עדיין לא הבנתי מה אנשים קונים מארזים כאלה יקרים. - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדיין לא הבנתי מה אנשים קונים מארזים כאלה יקרים.

Yossi1981

Recommended Posts

עוד פעם מישהו מסיק לגבי אופי הכותב .

עלי אמרתם שאני טכנאי קבר ושאני לא מבין כלום.

עכשיו אמרתם עליו שיש לו מה ללמוד...

מאיפה אתם יודעים כמה הוא יודע?

ומי אתםבכלל שתקבעו כמה הוא יודע?

מאיפה אתה יודע כמה נסיון יש לו ? לפי זה שהוא כתב משהו שלא נראה לך?

באמא שלי חבורה של מתנשאים האתר הזה... פשוט ככה!

זה שאתם משוטטים כל היום באתרי חומרה ויודעים לעשות אובר קלוק ולחתוך , זה לא הופך אותכם למומחים.

עם כל הכבוד פה לכולכם , אני בוגר פה מרב משתמשי האתר ואני מתעסק עם מחשבים עו מהימים של ה-8086

מהתקופה שהיו מסכים ירוקים שחורים , והתנסתי המון ונגעתי בכל תחום .

זה שאתם מדברים על יתרונות מסוימים שש למארזים , אז סבבה , אף פעם לא שללתי אותם .

אני פשוט חושב שמארז , כל עוד לא עשוי מזהב , לא צריך להמכר ביותר מ500-600 ש"ח ( ושאני מדבר על 600 ש"ח

אז אני מדבר על מארז אלומניום ,יחד עם ספק 450W , עם כל המגינים ושאר השטויות שאתם מדברים עליהם פה )

אולי במקרה כזה זה משתלם ,אולי ,

לקנות מארז ב600 ש"ח בלי ספק

אבל לשלם על מארז יותר מ600 ש"ח ולא משנה מה יש בתוכו , זה פשוט להיות פראייר , לא פחות ולא יותר

אין שום הצדקה למחירים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דבר נוסף ששככתי לכתוב בתגובה הקודמת

כל מי שטוען שישנן קפיצות זרם במתח שמגיע מהספק כח של המארז לצרכנים השונים (כמו CD-ROM H.D ) אין לו מושג על מה הוא מדבר

הספק כח מקבל זרם AC - זרם חילופין והופח אותו לזרם DC- זרם ישר. בזרם AC ייתכן ויש קפיצות מתח ואי יציבות בשביל זה יש הארקה

אבל גם אם יש קפיצות בזרם AC הרי שמקורן הוא מהשקע הביתי שלכם באשר למתחDC מתח גב הינו זרם ישר אין לו קפיצות או חריגות

לכן גם אין לו הארקה יש לו רק + ו -אין לו פאזה ו אפס והארקה כמו במתחAC למעשה מתחDC עובד כמו סוללה עכשיו תשאלו את עצמכם עם זה הגיוני נניח שתיהיה קפיצת זרם בדיסקמן שלכם בזמן שאתם שומעים אותו על סוללות אז תחשבו כמה פעמים לפני שאתם פולטים שטויות

ודבר נוסף ששככתי לרשום בתגובה הקודמת

כל מי שקונה ציוד על סמך ביקורות שהוא קורא שישקול אלף פעם לפני שהוא הולך לקנות אותו 99.9 אחוז מהביקורות בכלל לא אמינות

היות והרבה אתרים באינטרנת והרבה חברות שמוציאות לאור עיתוני מחשבים מתבססים לא מעט על מימון של חברות מחשבים גדולות

על מנת לקבל הטבות מחברות המחשבים ותקציבים יותר גדולים העיתונים והאתרים מפברקים לא פעם ולא פעמיים את הביקורות על המוצרים של החברות אשר נותנות חסות לאתרים ולחוברות

