דיון מרוכז - מבצעים על ציוד אודיו - בואו נעזור אחד לשני לחסוך! - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז - מבצעים על ציוד אודיו - בואו נעזור אחד לשני לחסוך!

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו ברגע זה קיבלתי סמס 29/12/2010 מבאג הטבה ללקוחות ויכול להיות שיש גם לחברות אחרות 1+1 על מבחר מוצרים אולי כדאי למי שרוצה לקנות זוג מוצרים ולחסוך עלות של מוצר שלם :D מקווה שזה עוזר למישהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברגע זה קיבלתי סמס 29/12/2010 מבאג הטבה ללקוחות ויכול להיות שיש גם לחברות אחרות 1+1 על מבחר מוצרים אולי כדאי למי שרוצה לקנות זוג מוצרים ולחסוך עלות של מוצר שלם :D מקווה שזה עוזר למישהו

אבל זה באסה צריך ללכת אליהם כדי לדעת על איזה פריטים המבצע

יש לך מושג?

אני לא יסע לשם סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת מסרון לסלולר? אילו יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מוזר, היבואן שיושב 2 מטר ליד(בנדא - EDIGITAL) מוכר את הרמקולים בסביבות 1700 ש"ח.

אולי זו אחריות פרללית?

ממה שראיתי מדובר במבצע למנויים עסקיים, בסגנון הBLACK FRIDAY 1+1 על אותם מחלקות פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כבר קנה וקיבל ?

אני סקרן לאללה מה הקטע שלהם.

בחנות טוענים שזה חדש לגמרי מהיצרן, ויש לזה שנתיים אחריות.

אחרי שנים של מחירים נוראים למוצר הזה בארץ האם יכול להיות שהמשיח הגיע ?

להזמין או לא להזמין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי.

אני שואל אם יש כאן קאטצ', או שבאמת זה חדש מקורי בלי שום עניינים.

אחרי שנים שחדש נמכר בארץ ב2400 שקל (לאחרונה הוא ירד ל1700-1800), ובהתחשב שהמחיר בארה"ב הוא זהה למחיר שTMS מוכרים אותו, השאלה מתבקשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום תרגיל במוצר זה - אחריות ע"י בנדא.

היום נמכרו 7 יחידות כאלה מקווה שאחד האנשים שרכש את הרמקולים יקבל אותם מחר במשלוח ואספק לכם שאין שום "עוקץ" במחיר.

תודה רבה והמשך שבוע נפלא לכולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...