ממר''מ\ עוד יחידות טובות במחשבים בצבא - שאלה - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממר''מ\ עוד יחידות טובות במחשבים בצבא - שאלה

AloN(-)KiLLeR

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פרויקט גאמא של חיל המודיעין כולל 3 מסלולים שונים. חלקם אכן דורשים ידע מוקדם ברמות שונות, וחלקם דווקא לא.

חוץ מזה, לא הזכירו במשך כל הדיון את פרויקט שחקים של חיל המודיעין. הפרויקט כולל 5 מסלולים שונים - מודיעיניים וטכנולוגיים. גם פה, חלק מהטכנולוגיים דורשים ידע מוקדם וחלק לא. ובסופו של דבר, בוגרי המסלולים הטכנולוגיים יכולים להגיע לאותם תפקידים בדיוק כמו בוגרי פרויקט גאמא.

לשני הפרויקטים הנ"ל יש עדיפות על תפקידים קרביים, ככה שאם אנשים נמצאו מתאימים במיונים, פרופיל 97 לא יפריע להם. זאת בניגוד לקורס ממר"ם, שלו אין עדיפות על תפקידים קרביים, ולכן רק בעלי פרופיל עורפי יכולים להתקבל אליו.

בקשר ללמידה של נושאים לקראת המיונים - אני לא חושב שיש טעם לעשות את זה. אתה לא תצליח להגיע בזמן הזה לרמת ידע מספקת למסלולים שדורשים ידע, ואתה לא צריך את הידע שכן תצבור בשביל מסלולים שלא דורשים ידע.

שורה תחתונה: פשוט תגיע לכל המבחנים והמיונים בגישה חיובית, ותעשה את המקסימום שלך. אל תפסול את עצמך סתם כי אתה חושב או אמרו לך שאתה לא מתאים. תן לגופים הממיינים להחליט את זה בשבילך. תאמין לי הם יודעים יותר טוב.

אגב, נראה לי שהדיון הזה מתאים יותר לפורום כללי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, בשביל להתקבל לקורס תכנות רגיל של בסמ"ח, לא צריך שום ידע קודם במחשבים, בוחנים רק אלגוריתמיקה.

בשביל להתקבל לקורס המקוצר של עתודאי טכ"מ צריך לעשות יג' בהנדסת תוכנה, במהלך השנה יש מבחן על החומר שלומדים ביג' ואם עוברים אז מתקבלים לקורס מקוצר של 3 חודשים.

קורס תכנות הרגיל של בסמ"ח פתוח לבעלי פרופיל עורפי בלבד או בן יחיד/משפחה שכולה.

קורס תכנות לעתודאי טכ"מ פתוח לכל הלומדים ביג' תוכנה בלי קשר לפרופיל

מה זה?^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...