יעוץ בקניית מצלמה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ בקניית מצלמה

Yuron

Recommended Posts

שלום לכולם

אני רוצה לקנות , תקציב שלי עד 2000 שקל אם יהי משהו קמת יותר יקר אבל יותר טוב אז אפשר להציע אפשרויות.

שימושים: אני צלם חובבן אבל אני אוהב צילום וכל מה שקשור אליו, אני אוהב לצלם מקרו וגם אוהב לשלם ספור עכשיו הספורט שלי הוא סייף וכשאני מצלם בצלמה מהלכיפ אני לא רוצה שהיו מריכות וכמובן שימושים ביתים לצילום משםחה טבע וכו'

אני בעבר פתחתי אשכול אבל מאז אולי אשתפר משהו.......

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בעבר פתחתי אשכול אבל מאז אולי אשתפר משהו.......

להיפך. המצלמה שהציעו לך באותו דיון - פוג'י F31 - כבר לא מיוצרת וקשה למצוא אותה בחנויות. ב-zap.co.il היא מופיעה רק בחנות אחת, ואני לא בטוח שיש להם אותה במלאי. יכול להיות שמרוב התמהמהות פיספסת את הרכבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציבור חושב שהוא צריך יותר פיקסלים ומייצב, אז פוג'י החליטו להוציא מצלמה כזו - F50. ממה שראיתי עד כה אני רחוק מלהתלהב, אבל יכול להיות שבמצב 6 מ"פ היא תהיה טובה יותר. עד שיצאו ביקורות רציניות על המצלמה אי אפשר יהיה לדעת בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לי לפתוח תרד על זה, אז אני אשאל את זה כבר פה, בהקשר כלשהו...

הF-31 לצלם חובבן שסביר להניח שרוב הזמן יהיה במצב אוטומטי תהיה מוצלחת?

כלומר, האם המצלמה הזו תביא תוצאות גם אם אינך יודע לנצל ולהשתמש בפונקציות שיש לה?

אני טס בנובמבר לניו-יורק, אין סיכוי כבר למצוא אותה שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הF-31 לצלם חובבן שסביר להניח שרוב הזמן יהיה במצב אוטומטי תהיה מוצלחת?

מאוד.

כלומר, האם המצלמה הזו תביא תוצאות גם אם אינך יודע לנצל ולהשתמש בפונקציות שיש לה?

כן, אבל יש פונקציה אחת שממש כדאי ללמוד להשתמש בה אם רוצים להיות בטוחים שתמונות באור חלש יהיו טובות - הפונקציה של הצילום הכפול (תמונה אחת עם + תמונה אחת ללא פלאש).

אני טס בנובמבר לניו-יורק, אין סיכוי כבר למצוא אותה שם?

סיכוי אפסי. כבר היום קשה מאוד למצוא אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...