ויש דוגמה טובה לכך לפני כשנה וחצי כאשר הוציאו את הGFORCE3 הראשון בסידרה חברת ATI הוציא גם כן איזה דגם חדש שלRADEON (כרגע אני פשוט לא זוכר את שמו אך אני יזכר ויכתוב אותו פה) עלו על ATI מבחינת לכן מה חברת ATI עשתה היא פנתה לאתרים ועיתונים שנמצאים תחת חסותה ואמרה להם שיתחילו לדחוף את המוצר שלהם בביקורות באותו זמן הסדיקות שהיו עושים על היו נערכים על גבי תוכנה המבוססת על מנוע גרפי של QUAKE 3 חברת ATI על מנת "לעמוד" בביקורות שנתנו לה העיתונים והאתרים הלכו והכניסו פקודה מחזורית לשבב של המעבד בכרטיס והפקודה שניתנה למעבד היא שברגע שהמעבד מזהה קוד ראשוני של המנוע של QUAKE 3 הוא אוטומטים מוריד ממש קצת מהאכות תמונה ומקטין את כמות הפוליגונים לכל FRAME דבר זה יצר מעיין אשליה שכאילו במחשב מנסים את שתי הכרטיסים(GFORCE ן RADEON) על אותם אופציות אבל אחד מהם מבלי ליכולת שליטה עליו עובד פחות טוב מבחינת תמונה (דבר זהלא נראה לעיין הבוחנים בפעם הראשונה) אבל הוא יותר מהיר על חשבון האיכות תמונה לכן נוצר מצב שכאילו שתי הכרטיסים עובדים באותם אופציות אבל הכרטיס של ATI הוא יותר מהיר לכן לאחר הבדיקות הוא גם הוכרז ככרטיס יותר טוב מהGFORCE 3 למרות שזה ממש לא כך כל הפרשה התפוצצה כאשר אחד המתכנתים של מייקרוסופט עבד על תוכנת האתחול של המוצר שלהם שנקרא X-BOX

שבאותו זמן היה אמור להתבסס על כרטיס גרפי שלATI או מתכנת ממש בטעות נכנס לקוד הבינרי של השבב תוכנה של הכרטיס מסך (המעבד של הכרטיס מסך) וגילה שת את הפקודה המחזורית שניתנה לו לאחר מכן כמובן שמייקרוסופט נפנפה אתATI ושכרה את שרותיה שלNVIDIA

לכן חבר'ה אל תאמינו לכל מה שכתוב לכו ותבדקו שבע אלף פעם לפני שאתם מוצאים סכומי עתק כי גם אם זה כתוב באיזה ביקורת באתר או בעיתון זה עדיין לא אומר שזה באמת נכון כל מה שכתוב שם כי גם לאותם אתרים אתרים או עיתונים יש אינטרסים משלהם לקדם מוצרים מסוימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף ששככתי לכתוב בתגובה הקודמת

כל מי שטוען שישנן קפיצות זרם במתח שמגיע מהספק כח של המארז לצרכנים השונים (כמו CD-ROM H.D ) אין לו מושג על מה הוא מדבר

הספק כח מקבל זרם AC - זרם חילופין והופח אותו לזרם DC- זרם ישר. בזרם AC ייתכן ויש קפיצות מתח ואי יציבות בשביל זה יש הארקה

אבל גם אם יש קפיצות בזרם AC הרי שמקורן הוא מהשקע הביתי שלכם באשר למתחDC מתח גב הינו זרם ישר אין לו קפיצות או חריגות

לכן גם אין לו הארקה יש לו רק + ו -אין לו פאזה ו אפס והארקה כמו במתחAC למעשה מתחDC עובד כמו סוללה עכשיו תשאלו את עצמכם עם זה הגיוני נניח שתיהיה קפיצת זרם בדיסקמן שלכם בזמן שאתם שומעים אותו על סוללות אז תחשבו כמה פעמים לפני שאתם פולטים שטויות

ודבר נוסף ששככתי לרשום בתגובה הקודמת

כל מי שקונה ציוד על סמך ביקורות שהוא קורא שישקול אלף פעם לפני שהוא הולך לקנות אותו 99.9 אחוז מהביקורות בכלל לא אמינות

היות והרבה אתרים באינטרנת והרבה חברות שמוציאות לאור עיתוני מחשבים מתבססים לא מעט על מימון של חברות מחשבים גדולות

