חברה רציתי לדעת מה אתם אומרים על המחשב הבא..... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה רציתי לדעת מה אתם אומרים על המחשב הבא.....

Episode-666

Recommended Posts

מה צריך לשפר מה סוס שפכו הכל...

EPOX 8RDA+ NVIDIA nForce2

744 ש"ח

AMD ATHLON XP 2400 + FAN 989 ש"ח

Samsung DDR 256MB 2700/333mhz Samsung 312 ש"ח X2

WD 60GB 7200 8M Westren Digital 638 ש"ח

Enermax 350W EG 365P VE 384 ש"ח

Dragon AX-01SLD Aluminum Case Silver + חלון Chieftec 664 ש"ח

LEADTEK GEFORCE 4 MXכ:AGP X 8 + MYVIVO 700 ש"ח

Creative Live Retail 232 ש"ח

כונן דיסקים : or 150 ש"ח

Plextor 48x24x48 Retail 650 ש"ח

מדפסת:HP 5550 694 ש"ח

סה"כ

6778

אגב אני מרכיב שתי מחשבים

אז במחשב הזה יהיה

ti 4600

אז לא לדאוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כמה דברים

אתה לא צריך כרטיס קול. הכרטיס שעל הלוח יותר טוב.

צורב אל תיקח פלקסטור, אולי הוא נחשב להכי טוב אבל אם אתה סתם משתמש ביתי אז חבל על הכסף קח אח של LITEON.

כרטיס מסך !!!!! בשום פנים ואופן אל תיקח את ה-MX אם המחשב למשחקים אז אתה צריך לפחות R9500PRO.

עכשיו יותר מ-1000 שקל על מארז וספק... לדעתי בזבוז די רציני... אבל החלטה שלך. בכל מקרה חסכנו בערך 500 שקל על הצורב והכרטיס קול ונגיד תיקח מארז בפחות כסף אחד של קומפיוקס +ספק האק ב-500 גג. חסכנו 1000 שקל. בכסף הזה תקנה כרטיס מסך תותח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורב הזה הוא בזבוז. קח LiteOn 48x24x48 וחסכת באיזור ה300שקל. הכרטיס קול מיותר כי יש לך אחד מובנה ויותר טוב על הלוח.

הבנתי שכרטיס המסך הוא לא בשביל המחשב הזה, אבל אני אדבר עליו בפני עצמו ביחס לעלות שלו- את ה700שקלים הוא ממש לא שווה. אתה יכול לקנות R9000P2 או משהו אחר, בעיקרון, כי הכרטיס שבחרת לא יספק אותך ביחס לעלות שלו. הוא לא שווה 700שקל. אם אתה בכל זאת מתעקש על הכרטיס, יש לך אותו בגרסאתו הרגילה, אשר בינה לבין זו שבחרת אין המון הבדלים, אבל הפרש המחירים הוא ענק. 300שקל.

מדפסת מבית HewlettPackard? טעות גדולה. ראשי הדיו שלהם יקרים, גם הלא מקוריים. לך על Canon. ותו לא. בקשר לדיסק הקשיח שבחרת- זוהי בחירה מאוד לא חכמה. מאוד. בתוספת 40שקלים יש לך עוד 20ג'יגה. אז למה לקחת את הWD600JB המטופש הזה? את הכסף שחסכתי לך תעביר לAXP2600+ או לכרטיס מסך טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מחשב חדש, עדיף לקחת יותר GB.

60 בימינו זה כבר לא הרבה (לרוב האנשים) ואני בטוח שהוא ימלא אותו בשטויות (אם הוא אחד כזה :), אז עדיף לקחת יותר.

בסה"כ, מחשב נחמד.

וזו ההודעה הראשונה שלי פה, ואני מתלהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שמדפסות אוליי זולות, אבל ראשי הדיו יקרים לאללה. שאני מחליף דיו למדפסת שלי (HP 920c ) הסיפור עולה מעל 300 שקל, מזויף ניסיתי וזה דפוק. חוץ מזה, במדפסות , אתה לא יכול להחליף צבע 1 שנגמר, יש לך ראש שחור וראש צבעוני.

למדפסות Cannon אתה יכול להחליף כל אחד מ4 הראשים אם נגמר ( חסכוני).

חבל שקניתי .................. עכשיו אני מתקמצן בהדפסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...