עזרה בבחירת אוזניות ב 150-200+ - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת אוזניות ב 150-200+

Godmoney

Recommended Posts

מי לעזאזל ממליץ על ה"תירוץ העלוב לאזניות שעדיף כבר לתקוע גרביונים לאוזן ולחשוב ששומעים מוזיקה" של JVC?!?!

משתווה לסנייזר 300?!?!?!?

או יותר גרוע... משתווה לשור E2C?!?!?!??!?!

חברה... בלי לבלבל את השכל יותר מדיי...

תבדקו את האזניות לפני שאתם סתם שולחים אחרים לאבדון... אם אין לך חוש שמיעה זה לא אומר שלאחרים אין.

ההוא שרוצה אזניות ב 200 שקל, לך על הסנייזר 300

גם שי וגם אנטולי יגידו לכם את אותו דבר.

ההוא שרוצה אזניות לא אין איר?? ה 518 הכי טובות בתחום תקציב הזה.

אני כבר הבטחתי שאני מוכר את שלי למישהו אבל אחרת הייתי מוכר לך את שלי במצב מצוין.. מצטער...

מצטער שרק עכשיו אני מגיב, אני פשוט לא נכנס לדיונים על ב-150 שקל. אבל שי אמר לי שמישהו אמר משהו בשמי. אז בבקשה לא להכניס לי מילים לפה. לדעתי ה-CX300 הן זוועה והן לא מבין איך החתיכת חרא הזאת הפכה לאוזנייה כל כך פופולרית. ב-200 שקל אני בכלל הולך על 2 זוגות של KSC75 עם משלוח לישראל. אחד החוצה, השני למודינג.

ד"א, למקרה שחשבתם אחרת, לא עברתי את הדיון כולו, לא ממש מעניין אותי איזה אוזנייה הכי טובה ב-150 שקל :P

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי, הדילמה ממשיכה לגדול :P

אתמול הלכתי לבאג בשביל לראות את ה 26p. לא היה להם אותו בתצוגה אלא רק את ה 24 - שזו אותה אוזניוה רק פתוחה.

אחרי שהייתי שם דיי ירדתי מהאוזניה - היא נראית אחד הדברים היותר לא נוחים/קשים לתפעול...

איך שהיא מתקפלת בשביל להפתח על הראש, ואז להתקפל חזרה בשביל להכנס לנרתיק...

כל העסק מרגיש מאד "פלסטיק" ומאד "שביר"... מאד לא נוח... אני חושב שזה משהו שגרם לי לרדת מהאוזניות האלו...

על איזה עוד אתם ממליצים? השם של Koss נזרק קודם? משהו מיוחד?

מה דעתכם על ה- HD212?

אגב, למי שלא שם לב, טווח המחירים עלה עכשיו ל-200 כמחיר מינימום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאתיים זה עדיין מעט מדי לאוזניה.הפורטה לדעתי עולים יותר.בחול ניתן להשיג אותם בזול.זוהיא אוזניה מצוינת אך מכוערת להפליא.

200 כמחיר מינימום. אפשר לומר שההשקעה שאני מוכן לעשות זה 200-400 ש"ח. יש אפשרות לשנות את הטופיק :)?

הבעיה שלי עם הפורטה זה שהן פתוחות... הייתי רוצה סגורות...

KOSS KSC75, עם משלוח לישראל ייצא לך 100שקל. לדעתי אחלה . בינינו, לא הייתי מתברס במיוחד אם היה לי כאלה ולא את ה-PX100 (או ליתר דיון אח שלי לא היה מתבאס יותר מדיי :)).

Anatoli.

אני רוצה סגורות וקשתיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

בהחלט בתקציב של 400 שקל...

אם אתה עדיין בתקציב הנמוך אז עדיין ה K26

ה K24 ממש לא קרוב ל K26 מבחינת ... הם שונות לחלוטין.

אם יש לך את העוד קצת הזה בשביל לעלות... 518 אחלה יחסית לתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף על זה שהתאכזבתי הם כנראה האזניות הכי טובות יחסית לתקציב שלהן...

<בשניה שיהיה לי רגע פנוי אני יעשה את המוד שלהן ואז נדע בדיוק מה הן שוות>

ה 518 מתקפלות בצורה מעצבנת?? זה אזניות די ג'יי...

אל תכנס לכאלה דברים שוליים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה עם הקיפול?! אל תקפל וזהו.

אתה מחפש המלצה לאוזניות טובות בתקציב שלך קיבלת. אם אתה מחפש משהו שיהיה יפה, תבחר לפי וזהו. זה לא שאמרנו לך צא החוצה עם K1000 או איזה K701, כולה K81DJ.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע?! אני מכיר כמה וכמה אנשים עם ה-81, ואני בעצמי השתמשתי בהן קצת (ואפילו שידרגתי 2 זוגות כאלה) לא שמעתי ולא נתקלתי בשום בעיה של שבר כלשהו.

גם נתקלתי בלא מעט אנשים עם ה-26 שהיו מרוצים עד הגג גם אחרי כמה חודשים איתן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לצורך הבהרה ה81 לא מתקפלות כמו 26 ,והם מאוד לא שבירות.

תראה כאשר אתה מציב תנאים שהם 400 שקל ,לא iem ,,קל להנעה,נשמע טוב,סגור-זה מה יש ולא יעזור כמה תחפש.

האוזניות האחרות שעוד אכשהו מתאימים זה ה- es7 של טכניקה והhd25-2 של סינהזר ,אבל זה מחו"ל ומחוץ לתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KOSS KSC75, עם משלוח לישראל ייצא לך 100שקל. לדעתי אחלה . בינינו, לא הייתי מתבאס במיוחד אם היה לי כאלה ולא את ה-PX100 (או ליתר דיון אח שלי לא היה מתבאס יותר מדיי :))

83 שקלים. אני יודע, כי הזמנתי כאלה היום בבוקר (לא יכולתי לעמוד בפיתוי...).

אגב, אני אמור לקבל גם PX100 שנקנו שלשום ב-B&H בניו-יורק, במחיר של $40 (כ-160 ש"ח). ולחשוב שכמעט קניתי כאלה באדר ב-330 ש"ח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...