על מנת לקבל הטבות מחברות המחשבים ותקציבים יותר גדולים העיתונים והאתרים מפברקים לא פעם ולא פעמיים את הביקורות על המוצרים של החברות אשר נותנות חסות לאתרים ולחוברות

ויש דוגמה טובה לכך לפני כשנה וחצי כאשר הוציאו את הGFORCE3 הראשון בסידרה חברת ATI הוציא גם כן איזה דגם חדש שלRADEON (כרגע אני פשוט לא זוכר את שמו אך אני יזכר ויכתוב אותו פה) עלו על ATI מבחינת לכן מה חברת ATI עשתה היא פנתה לאתרים ועיתונים שנמצאים תחת חסותה ואמרה להם שיתחילו לדחוף את המוצר שלהם בביקורות באותו זמן הסדיקות שהיו עושים על היו נערכים על גבי תוכנה המבוססת על מנוע גרפי של QUAKE 3 חברת ATI על מנת "לעמוד" בביקורות שנתנו לה העיתונים והאתרים הלכו והכניסו פקודה מחזורית לשבב של המעבד בכרטיס והפקודה שניתנה למעבד היא שברגע שהמעבד מזהה קוד ראשוני של המנוע של QUAKE 3 הוא אוטומטים מוריד ממש קצת מהאכות תמונה ומקטין את כמות הפוליגונים לכל FRAME דבר זה יצר מעיין אשליה שכאילו במחשב מנסים את שתי הכרטיסים(GFORCE ן RADEON) על אותם אופציות אבל אחד מהם מבלי ליכולת שליטה עליו עובד פחות טוב מבחינת תמונה (דבר זהלא נראה לעיין הבוחנים בפעם הראשונה) אבל הוא יותר מהיר על חשבון האיכות תמונה לכן נוצר מצב שכאילו שתי הכרטיסים עובדים באותם אופציות אבל הכרטיס של ATI הוא יותר מהיר לכן לאחר הבדיקות הוא גם הוכרז ככרטיס יותר טוב מהGFORCE 3 למרות שזה ממש לא כך כל הפרשה התפוצצה כאשר אחד המתכנתים של מייקרוסופט עבד על תוכנת האתחול של המוצר שלהם שנקרא X-BOX

שבאותו זמן היה אמור להתבסס על כרטיס גרפי שלATI או מתכנת ממש בטעות נכנס לקוד הבינרי של השבב תוכנה של הכרטיס מסך (המעבד של הכרטיס מסך) וגילה שת את הפקודה המחזורית שניתנה לו לאחר מכן כמובן שמייקרוסופט נפנפה אתATI ושכרה את שרותיה שלNVIDIA

לכן חבר'ה אל תאמינו לכל מה שכתוב לכו ותבדקו שבע אלף פעם לפני שאתם מוצאים סכומי עתק כי גם אם זה כתוב באיזה ביקורת באתר או בעיתון זה עדיין לא אומר שזה באמת נכון כל מה שכתוב שם כי גם לאותם אתרים אתרים או עיתונים יש אינטרסים משלהם לקדם מוצרים מסוימים.

בהתייחסות למה שכתבת על NVUIDIA וATI

אני עדיין מאמין שיש פה איזושהי קונספירציה בכל מה שקשור לFX, ואני גם מאמין שבעתיד יחשף משהו.

לא יכול להיות שNVIDIA תעשה כזה HYPE על כרטיס ותגלה פתאום אחרי המון זמן שהכרטיס הזה לא עומד בציפיות.

משהו נראה לי ממש מוזר פה

ואני מוכן להתערב אתכם שבעתיד תחשף איזושהי קונפיריציה ( או שהיא תשמר בסוד ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי אחי תאמין לי שאין לך ממה להתעצבן ניתן להסיק מסקנה פשוטה רק מהמשפט שלו שהוא חושב שאני זה אתה רק בגלל שנרשמתי לאתר היום אם היה לו קצת שכל בקופסה החשוכה שלו הוא היה הולך ובודק את הIP ADRESS במקום לבדוק מתי ואיך נרשמתי מה כן שאם הם כאלה תותחים כמו שהם תוענים הם היו יכולים גם לראות אדרך הIPO את הנתיב גלשיה שלי ברשת ולזהות שאני זה לא אתה

