גיליתי על הכרית שלי טרנטולה... הצילו.. מישהו שמבין בעכבישים חח - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיליתי על הכרית שלי טרנטולה... הצילו.. מישהו שמבין בעכבישים חח

FresH-MeaT

Recommended Posts

טוב... אחרי מלחמה ארוכה של הטרנטולה בK300 שלי... אני ניצחתי...

אבל הכרית והסדינים לא שרדו... ואני ניפגע חרדה

אני צילמתי את הטרנטולה אחרי שריססתי חצי בקבוק עליה בחוץ על המידרכה..

ורציתי שמישהו יגיד לי עם זה זכר או נקבה.. ואם זה ארסי או לא..

או זה נקבה.. יש מצב לבייצים ולכל מיני שטויות כאלה..

ואם זה ארסי.. אז אנחנו לא ניקח סיכון ונעשה ריסוס לבית..

אז זה די דחוף כי אמא שלי קצת בלחץ..

והנה תמונה שלו

http://img61.imageshack.us/img61/3680/img0033yo9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זאת אלמנה שחורה אם אני לא טועה... ונראה לי שזאת בת... אבל אל תתפוס אותי במילה... תהרוג אותה ותזרוק את כל מה שהיא נגעה בו... חוץ ממשהו חשוב...

סביר להניח שזה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אלמנה שחורה אם אני לא טועה... ונראה לי שזאת בת... אבל אל תתפוס אותי במילה... תהרוג אותה ותזרוק את כל מה שהיא נגעה בו... חוץ ממשהו חשוב...

סביר להניח שזה כלום...

:lol:

אלמנה שחורה זו עכבישה יחסית קטנה, שלרוב תכנס למקומות קטנים וחשוכים, עם "תחת" גדול [האחורה שלה, תקרא לזה איך שבא לך], הרגליים שלה יחסית דקיקות לטרנטולה, ולא תראה כל כך הרבה שיער עליה, אם כי גם היא פרוותית כמו רוב העכבישים, אבל הרבה פחות מהטרנטולה הנפוצה..

אז איך הגעת למסקנה שזו אלמה שחורה אני לא יודע אבל בהחלט שעשעת אותי ;D

בכלמקרה לידידנו פותח הדיון כאן, חבל שהרגת את היצור :( יכולת להתקשר לאיזו עמותה לבעלי חיים והיו לוקחים אותו ממך, אולי אפילו משלמים לך משהו, למרות שלא סביר החלק של התשלום.

איך הוא הגיע לשם זה מהשאני רוצה לדעת ;D יש לך חברים עם מספיק אומץ לעשות לך כזאת מתיחה? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או במילים אחרות.... מסוכן חחחח

אני גר במעלות

לא, מסוכן זה אומר שיהיה לזה השפעה מעבר לכאב.

אם אני אתן לך מכה בראש עם פטיש של יום העצמאות זה לא יהיה מסוכן, אם זה יהיה עם פטיש חמש קילו זה כבר מסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אלמנה לחבר שלי יש בבית איזה 100 אלמנות שחורות קטנות ואחת גדולה זה טרנטולה היה לי בבית כזה על הקיר רצתי אם צנצנת לתפוס אות אבל אמא שלי הרגה אותה אם כפכף :-[

דרך אגב זה לא ארסי נדמה לי שרק סוג אחד או שתיים של טרנטולה ארסיים והארסיים לא נפוצים הארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו איזה מפחיד זה :|

רק מלהסתכל יש לי צמרמורת, אם זה היה קורה לי לא הייתי ישן בלילה בחדר חחח

ואני לא מפחד מחרקים או מזוחלים (יש לי נחש) אבל פשוט שזה מגיע לאוכל ולמיטה... בררררררררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...