבים טובה ואמינה עם ביקורות טובות באיזור תל אביב. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף: חנות מחשבים טובה ואמינה עם ביקורות טובות באיזור תל אביב.

Xaar

Recommended Posts

זיגזג מאוד יקרנים.

(KSP אני יודע שהם טובים, שכן שלי כבר 3 שנים עם מחשב שלהם והוא מצוין. רק אין להם כמה חלקים שאני צריך)

הם לא יקרנים בכלל, אל תשכח שהמחירים ב-KSP הם למזומן ועם אחריות מופחתת מן הסתם בגלל יבוא מקבילי, בעוד בזיגזג תקבל 3% הנחה למזומן ואחריות נורמאלית של יבואנים רישמיים. אם כי יש רכיבים שלפעמים לא שווה לקנות אצלהם, כמו מסכים.

ההבדל בין השירות הוא שמים וארץ. אמרת שחשוב לך אמינות, ובזה הם מספר 1, איפה KSP ממוקמת בעיניין.. זה כבר נושא אחר שחיפוש בגוגל עונה עליו.

אני אישית לא שמעתי על זיגזג אף תלונה אף פעם, על כל חנות אחרת, שומעים. זה אומר משהו.

אני אתן לך דוגמאות למחיר של רכיבים פופלארים בתנאי מזומן בשתי החנויות נכון לעכשיו:

מעבד E6550 של אינטל - זיגזג הוא 950 ש"ח , KSP הוא 955 ש"ח (עם הנחות קטנות במספר סניפים).

לוח אם ג'יגהבייט P35-DS3L - זיגזג הוא 608 ש"ח עם שלוש שנים אחריות , KSP הוא 630 ש"ח (עם 40 ש"ח הנחה בשני סנפים) אחריות שנה בלבד (אלא אם כן הרכבה שלהם).

זיכרון 800MHZ סטיק 1GB הכי זול - זיגזג סמסונג אוריג'נל 260 ש"ח עם שלוש שנים אחריות, KSP ל-Twinmos תשלם 250 ש"ח ותקבל שנה אחריות.

כרטיס 8800GTS 320MB הכי זול - זיגזג Ledatek יעלה 1685 ש"ח עם שלוש שנים אחריות, KSP הכי זול ה- ב-1680 ש"ח עם שנה אחריות.

כונן קשיח WD 250GB AAKS - זיגזג הוא 361 ש"ח, KSP הוא 360 ש"ח (עם הנחות קטנות בסניפים מסויימים).

צורב פיוניר 212D שחור - זיגזג 184 ש"ח עם שנתיים אחריות, KSP עולה 220 ש"ח עם שנה אחריות (הנחה בסניפים מסויימים).

מארז Compucase שחור - זיגזג ה-6A19 יעלה 218 ש"ח. KSP ה-6A21 יעלה 245 ש"ח (בזיגזג הוא עולה איזה 10 ש"ח יותר, פנימית הם זהים בכל אופן).

מסך L1953TR - זיגזג 1345 ש"ח, KSP הוא 1290 ש"ח, מכיוון שלמסכים האחריות היא יבואן רישמי, אפשר לקנות במקום הכי זול בזאפ בכל מקרה.

עכבר לוג'יטק MX518 - זיגזג עולה 228 ש"ח, KSP עולה 220 ש"ח (לא יודע בקשר לאחריות במקרה זה).

נראה לי שהוכחתי שלרכיבים מסויימים הם זולים באותה רמה, אם לא יותר מ-KSP. שלא לדבר בכלל על השירות והאחריות.

כך שלדעתי המחירים שלהם תחרותיים מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין כמה חלקים שאני צריך בזיגזג..

והמיקום שלהם בעייתי אני חושב למרות שזה בעיה פחות קטנה...

KSP זה רבע שעה עם מהבית שלי.

הבעיה שאין שם חלקים שאני צריך...

לכן אני צריך המלצות על עוד חנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין כמה חלקים שאני צריך בזיגזג..

והמיקום שלהם בעייתי אני חושב למרות שזה בעיה פחות קטנה...

אז תקנה במקום אחר ותביא להם..?

המיקום שלהם מצויין לדעתי, בלי להתחיל להתברבר בתוך העיר ולחפש חניה, דוגרי זה לא רחוק בכלל, רק פחות נגיש למי שאין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק זיגזג אין תחליף לחנות זו בשום מקום בארץ. אחריות, אמינות, טיפול אישי, ומעל לכל מיקצוענות. בקשר למיקום לדעתי הכי נוח אין בעייה של חנייה וקרוב לת"א. במחירים הם לא יקרנים כמו שאומרים וגם אם כן זה באחוזים בודדים. אבל שווה כל אגורה קנייה בראש שקט. אני ממליץ בחום פשוט חווית קנייה. קנית שם פעם אחת ויותר לא תפזול לשום חנות יותר...ואם לא מצאת שם חלקים שאתה רוצה פשוט תזמין דרכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפגש היחיד שלי עם זיגזג היה כשהזמנתי משם כרטיס מסך בכמעט 2000 שקל, יום למחרת התקשרתי לבטל, וביטלו לי את ההזמנה בלי שום בעיה.

מעבר לזה, אני כבר חמש שנים קונה בלוג'יק (שלושה מחשבים ועוד המון ציוד היקפי) ואני מאד מרוצה.

ככה ששתי החנויות מומלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...