מה לעשות יש לנו עסק עם חבורת טמבלים מתנשאים

אני סיימתי בזה

ואני לא רואה שום טעם להכנס לפורומים פה האנשים פה במקום להקשיב ולנסות להבין את מה שמסבירים להם אנשים שנמצאים במקצוע בערך מאז גיל חמש עסוקים בלהתווכח ובלנסותלהתנגד בכל תוקף לכל דרך אחרת מלבד הדרך שלהם

יודעים מה לכו תבזבזו את הכסף שלכם תורידו מאות שקלים על (גושי ברזל ) ספקים ועוד כל מיני שטויות אני בכלל לא מבין למה אני מתאמץ לנסות לגרום לכם להבין .

ביייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" , אני בוגר פה מרב משתמשי האתר ואני מתעסק עם מחשבים עו מהימים של ה-8086

מהתקופה שהיו מסכים ירוקים שחורים , והתנסתי המון ונגעתי בכל תחום .

"

LOL - אני לא מתכוון להיכנס לדיון למרות שאני טכנאי, באמת שאין לי כח לוויכוח - רק

רציתי להגיד :) שאני על מחשב מהימים שהיה לו 2K ואפילו מסך נורמלי לא היה לו , שלא נדבר

על מסך שחור/לבן ...

ואם לא היה לך קומודור 64 - אז יש לך חור בהשכלה :) עם טייפ !! כמובן .

וכמובן שכל זה שטויות , חלס - (מטומטמים )???- אני יודע יותר , אבא שלי היה בצנחנים ???...:)))

מה קרה לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח RnGKay

יוסי הארת את עיני! איך חייתי בחושך כל ימי חיי... זאת לא אדע לעולם!

לולא הדעה המלומדת שלך וההתעסקות שלך עם מחשבים עוד מראשיתם לא הייתי מאמין, אבל עכשיו ראיתי את האור! לא עוד אנרמקס ולא עוד Lian-Li, מהיום רק Tsunami ו-Task... ונסיים פסקת ברכה זו ב"אני מאמין" אחד...

אני מאמין, אני מאמין, באמונה שלמה (במארזי Tsunami)... ::)

{אני קורע את עצמי בכל פעם מחדש} ;D

חברה, אני עדיין לא מבין למה אתם ממשיכים להתווכח עם הלוץ הזה... ::)

שמענו, ראינו, למדנו והאמנו... שיתברך ויגדל למצוות! {5 האגורות שלי :la: }

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט נורא מעצבן שאנשים אומרים לי שאני לא מבין כלום ושיש לי עוד הרבה ללמוד בתחום.

רק בגלל שהם מבלים באתרי חומרה כל היום וחושבים שכבר נהיו מומחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sasa, חמוד שלי,

אם אתה טוען שבמתח DC אין קפיצות מתח, פשוט חבל הזמן של כולנו פה עם הויכוח הזה.

לך בבקשה, תלמד קצת איך עובד ספק, אחרי שתבין ותפנים חזור בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה.. מה שאני לא אוהב כאן זה שכולם פוסלים דעות של אחרים.

לומר - אני לא צריך מארז יקר זה נכון ולגיטימי, לומר אתם לא צריכים מארז יקר (ולא לתת נימוקים מתאימים... אתם אלו שיודעים מה אני צריך?) זה כבר לא לגיטימי. ולהפך.

אתם צריכים להבין שהמארזים היקרים הם לא רק למטרות שימושיות נטו (למרות שלמארזים איכותיים ומאוררים היטב יש מטרות, כנל גם למארזים קומפקטיים או מארזי אלומיניום שמתאימים יותר למסיבות רשת).

מארזים איכותיים הם גם ממטרות אסטתיות, ולהכנס לאתר ולשאול מה רע במארז של 100 שקל זה כמו להכנס לאתר של חובבי ולשאול מה רע בסוסיתא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר זה נגמר ב"לפתוח עיניים"

"תראו כולם לי יש מארז של TT ב1200 ש"ח אני יותר טוב"

זה כל הקטע: לי יש 80 מאווררים לי יש HEATSINK כזה וHEATSINK כזה.

