אבא - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבא

אמיר יצחקי

Recommended Posts

ההורים שלי לקחו את הקטע של "לא זורקים לחם" יותר מידי ברצינות, הבעיה היא שאבא שלי מקבל כל בוקר בעבודה בארוחת הבוקר לחמניות ובגלל שהוא לא אוכל את זה הוא מביא הבייתה . יש לנו שתי מקררים שבשניהם המקפיאים דחוסים בלחמניות ! כל פעם שאני פותח אחד מהם נופלת עלי איזה לחמניה קפואה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

חחחחחחחח

אני לא יודע אם זה נחשב אבל אמא שלי אוספת קופסאות מפלסטיק וצנצנות זכוכית... :o

קופסאות גלידה, צנצנות ריבה, קופסאות פלסטיק כאלו שקונים עם מכסים כאלה "יעני" שומר על טריות...

חצי ארון במטבח מלא בהם!!!!!!!!!

זה הרגל כלכך רוסי. אצל סבתא שלי הכל מלא בקופסאות של הכל מהכל.

אתה פותח את המקרר - ואתה מגלה קציצות בתוך אריזת חיסכון של חומוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורים שלי לקחו את הקטע של "לא זורקים לחם" יותר מידי ברצינות, הבעיה היא שאבא שלי מקבל כל בוקר בעבודה בארוחת הבוקר לחמניות ובגלל שהוא לא אוכל את זה הוא מביא הבייתה . יש לנו שתי מקררים שבשניהם המקפיאים דחוסים בלחמניות ! כל פעם שאני פותח אחד מהם נופלת עלי איזה לחמניה קפואה...

תפיתח דוכן טוסטים ותימכור אף אחד לא ישים לב לכמה ישן הלחם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלינו זה פחות לאסוף מהזבל, אלא יותר לשמור

זבל שכבר לא שמיש ולנסות לתקן אותו

או אפילו להפוך אותו למשהו אחר(נניח מערכת סטריאו שהפכה לעציץ, טלביזיה ישנה שהפכה לעציץ וכיו"ב).

נ.ב-

לפותח הת'רד, תשנה את הכותרת שלך, כבר חשבתי שנפלת

קורבן להתעללות במשפחה... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שלי!!! היא שמה בזה שאריות ותוקעת במקרר וכבר אי אפשר לראות את המקרר מרוב כל מיני קופסאות גלידה/קוטג'/חומוס שהיא ממחזרת.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

איזה קטעים

ככה אני גם עושה בשאריות אוכל שלי ובצנצנות של הממרחים....בדיוק אותו דבר..למען איכות הסביבה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הפוסטים הבאמת השרוטים שיש...

סבא שלי ז"ל אסף ככה כל כך המון שטויות שזה מצחיק, אבל היה אפשר להבין אותו...

כשאתה פנסיונר בן 70+ ואין ממש מה לעשות בשונה שבא כולם בערך כמוך... :silly:

היה לו איזה 15 מקלטי רדיו עם קסטות, מברגים, ברגים, רהיטים מתפרקים ודי מאולתרים, ואם אמשיך לפרט, תיהיה לי תגובה באורך 20K תווים...

וגם אבא שלי נוטה לשמרנות בקטע הזה, אבל בצורה פחותה(רק 40% מהמחסן אפשר היה לזרוק לפח, לא 80% מהתכולה כמו סבי הז"ל :'()

וכנראה זה דבר שעובר בירושה כי גם אצלי יש עדיין חלקים שאין לי מושג מה אעשה איתם ובסוף ידוע לי שאזרוק אותם(השאלה מתי????)

והחדר שלי נראה כמו מחסן גרוטאות אלקטרוניות, שזה בלתי אפשרי ללכת יחף אצלי בחדר מבלי לקבל ברזלים בתוך רגליים

מפעם האחרונה לקח לי איזה 10 שקיות זבל מתכתי+קופסת קרטון(למעברי דירה, הגדולות המרובעות האלה) של זבל שהושלכה מהחדר בטירוף של ה"לזרוק הכל!!!" שחטפתי :bash::smile1:

לגבי הצנצנות והקופסאות, הטריק הפשוט ביותר שלמדתי בעזרתו להתגבר על בעיית ה100000 הקופסאות/צנצנות "לעת הצורך" של אימא/סבתא:

פשוט יום אחד, מסדרים לבד תמטבח, ואת המקרר, ומרוב הסדר, היא בדרך כלל לא שמה לב לאן הן נעלמו

אם יש שאלות(=חקירות) לגבי הקופסאות, התירוצים של "לזה לא היה מכסה, זה שבור, בזה היה ג'וק מת" תמיד עושים עבודה נפלא ;D

טוב, החום הזה באמת קצת :s07: עם התגובה הזאת...

שנה טובה לכולם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה דיי שיגעון

אני אומר אם אפשר להשתמש במשהו אז למה לזרוק ?? כי זה לא אופנתי ולא עונה לדרישות צו האופנה FUCK THEM

מצידי שזה יהיה כלים ישנים של סבתא נוחים ולא עם צבעים עכשיו מזעזעים.אני אוהב לאסוף צנצנות של אריסה של תבליני יוחאי כי הן מעוצבות כמו כד חלב של פעם...

ולשים בהן תבלינים.....יש לי שיגעון למה שישן ונוסתלגי אז אולי אני לא פונקציה :P

ולי יש אמא כזו...רוצה לפתוח מועדון חברים

שאנו פולנים מוכים....אמא\סבתא\חברה...תאמין לי אני מכיר את זה מקרוב (אמא\סבתא)

כל דבר שקשור לפולנים זה נכון...אבל זה כבר נושא אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שלי!!! היא שמה בזה שאריות ותוקעת במקרר וכבר אי אפשר לראות את המקרר מרוב כל מיני קופסאות גלידה/קוטג'/חומוס שהיא ממחזרת.

זה תופעה רוסית, שהייתי קטן תמיד הייתי פותח את קופסת הגלידה עם חיוך מרוח לי על הפנים ומגלה חתיכת סטייק בפנים.

זה היה עצוב :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תופעה רוסית, שהייתי קטן תמיד הייתי פותח את קופסת הגלידה עם חיוך מרוח לי על הפנים ומגלה חתיכת סטייק בפנים.

:lol: :lol: :lol: :lol: :funnypost:

גם אבא שלי ככה.. זה מחרפן, נראה לי שאיזה 80% מהמחסן שלנו אפשר לזרוק... ואני לא צוחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי חולה בקטנה הוא מביא כמה דברים טובים פעם אחת שהוא עבד נפלה על ידו מקדחה והוא לקח אותה היא עוד עובדת או חלקים לאוטו של אמא שלי הוא הולך לימרש מכוניות עם מברג ומביא תחלקים שצריך אבל הוא מביא לי גם מחשבים ישנים שאפשר עוד לנצל אותם בקטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: ;D ;D ;D ;D ;D ;D

דיי זה יותר מדי אתה כבר משעשע......חחחחחחחחחחחחחחח

אני לא מפסיק לצחוק..אתה רציני????...קופסת גלידה ובתוכה סטייק???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...