עזרה בבחירת אוזניות ב 150-200+ - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת אוזניות ב 150-200+

Godmoney

Recommended Posts

אין ספק שהמחיר של האוזניות הללו הוא יוצא מין הכלל לעומת מה שהוא היה,אין ויכוח על זה.

השאלה היא ללא קשר למחיר האם זה המוצר שאתם מחפשים ,לאור חלופות קיימות ,בזה אני לא בטוח בכלל ,אבל אני משוכנע שיהיה לנו

הרבה מידע על זה בקרוב ,כי הרבה אנשים יקנו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שכבר אמרתי, קניתי את הנגן בשביל אחי, ויצא לי לבדוק קצת את האוזניות.

בתור חובב הצליל הבהיר, ממש לא התלהבתי מהן.

אני מעדיף את הסאונד של המרשמלו שלי על אלה, ולכן החלטתי להשאיר אותם לאחי.

בכל מקרה, הנגן די נחמד, ואני בטוח שעבור כל מי שלא התנסה עם איכותיות יותר מאלה שמגיעות עם שאר הנגנים מדובר בקפיצת מדרגה רצינית.

בסך הכל אני יכול להכתיר את העסקה כמשתלמת רק עבור מי שבאמת צריך נגן כזה. האוזניות לבד לא שוות כל-כך את המחיר, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר בי וממליץ.

ילד, שמעת פעם את האוזניות האלה? אתה יכול להביא רשמים ממקור נורמלי? אם לא אז אין טעם "להמליץ" על ג'נריות-בעליל שאפ'חד לא שמע אותם.

והOP, קיבלת כבר דיעה משי, די ממצה ת'עניין:

אם אתה לא צריך סגורות ואתה לא מתנייד עם האוזניות -sr- 60 ללא ספק, הכי נוחות מבין השלוש-מצוינות לרוק (גם כבד).

אם אתה מתנייד עם האוזניות קח את ה518 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתלהב מה- shure ,וזה שהמחיר שלהם היה מופקע לחלוטין ב530 שקל לא אומר שהם היו שווים את זה.

הביקורת עליהם בדרך כלל זה שהם לא נוחות ולא נשמעות משהו,ושהמיילר x3 שעולות 53 דולר כולל משלוח ביןלאומי טובות מהם בהרבה.

דרך אגב השור הללו היו עולים 60 דולר בארצות הברית והבנאדל היה הרבה יותר עשיר מאשר בקניה עם הנגן,אבל ישראלי לא יכול לוותר על ,אז תקנו בהמונכם :bash:

לא רק שהמחיר מופקע, גם האוזניות לא נוחות והאיכות לא שווה 530 שקלים. בנוסף, האוזניות התפרקו אחרי עשרה חודשים.

לפותח דיון: שמע, מניסיון של שלוש שנים, אין טעם להשקיע יותר מ-100 שקלים באוזניות ניידות ממספר סיבות:

א. האוזניות יתפרקו. לא משנה אם תקנה ניידות ב-1500 או ב-200, אחרי שנה האוזניות נזרקות לפח. שוב, מניסיון.

ב. בשביל קידוד בנגן אין טעם להשקיע באוזניות יקרות.

ג'נרי או לא אל תשקיע יותר מ-100 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי גם בסגנון השימוש.גם מגיע בביטריט שונה.ב320 KB\S טובות לא יזיקו (אגב גם לא בביטריט נמוך יותר אולי פרט ל120).בתקציב מוגבל אני ממליץ על EP 635.אגב יש לי את ה518 של AKG ואני ממש לא ממליץ עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש צרכים דומים לשלך, רק שאני לא סובל רצועת צוואר,

פתחתי כבר נושא דומה לשלך, והגעתי למסקה שאלו האוזניות הכי טובות בתקציב של 150 ש"ח +-

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=287495.0

הגעתי למסקנה שהאוזניות של ה5 כוכבים הכי טובות כאן, כבר הזמנתי אותם, אני אמור לקבל אותם :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער שאני מתפרץ לאשכול אבל חבל לפתוח אחד חדש

אני מחפש באותו תקציב (100-200, עדיף קרוב ל100) ואני שומע בעיקר מטאל

הקטע שאני רוצה רק In Ear

ואם אפשר כבל לא קצר ונורמלי, ואם זה משנה אני רוצה שהוא יהיה לי מתחת לחולצה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית להם את המוד??

לא יודע לאיזה מוד בדיוק אתה מתכוון אבל אני רק הוצאתי מהם את הכריות.הבעיות שלי איתם מתחילות מזה שאחרי 10 דקות בא לי להעיף אותם מהראש בגלל הלחץ.ניסיתי לשים אותם על מארז המחשב לשבוע שיתרחבו אך זה לא עזר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...