זה כבר מתחיל לעצבן כל אחד משוויץ בדברים האלה.

כל מה שהוא עושה זה להראות שהוא הוציא את הכסף כדי להראות לאחרים שהוא יותר טוב מהם

זו תחרות לסיכום!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי אחי תאמין לי שאין לך ממה להתעצבן ניתן להסיק מסקנה פשוטה רק מהמשפט שלו שהוא חושב שאני זה אתה רק בגלל שנרשמתי לאתר היום אם היה לו קצת שכל בקופסה החשוכה שלו הוא היה הולך ובודק את הIP ADRESS במקום לבדוק מתי ואיך נרשמתי

כל דביל יכול להתנתק ולהתחבר מחדש והופה, יש לו IP חדש (וזו רק דרך אחת... יש עוד הרבה)

מה כן שאם הם כאלה תותחים כמו שהם תוענים הם היו יכולים גם לראות אדרך הIPO את הנתיב גלשיה שלי ברשת ולזהות שאני זה לא אתה

מה לעשות יש לנו עסק עם חבורת טמבלים מתנשאים

אני לא תוען (טוען לאלו מאיתנו שיודעים לאיית) שום דבר. וכמעט אף אחד חוץ ממך ומיוסי לא טען שהוא מבין גדול, למרות שיש פה מספיק אנשים כאלה.

אני סיימתי בזה

יופי. רק חבל בכלל שהתחלת....

ואני לא רואה שום טעם להכנס לפורומים פה האנשים פה במקום להקשיב ולנסות להבין את מה שמסבירים להם אנשים שנמצאים במקצוע בערך מאז גיל חמש עסוקים בלהתווכח ובלנסותלהתנגד בכל תוקף לכל דרך אחרת מלבד הדרך שלהם

מעניין שמילים אלה באות מפיו של אדם שההודעה הראשונה שלו בפורומים התחילה כך:

אני פשוט לא מאמין איזה אוסף של מטומטמים יושבים ודנים בנושא הזה כל האוסף שטויות שאתם רושמים פה רק מראה עד כמה אין לכם מושג בגרוש על מה אתם משלמים ואני מוכן להתערב עם כל אחד ממכם שאין פה אף נורמלי כי עם היה פה אחד כזה קרוב לוודאי שהוא היה נוקט בעמדה של יוסי.

אז בואו "גאונים" שלי אני יסביר לכם כמה דברים בסיסים על מארזים:

וההמשך לא יותר טוב...

יודעים מה לכו תבזבזו את הכסף שלכם תורידו מאות שקלים על (גושי ברזל ) ספקים ועוד כל מיני שטויות אני בכלל לא מבין למה אני מתאמץ לנסות לגרום לכם להבין .

ביייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

כנאמר, ברוך שפטרנו מעונשו של זה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר זה נגמר ב"לפתוח עיניים"

"תראו כולם לי יש מארז של TT ב1200 ש"ח אני יותר טוב"

זה כל הקטע: לי יש 80 מאווררים לי יש HEATSINK כזה וHEATSINK כזה.

זה כבר מתחיל לעצבן כל אחד משוויץ בדברים האלה.

כל מה שהוא עושה זה להראות שהוא הוציא את הכסף כדי להראות לאחרים שהוא יותר טוב מהם

זו תחרות לסיכום!!!

אולי עבורך זו תחרות ,יתכן שכן... אז יש פסול בכך? ואגב אם כבר מתחרים אז ב OC או אף במודינג . ככפי שאמר אדם חכם מאוד (אני) רק בהקשר אחר ;D -"זה לא מה שיש לך, זה איך אתה משתמש בו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להתייחס לכל התגובה שלי, בחרתם להתייחס למשפט אחד "במיוחד כשעוד יש לך מה ללמוד".

זה מראה בדיוק למה אתם רוצים לגרור את הדיון הזה.

caveman, rngkay,yossy ו sasa, תגובה נוספת שלא עוסקת בכלום פרט מלכלוך צהוב, תגרום לנעילת הת'רד.

יום נעים.

ןPS, ראדון 8500 טוב יותר מgeforce3, אין אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...