דיון מרוכז - מבצעים על ציוד אודיו - בואו נעזור אחד לשני לחסוך! - עמוד 10 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז - מבצעים על ציוד אודיו - בואו נעזור אחד לשני לחסוך!

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"ללא חלקים זזים שומר על אורך חיים מקסימלי" :lol:

שתף אותנו ..... :s05: ....... מה ואיך משיגים תחומר הזה :silly:

עכשיו לעיניננו,מדובר פשוט במציאה שנכון לימים אילו נימכר במחיר כפול ויותר בחנויות אחרות=פשוט חיסול מלאי למוצר שיצורו הופסק למיטב הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו לא סטרימר אלא נגן מדיה(כיוון שאין לו חיבור לאינטרנט) שיודע שתומך כמעט בכל הפורמטים כולל BD .שנימכר בעבר בסביבות ה500-600 ש"ח.

הבעיתיות היחידה היא שאין תמיכה בעיברית....אבל עדין אפשר לראות איתו תרגום בעיברית אבל לא בפורמט המקובל SRT.

במחיר הזה אני לא היתלבטתי הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כבר אצלך?

יש לי שתי שאלות לגביו (אם זה מספים - נמשיך במקום אחר):

1. יש אפשרות חיפוש נוחה? יש לי עשרות-אלפי קבצי מדיה... במחשב פשוט מתקינים EVERITHING והכל זמין תוך שניה וחצי...

מה עושים עם ה-ED TV HD במקרה כזה? יש לזה פוטנציאל תסכול אדיר...

2. יש אפשרות להעתיק קבצים בין שני כוננים שמחוברים ב- (הכוונה להעביר מ-DOK ל-HDD שמחובר ל- השני)?

זה נוח/מעשי או רק על הנייר?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא - וגם לא רשת קווית. רק שני חיבורי USB

מתוך המדריך למשתמש:

1. ניתן לעשות חיפוש דרך on-screen-keyboard באמצעות השלט, אחרי אינדוקס של הקבצים.

כולם פה יודעים כמה מתסכל זה לנסות לרשום שם של סרט באמצעות OSK ואין לי מושג עד כמה הוא מהיר (אם כי החיפוש באינדקס ולא בדיסק).

חוץ מזה - החיפוש רק באנגלית למיטב הבנתי.

2. ניתן להעתיק קבצים ותיקיות אבל זה קצת מייגע:

- מנווטים לתיקיה/קובץ,ומסמנים COPY

- מנווטים חזרה לתיקיית היעד ומסמנים משהו כמו PASTE

היתרון הוא למשל אם משאירים את ה-WDTVHD מחובר עם דיסק 3.5 גדול וכל פעם מחברים אליו DOK (למשל, כשבאים לסבא וסבתא עם חדשות או לחברים עם סרט/סדרה) ומעתיקים מה-DOK לדיסק הקשיח ללא צורך בניתוק ומעורבות של מחשב כלשהו. חביב.

שוב - אין לי מושג כמה זה מהיר (העתקה, תפריטים וניווט בתיקיות) ואינטואיטיבי אבל זה פיצ'ר חביב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

http://www.coupona.co.il/default.aspx?CampaignId=224&sId=14

זה במסגרת המכירות הקבוצותיות שבאופנה עכשיו(בסגנון גרופון), המכירה נסגרת מחר בלילה. אתם מכירים את החברה\הרמקולים? המחיר ברצפה (250 כולל משלוח) יחסית למה שמופיע בזאפ ובמקומות אחרים(באיזור ה1000). זה שווה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...