עוברים ל HOT - בחירת מודם - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוברים ל HOT - בחירת מודם

-LosNir-

Recommended Posts

א.ללקוחות חדשים מתייחסים קצת יותר ברצינות ונותנים להם מה שרוצים.

ב.תמיד אפשר לאיים בביטול ההתקנה - ותאמין לי שהנציג מכירות יבוא עד אלייך הבייתה כדי להביא לך את המודם במו ידיו אם בזה תלויה העסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טרייאון עושה בעיות עם נתבים מניסיון אישי נקודה!.

היה לי מודם טריאון בחבילה של 5MB קניתי נתב של LEVEL ONE חיברתי אותו והמודם פשוט היה מאט את האינטרנט ופס רוחב לא היה עולה על הורדה של 500KB-450KB

מניסיון עשיתי כל מה שאפשר כדי לפתור את הבעיה אם זה לכבות את כל האופצויות של הראוטר לא עזר איזה שיטת חיוג כלום פשוט.

בסוף קראתי כמה דיונים שהמודם ידוע כבעייתי לנתבים התקשרתי ל HOT אמרתי להם שיחליפו לי הייתי צריך לעשות כמה שיחות עד שהסכימו.

ביקשתי מהטכנאי לפני שהוא בא , הביא לי SB4200 והמודם פשוט תותח לדעתי אין שום מגרעה.

עובד מצוין עם הראוטר לא מוריד את מהירות החיבור וכלום.

כמו כן יש הרבה פידבקים מצויינים על טומפסון כנראה שנכונים, כמו הפידבקים הגרועים על טרייון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זה אחד מיני רבים.

החילפו לי את הטריון לטריון חדש זה לא משהו ספציפי שהיה לאחד אלא כל הטריון סבלו מזה.

ואני לא היחיד שהיו לו בעיות איתו עם נתבים. אפילו המוקדונים הודו בזה אחרי כמה שיחות וטרטורים הטכנאי אפילו לא טרח

לבדוק אמר שאין טעם ושהבעיה ידועה.

יכול להיות שעם ראוטרים אחרים הוא יעבוד יכול להיות אני לא פוסל את זה אבל אני לא הייתי לוקח סיכון ולוקח אותו ובסוף נתקע

עם בעיות עם הראוטר ואחרי זה להטרטר ממוקדונית ולאחרת שמנסים לשכנע אותך שזה ולמרות שזה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...