דיון מרוכז - מבצעים על ציוד אודיו - בואו נעזור אחד לשני לחסוך! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז - מבצעים על ציוד אודיו - בואו נעזור אחד לשני לחסוך!

anatoli

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבר שעובד כמוכר מחשבים באופיס דיפו עידכן שזה נכון, יש 40% הנחה על כל מוצרי LOGITECH ל4 ימים. שווה לקנות Z-5500 ואת הZ-10 בכלום כסף ! נראה לי נגמר עוד יומיים, תתקשרו לפני הקנייה:

http://officedepot.co.il/specialLinks.do;jsessionid=0000rEsSsZ8XaPbB8LU17rE4Pyh:12bbi68k5?ID=101

לינק למחירים רגילים שלהם:

http://officedepot.co.il/catalog/vkgCatalog.do;jsessionid=0000rEsSsZ8XaPbB8LU17rE4Pyh:12bbi68k5?sgID=7&N=2+600&pr=*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

אין לי שום להציע, רק כמה טענות...

למה זה רק אודיו ולא גם? אני רוצה לקנות בהנחה!! :screwy:

וכן, צריך לעדכן את הת'רד מדי פעם- למחוק את מה שישן כי אני רואה פה כבר כמה חודשים טובים את אותם המבצעים..

יהיה נחמד גם להציע מחירים זולים ומבצעים בדיוטי פרי וגם השוואות... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

לא ברור לי למה האשכול לא מעודכן/נפתח אחד חדש.

יש כאן שכנראה הופכים ללא רלוונטים, אני בטוח שנושא חדש יעניין יותר את החבר'ה וקרוב לוודאי שיפורסמו כאן חדשים שעלו/עולים לאוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

מישהו שמע אולי על מבצעי טלוויזיות?!

משהו כמו קונים אחת והשניה בחצי מחיר, או משהו כזה

אני וחבר רוצים כול אחד לקנות לעצמו משהו באזור ה 32 אינצ'

אפשרי גם אחת 37 אחת 32

תודה על כול עזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על דבר כזה, אך כן מבצע שיש כרגע.

לכל החברה שחדשים בנושא של האוזניות ורוצים מגבר בסיסי במחיר טוב, ישנו כרגע ב- אדם שמוכר כמות דיי גדולה (יש לו עוד משהו כמו 50) מגברים מדגם Creek OBH11 ב-89.90$ ומשלוח לישראל 20$.

אני הזמנתי לעצמי אחד אתמול, ולשמחתי גם נמסר לי ממנו שנשלחה אליי גרסא עם הספק כח המוצלח יותר (400ma, חלק מהמכשירים מגיעים עם הספק הרגיל שהוא כחצי מזה).

סך הכל מדובר על מגבר בסיסי לחלוטין, אך כמתחשבים בזה שהוא עלה פי 2 ומעלה ולפני כשבוע, זו בהחלט הזדמנות. אני אמור לקבל את שלי עוד כשבועיים (אם המכס הישראלי לא יעצור את זה יותר מדיי זמן) ואני אעדכן כמובן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...