XPath - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XPath

yigael_o

Recommended Posts

תשמע האתר הוא אתר מעולה אצלי בלימודים (אקדמיה) הקורס בתכנות משולב XML מתבסס לא מאט על האתר הזה וזאת בהחלט התחלה טובה ללמוד XPath.

מעבר לכך התעמקות זה קודם כל דורש תרגילים או שמא נאמר צרכים דרישות קונקרטיות לבצע משהו שעבורו אתה צריך עכשיו לדעת לעשות משהו שאתה לא בהכרח יודע או למדת באתר ההוא.

דבר שני ההיתי ממליץ לך לגבי ספרים באנגלית שאתה יכול להזמין באמזון וכאלה או לחילופין בפורמט אלקטרוני שבהחלט יכולים ללמד אותך לעומקו של דבר יותר מהנלמד באתר הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא הספיציפי שאני צריך הוא כזה: יש לי ראיון בחברה שאני עברתי בה 3 ראיונות, הנושא היחיד שאני לא יודע בו כלום זה XML ו XPath ולכן אמרו לי ללמוד לבד ומה שאני אצטרך להבחן עליו זה בניה של אתר מתוך מידע שמצוי ב XML. הראיון שיום שני על הבוקר. נראה לך שזה מספיק זמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה ניגש ל XML מהאתר? ג'אווה סקריפט? PHP? ASP?

או שזה אי נתונים במסמך HTML?

אתה יודע איך לגשת למבנה של XML בלי xpath?

כלומר אתה לא באמת צריך להשתמש ב xpath למשימה שניתנה לך (למרות שזה בחמד) אתה חייב אותו אם אתה צריך למשל ליצור דפי XSLT שיכול להיות שזה מה שרוצים ממך בכלל - כי ככה ניתן לקבוע איך יוצג XML בדפדפן (ככה עובדת הצגת ההיסטורית שיחות במסנג'ר לדוגמא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה ניגש ל XML מהאתר? ג'אווה סקריפט? PHP? ASP?

או שזה אי נתונים במסמך HTML?

אתה יודע איך לגשת למבנה של XML בלי xpath?

כלומר אתה לא באמת צריך להשתמש ב xpath למשימה שניתנה לך (למרות שזה בחמד) אתה חייב אותו אם אתה צריך למשל ליצור דפי XSLT שיכול להיות שזה מה שרוצים ממך בכלל - כי ככה ניתן לקבוע איך יוצג XML בדפדפן (ככה עובדת הצגת ההיסטורית שיחות במסנג'ר לדוגמא).

אני לא מבין בזה אבל הוא אמר שחובה להשתמש ב XPath הנתונים מחכים בקובץ XML והתוצאה אמורה להיות HTML אני מקוה שזה בדיוק מה שהוא אמר כי זה מה שאני זוכר. משהו פה לא הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לתת לך כמה קבצים שהמדריך שלי הראה לי כשלמדתי xml ו xslt (ה xslt לוקח דף xml והופך אותו ל html שזה בדיוק מה שאתה צריך)

.. ד"א איזו חברה? לפי מה שאתה אומר נשמעת לי כמו SRL ... יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...