[שאלה]מיקצוע מחשבים - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה]מיקצוע מחשבים

nir007

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי

כמה זמן לוקח לילמוד תואר ראשון במכללה/אוניברסיטה פתוחה

גם על זה ענו לך כבר.......תקרא בעיון את כל ההודעות בדיון הזה ותראה את כל התשובות

אבל נגיד לך שוב , לוקח 5-6 שנים תלוי במוסד בו אתה לומד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך אם אתה הולך על מכללה/אוניברסיטה אז ללכת על מכללת ת"א יפו, יש להם מסלולים נהדרים (אני הלכתי על מסלול מדעי המחשב תקשורת ואינטרנט) 3 שנים ונראה פשוט אחלה.

נ.ב שכר לימוד אוניברסיטאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך אם אתה הולך על מכללה/אוניברסיטה אז ללכת על מכללת ת"א יפו, יש להם מסלולים נהדרים (אני הלכתי על מסלול מדעי המחשב תקשורת ואינטרנט) 3 שנים ונראה פשוט אחלה.

נ.ב שכר לימוד אוניברסיטאי

ובסיום הלימודים קיבלת תעודת הנדסאי / ?

נ.ב כדי להתקבל כיום למשרה טובה בתחום ההיי-טק והמחשבים כדי שתחזיק / שיהיה לך תעודת הנדסאי מחשבים .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mcse\mcsa הם אינם תארים , אלא הסמכות של חברת למנהל

שכר לימוד אוניברסטאי זה אומר שהלימודים מסובסדים על ידי הממשלה , ועל ידי זה שכר הלמוד הוא נמוך יחסית .

כיום שכר לימוד לשנה עומד על 10 אלף ש"ח , אבל יש דבורים להעלות ל 15 אלף ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MCSA ו MCSE אלה הסמכות של ולא תואר אקדמאי.

לגבי מה ללמוד, אני אציע לך שוב ללכת לפי מה שמעניין אותך ולא לפי מה מבוקש. מה שמבוקש היום זה לא בהכרח מה שיהיה מבוקש ביותר בעוד כ-5 שנים.

חוץ מזה ש"מחשבים" זה תחום רחב שכולל חומרה, תוכנה, מערכות מידע וכו'. גם אנימטור ומעצב נחשבים בתחום ה"מחשבים". כל תחום כזה מתפרש להרבה תחומים. בתוכנה למשל מלבד (שגם מתפצל לסוגים רבים של אפליקציות) יש גם QA.

אני למשל אוהב את התחום של תוכנה יותר מאשר כל הנושא של ל web. ככה שגם אם הדבר הכי חם בשוק יהיה מפתח אתרים, וכל אחד שידע לעשות Hello world עם AJAX ירוויח 20,000 , זה לא מה שמעניין אותי לעשות.

אבל תעשה מה שבראש שלך ושיהיה בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שקשור בתיכנות כגון: C++ ' date=' C , VB , JAVA

ואם אתה יותר בקשר של תיכנות אתרי אז ב-PHP , ASP JS ועיצוב ע"י HTML

[/quote']

VB הולך חזק היום?

אני מכיר אחד שניסה להתקבל לעבודה ובראיון אמר שהשפה הכי חזקה אצלו זה VB.. אז עשו לו :lol: :lol: :lol: בפנים.

אולי זה תקף רק למקום ההוא... לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכול אלה שעוזרים לי ומנסים לעזור

אבל מישהוא יכול לענות על השאלה הזאת?

תראה, המצב הוא כזה,

כדי להתקבל לעבודה אתה צריך לעבור ראיון, הבעיה בשיטה הזו שאי אפשר לשפוט אותך לפי הראיון בצורה מדוייקת אלא רק משוערכת. לכן מה שאתה צריך זה ללכת לפי הדעות הקדומות של האנשים (מוצדקות או לא זה סיפור אחר)

עדיף תואר מאוניברסיטה, עדיפות ראשונה לטכניון תל אביב העברית או באר שבע. אחרי זה בר אילן ואחרונה אוניברסיטת חיפה.

הפתוחה מחוץ לסקלה כי זה תלוי איך אתה מציג את זה בראיון. הרמה טובה אבל אם אתה אומר: לא הצלחתי להתקבל לאוניברסיטאות אחרות אז זה לא נשמע טוב. אם אתה מציג את זה כאילוצים בגלל שעבדת אז זה נשמע יותר טוב.

אחרי זה המכללות, אני ממליץ שמישהו שמבין ידרג לך אותם אבל עקרונית אני יודע שמכללת יהודה ושומרון נחשבת טובה, גם מכון לב בירושליים. והשאר תשאל.

יש גם אפשרות לעשות קורסים אבל גם פה מעדיפים שיהיה לך תואר כדי שתוכיח ש"יש לך תחת לשבת ללמוד" למרות שמבחינת הידע הרלוונטי יש למי שסיים קורס עם תואר ובלי תואר אותו ידע.

בכל מקרה תלך למי שאתה יכול כשהעדיפות היא כמה שיותר קרוב לראש הרשימה.

יש גם יוצאי דופן.

קורסים ותארים מחו"ל למשל.

אם אתה למדת בארץ ויצאת לעשות תואר בחו"ל זה נראה כאילו לא היית מספיק טוב ללמוד פה. לעומת זאת אם למדת ב MIT ,YALE ודומיהם זה נותן לך יתרון על פני מי שלמד בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...