תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0 - עמוד 134 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0

Mr Gadget

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תרחיק את הרמקולים, מה הטעם שהם כאלה צמודים? ???

לאן? אני לא אוהב שרמקול אחד תקוע לי בצד ימין בפינה, זה היה הסידור בהתחלה, ואין אופציה אחרת תכלס אם רוצים להפריד בינהם.. ניסיתי לשים אותם בשני הצדדים של המסך הקטן, אבל זה לא נראה טוב .. אבל כן, אי אפשר להתכחש לזה שזה באמת פוגע בסאונד ככה :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תוריד את המעמד הקטן בפינה הימנית, ותשים את המסכים אחד ליד השני, ואת הרמקולים בצדדים?

אם הפרשי הגבהים בין המסכים מתאימים, אפשר לשים את המסך הקטן יותר על המעמד, ואת המסך הגדול יותר בצמוד אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה כל השוס של השולחן, אני אוהב שזה ככה גבוה.

הזזתי בנתיים את הרמקול הימני חזרה לפינה הימנית של השולחן .. נראה פחות טוב אבל נשמע יותר טוב.

PEGASUS האמת שבד"כ יש מלא ניירות ושיט, ברור שפיניתי בשביל התמונות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cleric, ממש אהבתי את הסנהייזר HD555 :xyxthumbs:

יצא לי לשמוע אותם, מול ה-HD280PRO שלי ודווקא הצליל לא הרשים אותי (באופן יחסי כמובן, בכ"ז אותו טווח מחירים~)

מה כן הרשים אותי, הנוחות(!) הם יושבות על הראש כאילו הם נבנו בהתאמה לראש האישי שלך,

פשוט מדהים, גם אחרי האזנה של מספר שעות, נוחות להפליא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

הטלוויזיה לא תלוי כזה גבוהה לפי דעתי, זה עוד יותר נמוך מהקודמת, ודווקא יותר קל להסתכל גבוהה ששוכבים במיטה שנמצאת ממול, לא? (דרך אגב גם המיטה שודרגה למיטה וחצי נוחה במקום המיטת יחיד המגעילה שהייתה לי, אבל יקח לה עוד כמה ימים להגיע אליי)

המקלדת זה המקלדת הכי טובה בעולם חח ואני לא יחליף אותה עד שהיא לא תתפגר (וגם אז אני ינסה לקנות אותה שוב) היא זולה יפה ונוחה ויש לה כפתורים נמוכים כמו של נייד

העכבר באמת צריך להחליף :P אבל זה נראה לי קצת בזבוז לקנות עכבר ב200 שקל :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...